Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
που εδωσες;
Σε μια μεγαλη αιθουσα ενος ξενοδοχειου...Αφου μπορουσες ανετα να αντιγραψεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
σε ποιο ξενοδοχειο εννοει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
H ουσία είναι να αναπτύξεις το κείμενο που σου δινει . δλδ. σου λειε πχ οτι πρεπε ι να φτιαχτει ενας χωρος για τα γκραφιτι . εσυ πρεπει να agree or disagree με επειχειριηματα και να γραδψεις και καμια ιδεα δικια σου.


οκ,αλλα μπορουσες να γραψεις σε μια παραγραφο τα θετικα σε μια παραγραφο τα αρνητικα και στν επλογο την αποψη σου...

εγω παντως εγραψα οτι συμφωνω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Λεω για οταν εδωσα ECCE...Παντως ακομα τα αποτελεσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.

angelikoulitsa

Νεοφερμένος

Η angelikoulitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
παιδακια σας θελω ψυχραιμους με πηραν μολις απο αμερικανικη ενωση αυριο βγαινει το ecce καλα αποτελεσματα σε ολους ευχομαι να εχετε σκισει ολοι και να θυμαστε την αγωνια που ειχατε και να γελατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Εγω απο οσο ξερω στην εκθεση μπορεις ειτε να αφησεις λιγο κενο πριν ξεκινησεις μια καινουρια παραγραφο(οπως δηλαδη κανουμε στα ελληνικα)
ειτε να αφησεις μια ολοκληρη σειρα κενη.Ετσι δεν ειναι??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα ecce 2009 θα ανακοινωθούν αυριο μόνο για τα κεντρα ξένων γλωσσων στο site ορφέας.Μυνημα απ την hau στο κινητό και σε μέηλ.
-----------------------------------------
καλά αποτελέσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
παιδακια σας θελω ψυχραιμους με πηραν μολις απο αμερικανικη ενωση αυριο βγαινει το ecce καλα αποτελεσματα σε ολους ευχομαι να εχετε σκισει ολοι και να θυμαστε την αγωνια που ειχατε και να γελατε.
Γνωριζεις την ωρα που θα βγουν τα αποτελεσματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Λογικα περιπου 10 το πρωι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Μα κύριε con δεν είπαν οτι θα ανακοινωθουν και για μαθητές και για φροντιστήρια αύριο ταυτόχρονα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα ecce 2009 θα ανακοινωθούν αυριο μόνο για τα κεντρα ξένων γλωσσων στο site ορφέας.Μυνημα απ την hau στο κινητό και σε μέηλ.
-----------------------------------------
καλά αποτελέσματα!!!
δηλ θα μας στειλουν και μνμ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
δηλαδη εγω που εχω τον κωδικο μου δεν θα μπορω να τα μάθω αυριο????τι ειναι αυτα ρε/./?????CON ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΣ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
δηλ θα μας στειλουν και μνμ???

Οχι,νομιζω εννοει οτι του εστειλαν μηνυμα κ μειλ:no1:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
δηλαδη εγω που εχω τον κωδικο μου δεν θα μπορω να τα μάθω αυριο????τι ειναι αυτα ρε/./?????CON ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΣ?
Θες να πεις πως αυριο εγω με τον κωδικο μου δεν θα μπορω να μαθω το αποτελεσμα μου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ferrari

Νεοφερμένος

Ο ferrari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
δεν θα μπορεσουμε να δουμε δηλαδη αυριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
απόλυτα σίγουρος-το πα και τις προάλλες δεν υπάρχει λόγος να μιλάω διότι δεν ακούει κανεις-για να σας το λέω δεν το κάνω για να περνάω την ώρα μου. ηρθε μήνυμα απ την αμερικανική ενωση στα κινητα μας-σορρη που τα λέω έτσι αλλά δεν ειμαι μαθητής αλλά καθηγητης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
για το προφισιενσι σας ηρθε κανα μηνυμα κυριε καθηγητα η ακομα?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top