Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Λοιπόν, όπως λέει και η Ειρήνη από πάνω, θα λέτε ό,τι ΝΕΟΤΕΡΟ υπάρχει. Υπόψην, το "λευκή οθόνη" και "student not found" δεν είναι νεότερο, έχει επαναληφθεί εκατό φορές εδώ μέσα -και μάλλον δεν υπερβάλλω-.

Περιοριστείτε σε ό,τι αφορά τις εξετάσεις και το οποίο είναι ουσιαστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
παιδια παρακολουθώ το τοπικ γτ περιμενει η κολλητη μου και της κανω ενημέρωση...εγώ έδινα νοεμβριο και καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας!!!Αν ενδιαφέρεστε σας πληροφορώ οτι εμεις δίναμε 29 νοεμβρίου και τ αποτελεσματα βγήκαν 4 φεβρουαρίου αν δεν απατώμαι!!Επίσης να σας πώ οτι τ αποτελέσματα του michigan ecpe βγαίνουν συνήθως νωρίτερα απο του cpe(αν κανω λαθος πείτε μου)!!Εγώ το cpe το περιμένω 31 Ιουλίου οπότε ως τότε ελπίζω να χουν βγεί και τα δικά σας!!καλή επιτχία!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εγω παιδια φοβαμαι πιο πολυ το listening του ecce...και στο φροντιστηριο που κανουμε ακουστικο παντα γραφω κατω απο 33 εκτος και αν τυχει καμια φορα και γραψω παραπανω....στο gvr γραφω αρκετα καλα καπου 80...ενω στα προφορικα και στην εκθεση δεν εχω κανενα προβλημα.....ομως δεν ξερεις ποτε....


καλα μην αγχωνεσαι και εγω στο φρον. παντα 40-45 εγραφα στο λισενινγκ και πηγα εκει και δεν εγραψα και πολυ καλα...

για την ακριβεια υπολογιζω οτι εχω γραψει απο 30 μεχρι 37 στο λισενινγκ..

δηλαδη ή κοβομαι ή περναω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
εχει κανενας καποιο νεο απο τα αποτελεσματα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
μπορεις κρουκσανκ να μου πεις πως να το ονομασω το θεμα μου στα ''γενικα και αοριστα''?? μου την εχεις δωσει πολυ αγρια..σορρυ κιολας δεν ειμαι ο μονος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
εχει κανενας καποιο νεο απο τα αποτελεσματα???

οχι:(,αλλα παιδια οποιος γνωριζει κατι παραπανω ας το πει:no1:
τεσπα,μακαρι να βγουν αυριο να τελειωνουμε:P...στον ορφεα μπηκε κανεις????γραφει τπτ καινουριο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
μπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
μπορεις κρουκσανκ να μου πεις πως να το ονομασω το θεμα μου στα ''γενικα και αοριστα''?? μου την εχεις δωσει πολυ αγρια..σορρυ κιολας δεν ειμαι ο μονος..
αδικα μιλαμε. θα μας τ σβησει κ αυτα..:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ακομη λευκη σελ δειχνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ακομη λευκη σελ δειχνει?

Error: Could not connect to database. Please try again later.
δυστυχως τπτ:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
:mad::mad::mad:ακριβως! και που θα σας πω τωρα τις προβλεψεις απτα ταρω!:mad:
γιαυτο υπαρχουν κ τ msn!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
To ξέρω το ξέρω αλλα δεν έχω υπομονή να διαβάσω ούτε μια από τις 300 και κατι σελίδες λέμε. Πότε βγαίνουν τα αποτελεσματα;:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
To ξέρω το ξέρω αλλα δεν έχω υπομονή να διαβάσω ούτε μια από τις 300 και κατι σελίδες λέμε. Πότε βγαίνουν τα αποτελεσματα;:hehe:

λοιπον...καποιοι λενε οτι θα βγουν αυριο κ καποιοι την αλλη εβδομαδα:no1:
ωστοσο κανεις δεν ξερει σιγουρα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
To ξέρω το ξέρω αλλα δεν έχω υπομονή να διαβάσω ούτε μια από τις 300 και κατι σελίδες λέμε. Πότε βγαίνουν τα αποτελεσματα;:hehe:
ecce μαλλον αυριο ή την δευτερα
ecpe τελος της αλλης εβδομαδας ή αρχες αυγουστου μαλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
γιατι βγηκε το πορισμα οτι αυριο θα βγουν του ecce και οχι του ecpe??? αφου τα ιδια συμβαινουν στην hau και για τα 2...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
γιατι βγηκε το πορισμα οτι αυριο θα βγουν του ecce και οχι του ecpe??? αφου τα ιδια συμβαινουν στην hau και για τα 2...
πρωτον στ τηλεφωνα κ στ emails τ λενε ξεκαθαρα πως πρωτα τ ecce μετα τ ecpe.
δευτερον οσοι ειναι για ecce πριν εδειχνε το γνωστο not published yet ενω σε οσους ηταν για ecpe ελεγε student not found
κ τριτον κ τ πιο σημαντικο..τ χαρτια μου ειπαν απο 29 μεχρι 3! αρα ειναι πολυ νωρις ακομα;)
-----------------------------------------
βρηκα τ τηλ του univercity of michigan! 001 734 764-1817
εθελοντης???? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
πρωτον στ τηλεφωνα κ στ emails τ λενε ξεκαθαρα πως πρωτα τ ecce μετα τ ecpe.
δευτερον οσοι ειναι για ecce πριν εδειχνε το γνωστο not published yet ενω σε οσους ηταν για ecpe ελεγε student not found
κ τριτον κ τ πιο σημαντικο..τ χαρτια μου ειπαν απο 29 μεχρι 3! αρα ειναι πολυ νωρις ακομα;)
-----------------------------------------
βρηκα τ τηλ του univercity of michigan! 001 734 764-1817
εθελοντης???? :P
μα και σε μενα αυτο εβγαζε..! που ειμαι ecpe (.....not published yet )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
μα και σε μενα αυτο εβγαζε..! που ειμαι ecpe (.....not published yet )
ναι??????? πριν που λεγαμε ο καθενας τι του εβγαζε οσοι ηταν για ecpe ελεγαν student not found..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top