Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Ηρεμα ρε γιωργο που θα μας τη πεις κιολας..πρωτον δε θελω να σπασω τα νευρα κανενος γτ ξερω πως περνατε ουτε ηλιθια ειμαι ουτε καθυστεριμενη!ξερω πολυ καλα πως η θεση σας ειναι πολυ δυσκολη ομως θελω να σας προσγειωσω..απο κει κ περα εγω πιστευω θα βγουν αυγουστο..αρχες..γτ τους ξερω αμα εσενα ομως σε ικανοποιει να ακους πως θα βγουν τωρα ναι να στο πω λοιπον να το ακουσεις!ΤΩΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΑΝ 5ΛΕΠΤΟ!δεν εχω κτ μαζι σου...ολοι θα θελαμε να βγουν τωρα αλλα καλυτερα ας ειμαστε ρεαλιστες...
μα σου λεω οτι αυτο που λες δεν ειναι καν ρεαλιστικο! πες μου μια χρονια που το ecpe βγηκε αυγουστο! θα μπορουσες να λες τουλαχιστον την αλλη βδομαδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
απαιτω η γεωργια να ριξει χαρτια για το αν θα βγουν αυριο! :P
Έχει βγει νομίζω τώρα... Κρίμα! Θα τα έριχνα εγώ, αλλά δεν έχω μεγάλη πείρα, όσο της Γεωργίας, και δεν ξέρω καν αν αυτά που βγάζω ισχύουν... Οπότε δεν το διακινδυνεύω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};454694:
Έχει βγει νομίζω τώρα... Κρίμα! Θα τα έριχνα εγώ, αλλά δεν έχω μεγάλη πείρα, όσο της Γεωργίας, και δεν ξέρω καν αν αυτά που βγάζω ισχύουν... Οπότε δεν το διακινδυνεύω!:P

Oχι μεσα ειναι:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
μα σου λεω οτι αυτο που λες δεν ειναι καν ρεαλιστικο! πες μου μια χρονια που το ecpe βγηκε αυγουστο! θα μπορουσες να λες τουλαχιστον την αλλη βδομαδα!
τι να σ πω ρε συ..τις αλλες χρονιες τουλαχιστον δεν τους ελεγαν για αρχες αυγουστου-τελη ιουλιου ελεγαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
τι να σ πω ρε συ..τις αλλες χρονιες τουλαχιστον δεν τους ελεγαν για αρχες αυγουστου-τελη ιουλιου ελεγαν!
κιομως...και για αυγουστο ελεγαν γιατι τοψαξα...και οι επιτηρητες παντα για αυγουστο λενε αλλα παντα βγαινουν πιο νωρις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Υπαρχει κανεις απο ecpe που να του εβγαλε "your results have not been published yet"?
Εμένα μου βγάζει ακόμα τη λευκή σελίδα... Εσένα τι βγάζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};454710:
Εμένα μου βγάζει ακόμα τη λευκή σελίδα... Εσένα τι βγάζει;

Εννοω να στο εβγαλε νωριτερα γενικα να μην εβγαλε student not found

και εμενα και σε ολους την ασπρη σελιδα βγαζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Λίλη με λένε
Το ξέρω... Χτες εσύ τα έριξες; Η Γεωργία είχα την εντύπωση!
-----------------------------------------
Εννοω να στο εβγαλε νωριτερα γενικα να μην εβγαλε student not found

και εμενα και σε ολους την ασπρη σελιδα βγαζει
Ααα, όχι, μου έβγαζε Student not found...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια μολις εβαλα κωδικο και μου βγαζει λευκη σελιδα....επισης αργει παρα πολυυυ! τι τρομαχτικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
αχ αχ παιδια θα κανω για χιλιοστη φορα την ιδια ερωτηση:no1::no1:
με ενα F στο ecce κοβεσαι??;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Εμάς E.C.C.E μας είχαν πει τελη Ιουλίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgitsa

Νεοφερμένος

Η georgitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας...!παιδιά έχω τρομερό άγχος..!φεύγω για διακοπές μεθαύριο...και δεν θα περάσω καλά αν δεν έχω περάσει..που είναι και το πιο πιθανό...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Σίγουρα. Εμάς όταν έδινα μας είχαν πει μέσα με τέλη Αυγούστου και βγήκαν στο 1ο δεκαήμερο!
ε ναι σου ειπανε τελη αυγουστου και βγηκαν καπου στις 5...σε μας που ειπαν αρχες αυγουστου οι επιτηρητες θα βγουν τελη ιουλιου! ετσι παει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Έλεος. Το έχετε καραξεφτιλίσει το θέμα. Κλειδώνεται για καθαρισμό.

:lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

georgitsa

Νεοφερμένος

Η georgitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει το νέο σύστημα βαθμολόγησης του ecpe...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
θα ειμαστε καλα παιδακια! υποσχομαστε! ε παιδια?
Ναι! Θα λέμε μόνο ότι νεότερο μαθαίνουμε... Τίποτα άλλο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top