Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Takhs375

Νεοφερμένος

Ο Takhs375 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδια τρεχτε γρηγορα δειτε τι βγαζει οταν βαζετε τα στοιχεια σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
το confirm status ειναι το συνολο των μαθητών του κάθε φροντιστηριου με τα στοιχεία τους τα οποια είναι καταχωρημένα και περνούν στο results... Προσωπική μου άποψη αν και η HAU δεν ειναι να ακους αυτά που λεει ότι θέλω να πιστεύω πως αυριο θα βγουν..


Με λίγα λόγια σήμερ-ααυριο-μεθαυριο τα εχουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Και αφου δεν ειναι στο confirm εννοειτε πως ειναι στο finished Mr.Con? για ονομα τ θεου απαντηστεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bia94

Νεοφερμένος

Η Bia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
παιδια τρεχτε γρηγορα δειτε τι βγαζει οταν βαζετε τα στοιχεια σας


παλι error μου βγαζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
το confirm status ειναι το συνολο των μαθητών του κάθε φροντιστηριου με τα στοιχεία τους τα οποια είναι καταχωρημένα και περνούν στο results... Προσωπική μου άποψη αν και η HAU δεν ειναι να ακους αυτά που λεει ότι θέλω να πιστεύω πως αυριο θα βγουν..


+φωνω.. περσυ λεγανε 8α βγουν στ τελος της επομενης εβδομαδας..αν τουσ επαιρνες τηλ... και τα ειχαν βγαλει την επομενη ημερα... ειναι ανευ8υνοι... και 8ελουν και να μας σκασουν:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Takhs375

Νεοφερμένος

Ο Takhs375 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
να ρωτησω κατι; οταν εχουμε δωσει με φροντ δεν μπορουμε να τα δουμε εμεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nemesis37252

Νεοφερμένος

Η nemesis37252 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
το confirm status ειναι το συνολο των μαθητών του κάθε φροντιστηριου με τα στοιχεία τους τα οποια είναι καταχωρημένα και περνούν στο results... Προσωπική μου άποψη αν και η HAU δεν ειναι να ακους αυτά που λεει ότι θέλω να πιστεύω πως αυριο θα βγουν..


για ecce μιλαμε μονο ή και για το ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Με λίγα λόγια σήμερ-ααυριο-μεθαυριο τα εχουμε;


σημερα δεν μπορουν να βγουν... ειναι απογευμα... και ποτε δεν τα βγαζουν... αυριο μπορουν τ πρωι...και το σαββατο ειναι κλειστοι...αρα η αυριο η την δευτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Και αφου δεν ειναι στο confirm εννοειτε πως ειναι στο finished Mr.Con? για ονομα τ θεου απαντηστεεεεεεεε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
τα φρονιστηρια δεν δίνουν στους μαθητές τους κωδικούς τους για να μην βλέπουν οι μαθητές τα αποτελέσματα λόγω του ότι υπάρχουν και τα προηγούμενα έτη, το confirm status ειναι το πρότελευταιο σταδιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
σημερα δεν μπορουν να βγουν... ειναι απογευμα... και ποτε δεν τα βγαζουν... αυριο μπορουν τ πρωι...και το σαββατο ειναι κλειστοι...αρα η αυριο η την δευτερα...


Πρόπερσυ αποτελεσματα ecce είχαν βγει 24:00
Αλλη μια χρονια Σαββατο πρωι . οπότε όλα μπορούν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
εεεεεε...λοιπον αν δινουμε με φροντ δν τα μα8αινουμε εμεις μονο αυτοι;;;;;; ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΠΛΖ


αν εχεις τον κωδικό σου μπορεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Θα ψωφαγα. Πριν 1 λεπτό χτύπησε το τηλεφωνο και νομιζα πως ηταν η καθηγητρια μου.Και ξαφνικά ακουω οτι ειναι μια γατα στην αυλη..νβα την διωξουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
παιδιά μην αγχωνεστε! μακάρι να έχετε πάει όλοι καλά! εγώ έδωσα cambridge και περιμένω να βγουν την άλλη παρασκευή. όπως και να έχει ευχομαι σε όλους μας καλά αποτελέσματα και να είμαστε όσο πίο ψυχραιμοι γίνετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
παιδια πριν βγαλει Your results have not been published yet. ποση ωρα ελεγε error???και πριν απο ποση ώρα το ξαναέβγαλε???


3 ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παντως χωρις πλακα και τον φεβρουαριο κατι τετοια γινονταν στο hau και την αλλη μερα το πρωι βγηκαν... δε θυμαμαι να μας το χαν πει στα τηλεφωνα...ηταν στον κοσμο τους! ειχαν βγει και πιστευω αν τους παιρναμε θα μας ελεγαν μεσα φεβρουαριου παλι ενω ειχαν βγει! αλλα κιαλλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
παντως χωρις πλακα και τον φεβρουαριο κατι τετοια γινονταν στο hau και την αλλη μερα το πρωι βγηκαν... δε θυμαμαι να μας το χαν πει στα τηλεφωνα...ηταν στον κοσμο τους! ειχαν βγει και πιστευω αν τους παιρναμε θα μας ελεγαν μεσα φεβρουαριου παλι ενω ειχαν βγει! αλλα κιαλλα!
:nono::nono: κανεις λαθος!μια μερα πριν βγουν το ειπαν στη hau..κιαλλοι θυμαμαι τοτε ελεγαν τελος ιανουαριου αλλα και παλι αρχες φεβρουαριου ειχαν βγει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ΠΑΝΤΑ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΣΤΟ ECPE![/B]
Ηρεμα ρε γιωργο που θα μας τη πεις κιολας..πρωτον δε θελω να σπασω τα νευρα κανενος γτ ξερω πως περνατε ουτε ηλιθια ειμαι ουτε καθυστεριμενη!ξερω πολυ καλα πως η θεση σας ειναι πολυ δυσκολη ομως θελω να σας προσγειωσω..απο κει κ περα εγω πιστευω θα βγουν αυγουστο..αρχες..γτ τους ξερω αμα εσενα ομως σε ικανοποιει να ακους πως θα βγουν τωρα ναι να στο πω λοιπον να το ακουσεις!ΤΩΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΑΝ 5ΛΕΠΤΟ!δεν εχω κτ μαζι σου...ολοι θα θελαμε να βγουν τωρα αλλα καλυτερα ας ειμαστε ρεαλιστες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ηρεμα ρε γιωργο που θα μας τη πεις κιολας..πρωτον δε θελω να σπασω τα νευρα κανενος γτ ξερω πως περνατε ουτε ηλιθια ειμαι ουτε καθυστεριμενη!ξερω πολυ καλα πως η θεση σας ειναι πολυ δυσκολη ομως θελω να σας προσγειωσω..απο κει κ περα εγω πιστευω θα βγουν αυγουστο..αρχες..γτ τους ξερω αμα εσενα ομως σε ικανοποιει να ακους πως θα βγουν τωρα ναι να στο πω λοιπον να το ακουσεις!ΤΩΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΑΝ 5ΛΕΠΤΟ!δεν εχω κτ μαζι σου...ολοι θα θελαμε να βγουν τωρα αλλα καλυτερα ας ειμαστε ρεαλιστες...

Εcce or Ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top