Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Ετσι σας θελω!ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΛΙΟΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};454257:
Εμένα πριν λίγο που μπήκα, μετά από πολύ ώρα φορτώματος, μου εμφανίστηκε κενή σελίδα και τώρα που ξαναπάτησα μου λέει το γνωστό πλέον Error: Could not connect to database. Please try again later.

Και σε εμένα..νιώθω δέος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bia94

Νεοφερμένος

Η Bia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};454257:
Εμένα πριν λίγο που μπήκα, μετά από πολύ ώρα φορτώματος, μου εμφανίστηκε κενή σελίδα και τώρα που ξαναπάτησα μου λέει το γνωστό πλέον Error: Could not connect to database. Please try again later.


τα ιδια ακριβως και εμενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
δεν σας το χα πει...? ο πατερας μου ειναι ο διευθυντης του πανεπιστημιου michigan...και...καταλαβαινετε...το ηξερα εδω και βδομαδες....:P 23.07.2009


Το καλό που του θέλω να με εχει περάσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Πρωτον ρε παιδια ας σοβαρευτουμε...αυτοι απο τη hau παντα πριν τα βγαλουν προετοιμαζουν εδαφος..επειτα μη τρελαθουμε τελειως πρωτα τα μαθαινει ο καθηγητης και μετα εσεις οποτε αυτο που μπαινετε στον ορφεα με το κωδικο σας δεν οφελει..αρχες αυγουστου λεμε..ας ειμαστε ρεαλιστες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Tι ταλαιπωρια!Ελπιζω να αξιζει τον κοπο και να περασουμε ολοι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
καλησπέρα σε όλους, παρακολουθώ με εξαιρετικό ενδιαφέρον το φορουμ σας και πραγματικά νιώθω το αγχο σας. Σας ευχομαι καλα αποτελέσματα και να σας ενημερώσω ως φροντιστηριουχος ότι στην σελίδα του Ορφέα για τα φροντιστήρια οι μαθητές δεν είναι στο Comfirm status...για οποιαδήποτε ερώτηση θέλετε στην διαθεση σας.. Break a leg!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
καλησπέρα σε όλους, παρακολουθώ με εξαιρετικό ενδιαφέρον το φορουμ σας και πραγματικά νιώθω το αγχο σας. Σας ευχομαι καλα αποτελέσματα και να σας ενημερώσω ως φροντιστηριουχος ότι στην σελίδα του Ορφέα για τα φροντιστήρια οι μαθητές δεν είναι στο Comfirm status...για οποιαδήποτε ερώτηση θέλετε στην διαθεση σας.. Break a leg!!!!
τι εννοειτε comfirm status??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
παιδια μολις μπηκα στον ορφεα και αργουσε να φορτωσει παρα πολυ και στο τελος μου εβγαλε μια λευκη σελιδα!!να αρχισω να ελπιζω οτι θα δουμε αυριο αποτελεσματα;;;;:stars::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
καλησπέρα σε όλους, παρακολουθώ με εξαιρετικό ενδιαφέρον το φορουμ σας και πραγματικά νιώθω το αγχο σας. Σας ευχομαι καλα αποτελέσματα και να σας ενημερώσω ως φροντιστηριουχος ότι στην σελίδα του Ορφέα για τα φροντιστήρια οι μαθητές δεν είναι στο Comfirm status...για οποιαδήποτε ερώτηση θέλετε στην διαθεση σας.. Break a leg!!!!


thanx... αλλα που το ξερετε οτι δεν ειναι ακομη στο comfirm status???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
thanx... αλλα που το ξερετε οτι δεν ειναι ακομη στο comfirm status???


Τι είναι το comfirm status?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
εσυ που το ξερεις?
Δεν το ξερω αλλα δε νομιζω να βγουν.Παντως αυριο πιστευω οπωσδηποτε οτι θα τα χουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Αν δεν κανω λαθος δηλαδη δεν ειναι ετοιμα για publish!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Τι είναι το comfirm status?


απ οτι ξερω-νομιζω...ειναι το τελειωμα οταν φτασει εκει σημαινει οτι εχουν ανεβει τα αποτελεσματα και μπορουν να τα δημοσιευσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
γιατι πριν λιγο κατάφερα να μπω στο συστημα του ορφέα, φυσικά να έχετε υπόψιν σας ότι οι μαθητές δεν παιρνουν ακριβώς την ίδια μέρα τα αποτελέσματα σε σχέση με τα φροντιστήρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Δεν το ξερω αλλα δε νομιζω να βγουν.Παντως αυριο πιστευω οπωσδηποτε οτι θα τα χουμε.
τωρα μιλας σωστα!τουλαχιστον αυριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
γιατι πριν λιγο κατάφερα να μπω στο συστημα του ορφέα, φυσικά να έχετε υπόψιν σας ότι οι μαθητές δεν παιρνουν ακριβώς την ίδια μέρα τα αποτελέσματα σε σχέση με τα φροντιστήρια


αρα...αυριο υπαρχει πι8ανοτητα να βγουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
γιατι πριν λιγο κατάφερα να μπω στο συστημα του ορφέα, φυσικά να έχετε υπόψιν σας ότι οι μαθητές δεν παιρνουν ακριβώς την ίδια μέρα τα αποτελέσματα σε σχέση με τα φροντιστήρια
δηλαδη δεν θα βγουν αυριο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
το confirm status ειναι το συνολο των μαθητών του κάθε φροντιστηριου με τα στοιχεία τους τα οποια είναι καταχωρημένα και περνούν στο results... Προσωπική μου άποψη αν και η HAU δεν ειναι να ακους αυτά που λεει ότι θέλω να πιστεύω πως αυριο θα βγουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
το confirmed ειναι το προτελευταιο σταδιο..μετα μεταφερονται οι μαθητες στο finished και βγαινουν τα results σε μια μερα or something! ετσι δεν ειναι>? απαντηστε μου CON!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top