Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Αμα θέλετε πάρτε τηλ κάποιος για το ecpe σε αυτό το νούμερο..2103680900
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Your results have not been published yet.


αυτό μου έβγαλε τώρα~!:jumpy:


και εμενα

μόλις μου εβγαλε
Your results have not been published yet.
5-6 φορες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
παιδια νομιζω πως για αυτους που εδωσαν ecce βγαζει not puplished yet. εγω που εδωσα ecpe βγαζει student not found. οποτε αυριο βγαινουν λογικα για ecce κ τν αλλη εβδομαδα ecpe!
Σωστόοοοοο! Ναι! Όχι ρε γ@μώτο! Αλλά εντάξει... Μπορεί αύριο να ανεβάσουν και των παιδιών που έδωσαν ECPE και να τα δημοσιεύσουν όλα μαζί την Δευτέρα! Ή να δημοσιεύσουν αύριο του ECCE και τη Δευτέρα του ECPE!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nemesis37252

Νεοφερμένος

Η nemesis37252 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μακαρι...να ησυχασουμε λιγακι κι εμεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bia94

Νεοφερμένος

Η Bia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Και στα 2 βγάζει πλέον student not found.









τσου εγω εδωσα ecce και ακομα μου βγαζει
Your results have not been published yet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
μονο θετικα να ειναι και τι στον κόσμο...να κάνουμε και ευχάριστες διακοπές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BritGreek

Νεοφερμένος

Ο BritGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
αυτο που ειπε η κοπέλα αυριο τα ecce και τα ecpe την αλλα βδομαδα....οταν λέμε αυριο στις 12 τα μεσάνυχτα??


Αποκλείεται τα μεσάνυχτα. Μέχρι τις 17.30 ανακοινώνονται. Δεν υπάρχει κανείς μετά τις 17.30 στην HAU. Προσέξτε μόνο μη μπείτε όλοι μαζί και πέσει ο server γιατί είναι Σαββατοκύριακο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Nεα--->τα αποτελεσματα 2008 ΕΦΥΓΑΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Μητσάκο συμφωνώ μαζί σου..άντε να δούμε...αν και πιστεύω οτι δεν το πήρα αλλά τέλος πάντων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
αντε αυριο...χαιντε χαιντε..ecce παντα τα ecpe μαλλον απο δευτέρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
τσου εγω εδωσα ecce και ακομα μου βγαζει
Your results have not been published yet.


ακουστε σε οσα παιδια εχει βγαλει Your results have not been published yet. μαλλον σημαινει οτι τα ανεβασαν αλλα περιμενουν να ανεβασουν και τα αλλα για να τα ανακοινωσουν ολα μαζι ενω στους αλλους...ακομη εχουν δουλειτσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bia94

Νεοφερμένος

Η Bia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μητσάκο συμφωνώ μαζί σου..άντε να δούμε...αν και πιστεύω οτι δεν το πήρα αλλά τέλος πάντων..


ουτε εγω 8α το χω παρει... :(¨

καλα να μαστε μωρε το πλ πλ θα ξαναδωσουμε.. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Nεα--->τα αποτελεσματα 2008 ΕΦΥΓΑΝ
Άρα παιδιά του ECCE να περιμένετε αύριο το πρωί αποτελέσματα κατά 95% (;)! Εμείς τα καημένα του ECPE θα περιμένουμε μάλλον...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Nεα--->τα αποτελεσματα 2008 ΕΦΥΓΑΝ


εεε αφου εφυγαν απ την σελιδα βρισκομαστε σε πολυ καλο δρομο... αφου μαλλον ειναι απι8ανο να βγουν σημερα.. 8α βγουν σιγουρα αυριο...:D( το ευχομαι):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nemesis37252

Νεοφερμένος

Η nemesis37252 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια νομιζω πως για αυτους που εδωσαν ecce βγαζει not puplished yet. εγω που εδωσα ecpe βγαζει student not found. οποτε αυριο βγαινουν λογικα για ecce κ τν αλλη εβδομαδα ecpe!
¨

οντως...γιατι κι εγω που εδωσα το ecpe''student not found'' μου βγαζει...:'(

οποτε οσοι ειναι για το ecce καλως να τα δεχτουν!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ:
Υπάρχει κάποιος που να δίνει ECPE και να λέει "YOUR RESULTS HAVE NOT BEEN PUBLISHED YET">
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ααααααααααααααααααα! με αγχωσατε! αυριο βγαινουν του ecce? σιγουρα καλε ή μονοι σας τα λετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Nεα--->τα αποτελεσματα 2008 ΕΦΥΓΑΝ
που πηγαν????

εννοεί πως έχουν βγάλει τα αποτελέσματα του 2008 από ότι κατάλαβα οπότε μάλλον θα αρχίζουν να βάζουν τα αποτελέσματα του Μαϊου 2009.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Μπα...εγώ αμα δεν πάρω το michigan θα δώσω για Cambridge γιατί αυτό είναι τελικά το style μου και το καταλάβα όταν έδωσα πέρσυ το pet cambridge και αυτή τη χρονια το edexcel που είναι βρετανικό και εκτός αυτού ψιλομοιάζει με το cambridge οπότε...αμα δεν έχω πάρει ούτε edexcel ούτε michigan πάμε για cambridge ολε ολε!


Πάντως έγω τα έλεγα οτι αύριο θα δει το μάτι μας αποτελέσματα μισιγκαν πριν πάρω ακόμα τηλ!!Να ρίξω την τραπουλα της Κατίνας να δω αν πέρασα??χιχι!!!!
Κάποιος να το πει στο Τεο γρηγορααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top