Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Your results have not been published yet.


αυτό μου έβγαλε τώρα~!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BritGreek

Νεοφερμένος

Ο BritGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Τώρα γράφει πάλι Student Not Found. Σας το είπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Δεν έχει κλείσει..αφού πριν 5 ούτε 5 λεπτά πήρα τηλέφωνο και ηταν ανοιχτά καλέ!!Εντωμεταξύ έκανα την πονηριά και πήρα στης Αθήνας το κέντρο και όχι το εξεταστικό ...έχει διαφορετικά τηλέφωνα..στο εξεταστικό σε βάζουν στην αναμονή..ε λοιπόν και εγώ πήρα στο άλλο και μου το είπε ξεκάθαρα ο κυριούλης..πάντως ηταν ευγενικός και καλός..η άλλη κοπελιά στο εξεταστικό κέντρο θα έτρωγε βρίσιμο αμα μου μίλαγε άσχημα πάντως...καλό ,ε???Αν πάρετε και εσείς τωρα θα δείτε οτι σας βάζουν αναμονή..μάλλον το περιμεναν οτι θα σπάγαμε στα τηλέφωνα!


Ρώτησα για το lower michigan αλλά εκείνος μου είπε οτι βγαίνουν γενικά!!!


Οι φιλοι με λένε Λίλη οπότε και εσεις Λίλη να με λέτε
Γενικά σου είπε;;;;;;;;;; Δηλαδή και για τα δύο; Και ECCE και ECPE;;;;;; Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
παιδες...εχω χάσει επισόδεα..προχθες πήρα τηλ στη hau και μου είπαν ότι θα βγούν αρχες αυγούστου..και όταν τους ρώτησα για πιο συγκεκριμένα μου είπαν ότι θα βγούν μάλλον στις 10/8..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Your results have not been published yet. αυτό γράφει ο orfeas τώραααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bia94

Νεοφερμένος

Η Bia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ρε σεις εμενα μου βγαζει αυτο..


Your results have not been published yet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια εμενα μου βγαζει your results have not published yet εσας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Τώρα γράφει πάλι Student Not Found. Σας το είπα.
Ναι... Αλλά αφού το είπε η Λίλη, που της το είπαν στο τηλέφωνο, απλά ετοιμάζονται και τα ανεβαζουν τώρα, θα βγουν την άλλη εβδομάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Your results have not been published yet.
Και αυριο θα πατήσουν το puublish σιγουρα...Καλα ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδια μου ξαναβγαζει student not found!!


μαλλον επειδη σταματησαν να ανεβαζουν τα αποτελεσματα το λεει αυτο... εμμμ ως της 5 δουλευουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εμένα μου λέει ακόμα Student not found!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};454149:
Ναι... Αλλά αφού το είπε η Λίλη, που της το είπαν στο τηλέφωνο, απλά ετοιμάζονται και τα ανεβαζουν τώρα, θα βγουν την άλλη εβδομάδα!


καλα μην παιρνεις και ορκο και περσυ τα ιδια ελεγαν το ιδιο συνεβαινε και βγηκαν σε 2 ημερες... αρα η αυριο η την δευτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Παιδια αν σε καποιους βγάζει Your results have not been published yet.και σε αλλους student ton found...αυριο θα τα τελειώσουν ολα και την δευτέρα το κουμπακι η αυριο η την δευτέρα δηλαδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
παιδια νομιζω πως για αυτους που εδωσαν ecce βγαζει not puplished yet. εγω που εδωσα ecpe βγαζει student not found. οποτε αυριο βγαινουν λογικα για ecce κ τν αλλη εβδομαδα ecpe!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Αυτό λέμε και εμεις σε μέσες άκρες..πω...έχω τρομερό άγχος...
το νιώθω μόνο στις εξετάσεις για πτυχία..Πωω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
καλα μην παιρνεις και ορκο και περσυ τα ιδια ελεγαν το ιδιο συνεβαινε και βγηκαν σε 2 ημερες... αρα η αυριο η την δευτερα...
Αχ, τι ωραία!!! Συγκινούμαι!!:'(:'(:'(:'(
Ελπίζω να βγάλουν και του ECPE μαζί με του ECCE, αλλιώς θα τους πάρει και θα τους σηκώσειιιιιιιιι :mad::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bia94

Νεοφερμένος

Η Bia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
μακαριιιι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
αυτο που ειπε η κοπέλα αυριο τα ecce και τα ecpe την αλλα βδομαδα....οταν λέμε αυριο στις 12 τα μεσάνυχτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BritGreek

Νεοφερμένος

Ο BritGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
παιδια νομιζω πως για αυτους που εδωσαν ecce βγαζει not puplished yet. εγω που εδωσα ecpe βγαζει student not found. οποτε αυριο βγαινουν λογικα για ecce κ τν αλλη εβδομαδα ecpe!


Και στα 2 βγάζει πλέον student not found.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδια αν σε καποιους βγάζει Your results have not been published yet.και σε αλλους student ton found...αυριο θα τα τελειώσουν ολα και την δευτέρα το κουμπακι η αυριο η την δευτέρα δηλαδη


εεεε...λογικα...!αν βγουν αυριο 8α τα βγαλουν γυρω στησ 10-11 το πρωι... ελπιζνω να τα ανεβασουν ως τοτε.. δεν πειραζει επειδη ειμαστε καλοι αν8ρωποι 8α τσ συγχωρεσουμε αμα τα βγαλουν κ 12...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top