Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
θα ξαναπάρω σε λίγο...πήρα 2 φορές ηδη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
ξαναπαίρνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
θα εκραγουμε σημερα....:s:s:s:s


:no1::no1::no1::no1::no1:



:boom::boom::boom::boom:


HP : 90-100
P:80-89
LP:65-79
BF:50-65
F:0-50

Θα σκασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
μπορει μηπως καποιος να εξηγησει ποσο της % ειναι το F,BF,HP,LP και τα λοιπα? δεν εχω ιδεα αλλα θελω να μαθω


HP=90-100%
P=80-89%
LP=65-79%
Bf=50-65%
F=0-50%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bia94

Νεοφερμένος

Η Bia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
γεια παιδια!:)
ειμαι κ εγς καινουρια εδω κ γραφτηκα γτ μ αυτο που εγινε σμρ στη hau εχω ανχωθει ακομα πιο πολυ..:D

μακαρι να βγουν σμρ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
cool...περσυ γινοταν το ιδιο απο οτι 8υμαμαι...και τα ανεβαζαν γι αυτο συνεβαινε αυτο... αρα ας ελπισουμε οτι αυριο 8α τα χουν βγαλει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
λέει οτι φτιάχνουνε την βάση για τα αποτελέσματα...την επόμενη εβδομάδα θα βγουν λέει...τώρα τα βαζουν..:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
γεια παιδια!:)
ειμαι κ εγς καινουρια εδω κ γραφτηκα γτ μ αυτο που εγινε σμρ στη hau εχω ανχωθει ακομα πιο πολυ..:D

μακαρι να βγουν σμρ..


σημερα με τπτ... τα αποτελεσματα παντα βγαινουν πρωι...μαλλον εχουν σχολασει και παρατησαν την δουλεια στη μεση...:S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
λέει οτι φτιάχνουνε την βάση για τα αποτελέσματα...την επόμενη εβδομάδα θα βγουν λέει...τώρα τα βαζουν..:jumpy:

Για ποιο ρώτησες το ECCE ¨η για το ECPE?

???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
εγώ πιστεύω οτι αύριο θα εχουν δημοσιευτεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BritGreek

Νεοφερμένος

Ο BritGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Αν ήμουν στη θέση σας, θα προετοιμαζόμουν ψυχολογικά για αύριο. Καλά αποτελέσματα. Η HAU κλείνει στις 17.00, άρα μην τα περιμένετε σήμερα, για να μη στεναχωριέστε.

Όλα θα πάνε καλά. Καλή επιτυχία, και αν δεν περάσετε (που δεν το εύχομαι), δεν χάθηκε κι ο κόσμος. Θα δώσετε πολύ πιο σημαντικές εξετάσεις στη ζωή σας. Να ευχαριστηθείτε το καλοκαιράκι όσο γίνεται περισσότερο, γιατί όσο περνούν τα χρόνια, θα διαπιστώσετε ότι θα έχετε πολύ λιγότερο χρόνο για διακοπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
περασες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Αν ήμουν στη θέση σας, θα προετοιμαζόμουν ψυχολογικά για αύριο. Καλά αποτελέσματα. Η HAU κλείνει στις 17.00, άρα μην τα περιμένετε σήμερα, για να μη στεναχωριέστε.

Όλα θα πάνε καλά. Καλή επιτυχία, και αν δεν περάσετε (που δεν το εύχομαι), δεν χάθηκε κι ο κόσμος. Θα δώσετε πολύ πιο σημαντικές εξετάσεις στη ζωή σας. Να ευχαριστηθείτε το καλοκαιράκι όσο γίνεται περισσότερο, γιατί όσο περνούν τα χρόνια, θα διαπιστώσετε ότι θα έχετε πολύ λιγότερο χρόνο για διακοπές.
Εννοείτε για όσους έδωσαν ECCE μόνο;:(
-----------------------------------------
Για ποιο ρώτησες το ECCE ¨η για το ECPE?

???
Για ποιο ρώτησες Λίλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Δεν έχει κλείσει..αφού πριν 5 ούτε 5 λεπτά πήρα τηλέφωνο και ηταν ανοιχτά καλέ!!Εντωμεταξύ έκανα την πονηριά και πήρα στης Αθήνας το κέντρο και όχι το εξεταστικό ...έχει διαφορετικά τηλέφωνα..στο εξεταστικό σε βάζουν στην αναμονή..ε λοιπόν και εγώ πήρα στο άλλο και μου το είπε ξεκάθαρα ο κυριούλης..πάντως ηταν ευγενικός και καλός..η άλλη κοπελιά στο εξεταστικό κέντρο θα έτρωγε βρίσιμο αμα μου μίλαγε άσχημα πάντως...καλό ,ε???Αν πάρετε και εσείς τωρα θα δείτε οτι σας βάζουν αναμονή..μάλλον το περιμεναν οτι θα σπάγαμε στα τηλέφωνα!


Ρώτησα για το lower michigan αλλά εκείνος μου είπε οτι βγαίνουν γενικά!!!


Οι φιλοι με λένε Λίλη οπότε και εσεις Λίλη να με λέτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
πλζ καποιοσ το τιλεφωνο γ λοοθερ ecce
Τώρα και να θες να πάρεις, δεν θα σου απαντήσουν...
Α, ίσως και να σου απαντήσουν... Αλλά μέχρι τις 5 δουλεύουν κανονικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
τελικα απο οτι καταλαβα δεν θα βγουν αυριο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BritGreek

Νεοφερμένος

Ο BritGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};454122:
Εννοείτε για όσους έδωσαν ECCE μόνο;:(
-----------------------------------------;

Ναι. Εννοώ το ECCE. Το ECPE να το περιμένετε αρχές Αυγούστου (περίπου 5/8).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Παιδια μου ξαναβγαζει student not found!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nemesis37252

Νεοφερμένος

Η nemesis37252 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
οντως οσα περνουν τα χρονια δυσκολευουν τα πραγματα...δεν χαιρεασαι τισ διακοπες σου οπως οταν ησουν σχολειο...και απο εξετασεις αλλο τιποτα...μια ζωη δινεις...αλλεσ πιο σημαντικες αλλες λιγοτερο...και το αγχος ειναι ο πιο ανασταλτικος παραγοντας...δυστυχως ομως ποτε μου δεν μπορεσα να το αποβαλω...το πραγμα θελει ηρεμια αλλα που...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top