Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
H hau έχει πει πρώτα E.C.C.E και μετά E.C.P.E!Και αυριο λίγο χλωμό το κόβω .
Η HAU πολλά λέει... Καθηγήτρια είναι, οπότε ίσως να γνωρίζει κάτι παραπάνω από μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Για να λυθουν οι απορίες μας έστειλα μύνημα στην ΗAU


Γεια σας,


Παρατήρησα ότι στον orfea , δεν φορτώνει η σελίδα . Μήπως βάζετε τα αποτελέσματα είναι ένα απλό σφάλμα και δεν εχει καμία ένωση με τα αποτελέσματα; Και πότε θα βγουν τα αποτελεσματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Για να λυθουν οι απορίες μας έστειλα μύνημα στην ΗAU


Γεια σας,


Παρατήρησα ότι στον orfea , δεν φορτώνει η σελίδα . Μήπως βάζετε τα αποτελέσματα είναι ένα απλό σφάλμα και δεν εχει καμία ένωση με τα αποτελέσματα; Και πότε θα βγουν τα αποτελεσματα;
Οκ. Και τώρα περιμένουμε απάντηση... αύριο, κι αν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Για να λυθουν οι απορίες μας έστειλα μύνημα στην ΗAU


Γεια σας,


Παρατήρησα ότι στον orfea , δεν φορτώνει η σελίδα . Μήπως βάζετε τα αποτελέσματα είναι ένα απλό σφάλμα και δεν εχει καμία ένωση με τα αποτελέσματα; Και πότε θα βγουν τα αποτελεσματα;
παντως να σαι σιγουρος πως καταλαβαν πως θες να μαθεις για τα ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nemesis37252

Νεοφερμένος

Η nemesis37252 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
καλησπερα παιδια!ειμαι καινουργια στο forum!Παρακολουθουσα αρκετο καιρο τα οσα λεγατε και αποφασισα να γραφτω κι εγω για να ειμαι μεσα στο κλιμα!περιμενω το ecpe και ειμαι αρκετα αγχωμενη και η καθυστερηση αυτη των αποτελεσματων δεν βοηθα...+οτι δεν μπορεις να χαρεις διακοπες:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εχεις απολυτο δικιο!:)καλως ηρθες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miltos94

Νεοφερμένος

Ο miltos94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
τα αποτελεσματα βγηκαν λογικα,απλος εχουν μπει ολοι στο site και δν μπορει να φορτωσει για αυτο λεει προσπαθηστε αργοτερα.:no1:ετσι γινοταν και στη σελιδα του γαλλικου ινστιτουτου οταν εβγαιναν τα αποτελεσματα,οποτε μπαινετε συνεχεια μεχρι να σαας βαλει:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
καλησπερα παιδια!ειμαι καινουργια στο forum!Παρακολουθουσα αρκετο καιρο τα οσα λεγατε και αποφασισα να γραφτω κι εγω για να ειμαι μεσα στο κλιμα!περιμενω το ecpe και ειμαι αρκετα αγχωμενη και η καθυστερηση αυτη των αποτελεσματων δεν βοηθα...+οτι δεν μπορεις να χαρεις διακοπες:P!

Καλώς όρισες:no1:
-----------------------------------------
τα αποτελεσματα βγηκαν λογικα,απλος εχουν μπει ολοι στο site και δν μπορει να φορτωσει για αυτο λεει προσπαθηστε αργοτερα.:no1:ετσι γινοταν και στη σελιδα του γαλλικου ινστιτουτου οταν εβγαιναν τα αποτελεσματα,οποτε μπαινετε συνεχεια μεχρι να σαας βαλει:no1:

Με τιποτα δεν εχουν βγει
-----------------------------------------
Eγω ενα πραγμα εχω καταλαβει. Δεν ξερει κανεις τιποτα κ το μονο που κανουμε ειναι να λεμε ειναι αερολογιες:(:(:(.

Δεν ειναι αερολογιες.Ειναι τι συμβαινει.Εγω πιστευω οτι δεν ανεβααζουν τα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
εγώ παίρνω τηλ και με βάζουν στην αναμονή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
εγώ παίρνω τηλ και με βάζουν στην αναμονή!

Περιμενε.Θα εχουν παρει άλλοι πριν από εσένα:iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nemesis37252

Νεοφερμένος

Η nemesis37252 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
να 'στε καλα!παντως τετοιος χαμος με τις ημερομηνιες...τι να πω!?εχει καταντησει κουραστικο...απο την στιγμη που δεν ξερουν ουτε αυτοι στην ελληνοαμερικανικη ενωση γιατι λενε οτι τους κατεβει και μασ ξεσηκωνουν καλα καλα και μετα...ξενερωνουμε τη ζωη μας...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
ακόμα αναμονή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Για να λυθουν οι απορίες μας έστειλα μύνημα στην ΗAU


Γεια σας,


Παρατήρησα ότι στον orfea , δεν φορτώνει η σελίδα . Μήπως βάζετε τα αποτελέσματα είναι ένα απλό σφάλμα και δεν εχει καμία ένωση με τα αποτελέσματα; Και πότε θα βγουν τα αποτελεσματα;

τι εγνε ακομα απαντηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
τι εγνε ακομα απαντηση?

Αυριο μεθαυριο θα απαντησουν.Μην περιμενεις τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
είχε πει οτι όλες οι γραμμές είναι κατειλλημένες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
οκ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.

nemesis37252

Νεοφερμένος

Η nemesis37252 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
θα εκραγουμε σημερα....:s:s:s:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexischatziko

Νεοφερμένος

Ο alexischatziko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
μπορει μηπως καποιος να εξηγησει ποσο της % ειναι το F,BF,HP,LP και τα λοιπα? δεν εχω ιδεα αλλα θελω να μαθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top