Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια! προτιματε να ακουτε οτι θα βγουν πχ 25.07 και μολις ερθει αυτη η μερα να σας πουν τελικα θα βγουν πχ 28.07 και οταν ερθει παλι αυτη η μερα να σας πουν πχ 01.08 θα βγουν τελικα ή να σας λενε εξαρχης οτι θα βγουν 1-2 αυγουστου?!! εγω για καποιο περιεργο λογο προτιμω το πρωτο....οσο ανομαλο κιαν ακουγεται!:P δεν μπορω να ακουω οτι πρεπει να περιμενω αλλες 10 μερες! τρελενομαι!:(
και εγω το πρωτο προτιμο!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Κ γω προτιμώ το πρώτο...
Τοτε καλυτερα που εδωσες michigan γιατι στο cambridge ανακοινωνονται οι ημερομηνιες ενω η hau δεν ξερει και η ιδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BritGreek

Νεοφερμένος

Ο BritGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Πραγματι ακουγεται λιγο περιεργο αλλα ο καθενας εχει τον τροπο του...Αλλωστε μ αυτους που εχουμε μπλεξει στη hau ποτε μην εισαι σιγουρος...Μπετυ εχεις δικιο τωρα μπηκα στη hau και το ψαξα.


Δεν έχετε μπλέξει με την HAU. Δεν έχουν λάβει ακόμα τα αποτελέσματα. Πώς να ανακοινώσουν κάτι που δεν έχουν;

Όλα τ' άλλα είναι θεωρίες συνωμοσίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Δεν έχετε μπλέξει με την HAU. Δεν έχουν λάβει ακόμα τα αποτελέσματα. Πώς να ανακοινώσουν κάτι που δεν έχουν;

Όλα τ' άλλα είναι θεωρίες συνωμοσίας.
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τοτε καλυτερα που εδωσες michigan γιατι στο cambridge ανακοινωνονται οι ημερομηνιες ενω η hau δεν ξερει και η ιδια!!

είχα δώσει lower cambridge....
αλλά ήταν τν χειμώνα κ δν φαινόταν τόσο ο χρόνος αναμονής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
πεδια επιδι δινω πρψι φορα μπορει καποιοσ να μ πει ολεσ τισ περιπτωσεισ π δν περνασ η π περνασ παρακαλω?:thanks:
Τι εδωσες και τι ακριβως θελεις να σου πουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Τοτε καλυτερα που εδωσες michigan γιατι στο cambridge ανακοινωνονται οι ημερομηνιες ενω η hau δεν ξερει και η ιδια!!
οχι καλε! δεν εννοω οτι δεν θελω να ξερω μια σιγουρη ημερομηνια! αλιμονο! ισα ισα! απλα δε θελω να σιγουρευτει το οτι θα βγουν αυγουστο! πως να το πω...θα προτιμουσα πχ να ξερα εξαρχης να ξερω οτι θα βγουν πχ 25.07!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
πεδια επειδη δινω πρωτη φορα μπορει καποιος να μ πει με τι περνας η δν περνασ στο ecce?(bf hp )και τετια παρακαλς πιτε μ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
πεδια επειδη δινω πρωτη φορα μπορει καποιος να μ πει με τι περνας η δν περνασ στο ecce?(bf hp )και τετια παρακαλς πιτε μ
Πρωτον:μην κανεις τοσα ορθογραφικα λαθη:xixi:Δευτερον:περνας αν εχεις περασει και τα τεσσερα ή αν εχεις παρει bf σε ενα απ αυτα και ικανοποιητικους βαθμους στα αλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Απορία : Αν κάποιος πάρει 1 F , 2 LP και 1 HP περνάει;ή γενικότερα 1 F?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Απορία : Αν κάποιος πάρει 1 F , 2 LP και 1 HP περνάει;ή γενικότερα 1 F?

Mε F κοβεσαι(εστω κ ενα:'(:'()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Γιατί τόσο αυστηροί; Άν έχεις πχ. τρια hp και ενα F πάει να πει οτι είναι κάποιος άχρηστος; Έλεος δηλαδή. Και μ'αρεσει που βάζουν πχ. LP στην έκθεση . Γιατί; Εγώ ακούστε πως ξεκίνησα:



I am writing this letter in connection whith your article which i read on the newspapper CITY TIMES , last monday about graphities.

Και χρησιμοποιήσα και πολλά:

Μοreover
In addition
κ.α

Έχω ακούσει οτι με αυτά έχεις " bonus" βαθμούς .δεν ξέρω όμως ισχύει στο αμερικάνικο ή στο βρετανικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
στο ecpe αν εχεις ενα BF 1LP και 2P περνας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Παιδιά, ρώτησα πριν λίγο τον καθηγητή μου-διευθυντή του φροντιστηρίου μου μήπως ξέρει τίποτα για το πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα και μου είπε ότι και αυτός δεν ξέρει συγκεκριμένα πράγματα, απλά πως τα περιμένουμε από μέρα σε μέρα...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
στο ecpe αν εχεις ενα BF 1LP και 2P περνας?


Στο E.c.p.e νομίζω οτι πρέπει να τα έχεις όλα LP+


Irene, και εγώ το ίδιο ενημερώθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
στο ecpe αν εχεις ενα BF 1LP και 2P περνας?
Ναι! Στο ECPE εαν έχεις όλα LP και πάνω ή 3 LP και πάνω και ένα BF, τότε το παίρνεις!:no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
στο ecpe αν εχεις ενα BF 1LP και 2P περνας?

ναι,αρκει να μην εχεις F πουθενα.Για την ακριβεια κ με 1 BF Κ 3 LP παλι περνας:P:Pμακρια απο F παιδια:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Τελικά ούτε η hau , δεν ξέρει πως βαθμολογεί. Λέω να τους στείλω e-mail
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
στο ecpe αν εχεις ενα BF 1LP και 2P περνας?
ναι λεμε περνας!
Γιατί τόσο αυστηροί; Άν έχεις πχ. τρια hp και ενα F πάει να πει οτι είναι κάποιος άχρηστος; Έλεος δηλαδή. Και μ'αρεσει που βάζουν πχ. LP στην έκθεση . Γιατί; Εγώ ακούστε πως ξεκίνησα:



I am writing this letter in connection whith your article which i read on the newspapper CITY TIMES , last monday about graphities.

Και χρησιμοποιήσα και πολλά:

Μοreover
In addition
κ.α

Έχω ακούσει οτι με αυτά έχεις " bonus" βαθμούς .δεν ξέρω όμως ισχύει στο αμερικάνικο ή στο βρετανικό;
και στα δυο ισχυει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top