Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Erh και στο ecce τα προφορικά ήταν μπέρδεμα. Εμένα δεν μου είχαν πει οτι θα ηχογραφηθώ . Και άσε που όλα τα παιδιά του φροντιστηρίου μου τα είχαν 5-7 όροφο παρέα και εμένα μόνο μου στον Τρίτο. Θυμάμαι και γελάω τότε που της εξετάστριας της έλεγα "card" και μου έλεγε" car?" και της έλεγα "CARDD" και μου έλεγε" cart?" και κάναμε μια ώρα να συνενοηθούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Για το e-mail δικιο εχει η Χριστινα,τα ιδια χαζα θα σου πουν:(

Υ.Γ:
μηπως ξερετε αν βγηκαν τα αποτελεσματα του edexcel????
sorry για το off:(:(
τελος ιουλιου και αυτα βγαινουν..εγω θυμαμαι ειχα παρει λοουερ εντεξελ και το β1 δλδ πιο κατω απο το λοουερ με αριστα και τα δυο!!:jumpy:
παλιες καλες εποχες..τι μου θυμησες..εμενα τη γρια...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ναι σε φάγανε τα χρόνια...:P

Εγώ τώρα αν πήρα το E.C.C.E θα δώσω για F.C.E . και πέφτουν μαζί με τα γαλλικά δυστηχώς . Πάντως ξέρεται τίποτα για hau άν έχει επιπεδο ADANCED?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
οχι και λοου πασ να εχεις στα αλλα περνας..και εμεις τους πρηξαμε να τα συμψηφισουν!και τελικα δεν τα συμψηφισαν αλλα εκαναν αυτο το συστημα με το lp..μαζεψαν λιγο τον πισινο τους γτ ειδαν ενα σωρο αποτυχιες και και φοβηθηκαν!και στο μελλον αναμενεται να δουμε και αλλες αλλαγες αλλα εγω προσωπικα δεν θελω να τα συμψηφισουν..τεσπα οπως και ναχει αυτες οι αλλαγες τωρα ειναι αδικες για τα παιδια που εδιναν παλιαοτερα και με το καινουργιο συστημα θα το ειχαν περασει!ηλιθιοι που ειναι..
τεσπα..για οτι νεοτερο ποσταρετε..
Ναι, αυτό εννοούσα, πάλι λάθος διατύπωση...:sorry:
Όντως, είναι πολύ άδικο για τα άτομα που έδιναν μέχρι τώρα... Αλλά από τη στιγμή που στο ECCE υπήρχε αυτό το σύστημα (σχεδόν έτσι), δεν το δικαιούνταν και τα άτομα που δίνουν ECPE, το οποίο είναι και πιο δύσκολο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
τελος ιουλιου και αυτα βγαινουν..εγω θυμαμαι ειχα παρει λοουερ εντεξελ και το β1 δλδ πιο κατω απο το λοουερ με αριστα και τα δυο!!:jumpy:
παλιες καλες εποχες..τι μου θυμησες..εμενα τη γρια...:'(


:no1::no1::no1::no1::no1::no1:
αντε να βγουν,να τα μαθουμε,κ να δουμε τι θα κανουμε μετα:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};451500:
Ναι, αυτό εννοούσα, πάλι λάθος διατύπωση...:sorry:
Όντως, είναι πολύ άδικο για τα άτομα που έδιναν μέχρι τώρα... Αλλά από τη στιγμή που στο ECCE υπήρχε αυτό το σύστημα (σχεδόν έτσι), δεν το δικαιούνταν και τα άτομα που δίνουν ECPE, το οποίο είναι και πιο δύσκολο;
ναι το δικαιουνται..αλλα εγω δε συμφωνω να τα συμψηφισουν γτ μετα χανει το νοημα του θα το παιρνουν ολοι και μετα τι σοι προφισιενσι θα ειναι αυτο..επειτα μιλαμε για μεγαλο πτυχιο οχι χαζομαρες πρεπει να εισαι καλος σε ολα για να τ παρεις!γιαυτο και εγω προσωπικα ειμαι εναντιον του συμψηφισμου στο ecpe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ο καινουργιος τροπος προφορικων παντως ειναι λιγο δυσκολος και πολυπλοκος
Λίγη εξάσκηση χρειάζεται, και μαθαίνεις τα parts. Δεν μου φάνηκε πολύ δύσκολο και πολύπλοκο (βέβαια δεν είχα ξανακάνει Michigan, είχα συνηθίσει στα του Cambridge), ίσα-ίσα, που μου άρεσε που το άλλαξαν, γιατί δεν ήθελα με τίποτα να είμαι μόνη μου στα προφορικά! Στο Κέμπριτζ και στο PET και στο FCE ήμουν μαζί με συμμαθητή μου και ήμουν μια χαρά... Σε αντίθεση στα Γαλλικά, που ήμουν κάθε χρόνο μόνη μου, αγχονώμουν τόσο πολύ, που κόλλαγα και τα πήγαινα χειρότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Ναι σε φάγανε τα χρόνια...:P

Εγώ τώρα αν πήρα το E.C.C.E θα δώσω για F.C.E . και πέφτουν μαζί με τα γαλλικά δυστηχώς . Πάντως ξέρεται τίποτα για hau άν έχει επιπεδο ADANCED?
μετα εγω τι να πω φετος το νοεμβρη που μας περασε ειχα γαλλικα b2 και c1 μαζι αγγλικα ecpe πληροφορικη καιτα του σχολειου??πολυ κουραση αλλα τεσπα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
αν εχεις φειλ σ ενα κ σε ολα τ αλλα λοου πας κ πιο πανω, περνας η οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ναι το δικαιουνται..αλλα εγω δε συμφωνω να τα συμψηφισουν γτ μετα χανει το νοημα του θα το παιρνουν ολοι και μετα τι σοι προφισιενσι θα ειναι αυτο..επειτα μιλαμε για μεγαλο πτυχιο οχι χαζομαρες πρεπει να εισαι καλος σε ολα για να τ παρεις!γιαυτο και εγω προσωπικα ειμαι εναντιον του συμψηφισμου στο ecpe
Ναι, όντως... Εσύ το πήρες με το παλιό σύστημα, έτσι; Οπότε εσύ έδειξες την αξία σου! :no1: Βέβαια και στο Κέμπριτζ έτσι δεν είναι το σύστημα; Εντάξει, είναι πιο δύσκολο εκείνο, αλλά εντάξει... Θέλουν να κρατήσουν "πελατεία"...
-----------------------------------------
μετα εγω τι να πω φετος το νοεμβρη που μας περασε ειχα γαλλικα b2 και c1 μαζι αγγλικα ecpe πληροφορικη καιτα του σχολειου??πολυ κουραση αλλα τεσπα..
Ω!!! Και τα κατάφερες όλα; :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
αν εχεις φειλ σ ενα κ σε ολα τ αλλα λοου πας κ πιο πανω, περνας η οχι?

οχι δυστυχως:( με f κοβεσαι οπως κ να εχει:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
αν εχεις φειλ σ ενα κ σε ολα τ αλλα λοου πας κ πιο πανω, περνας η οχι?
Όχι, δυστυχώς... Πρέπει να έχεις το κατώτερο 1 BF και 3 LP ή περισσότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
στ λοουερ εννοω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
στ λοουερ εννοω
Και εκεί δεν είναι μόνο ότι πρέπει να έχεις 1 BF και 3 LP κατώτατο, αλλά πρέπει να πιάνεις και Μέσο Όρο 65%...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παολίτσα

Νεοφερμένος

Η Παολίτσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
στο λοοερ μπορεις να περασεις και με f.αν ομως εχεις καταφερει να παρεισ στα υπολοιπα hp και συμπληρωνεις το 65%...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
στο λοοερ μπορεις να περασεις και με f.αν ομως εχεις καταφερει να παρεισ στα υπολοιπα hp και συμπληρωνεις το 65%...

:nono::nono::nono::nono:
:'(δεν νομιζω:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παολίτσα

Νεοφερμένος

Η Παολίτσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω παντως παιδια εχω στειλει 293029403754023750375209 μηνυματα στη hau και τα ιδια λενε...αρχες αυγουστου!!!!!!!!!! για ecpe εννοω...
-----------------------------------------
:nono::nono::nono::nono:
:'(δεν νομιζω:'(
κι ομως...το ειχε καταφερει μια φιλη μου!!!ειναι καθαρα συμψηφισμος!!!!!!!!!!!!! ηταν τελεια μαθητρια ,καταφερε να παρει hp σε ολα και απετυχε στο listening...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};451515:
Ναι, όντως... Εσύ το πήρες με το παλιό σύστημα, έτσι; Οπότε εσύ έδειξες την αξία σου! :no1: Βέβαια και στο Κέμπριτζ έτσι δεν είναι το σύστημα; Εντάξει, είναι πιο δύσκολο εκείνο, αλλά εντάξει... Θέλουν να κρατήσουν "πελατεία"...
-----------------------------------------

Ω!!! Και τα κατάφερες όλα; :no1:
ναι και αγγλικα και γαλλικα και πληροφορικη και εβγαλα και 20
αλλα μου βγηκαν τα ματια ααπο το :read:και τα ξενυχτια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
στο λοοερ μπορεις να περασεις και με f.αν ομως εχεις καταφερει να παρεισ στα υπολοιπα hp και συμπληρωνεις το 65%...
Αλήθεια; Ίσως, δεν το έχω ψάξει ποτέ για ECCE ιδιαίτερα... Ό,τι ακούω από εδώ...
-----------------------------------------
ναι και αγγλικα και γαλλικα και πληροφορικη και εβγαλα και 20
αλλα μου βγηκαν τα ματια ααπο το :read:και τα ξενυχτια...
Ποπο! Μπράβο σου! Γ' Γυμνασίου πήγαινες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top