Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
αν εκανες δυο μικρα μικρολαθακια θα σε κοψουν σιγουρα..:P
Μην μου λες τωρα κατι τετοια...Εκανα ενα τεραστιο λαθος και ολοι μου λεγαν μην το μπερδεψεις...:(
-----------------------------------------
Μακάρι να μν ισχύει γτ δν αντέχω...
Βλέπω συνέχεια εφιάλτες.....:'(
Εγω θα ζω σε εναν εφιαλτη αν δεν το παρω και δινω ολο το χειμωνα...:'(
Πιστευω θα το παρουμε ολοι μας!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
θα το ξαναπω:
στη εκθεση δεν πιανουν καθολου μα καθολου τα ορθογραφικα
σημασια εχεις να ξερεις να χρησιμοποιεις με ανεση τη γλωσσα και να εχεις ιδεες σωστες κ πολλες..απο κει και περα και τα πιο αισχος ορθογραφικα λαθη να ειχες κανει δε μετραει καθολου μα καθολου!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
θα το ξαναπω:
στη εκθεση δεν πιανουν καθολου μα καθολου τα ορθογραφικα
σημασια εχεις να ξερεις να χρησιμοποιεις με ανεση τη γλωσσα και να εχεις ιδεες σωστες κ πολλες..απο κει και περα και τα πιο αισχος ορθογραφικα λαθη να ειχες κανει δε μετραει καθολου μα καθολου!:bye:
Μα το λαθος μου δεν ηταν ορθογραφικο αλλα εβαλα λαθος λεξη...Δεν υπαρχει On the Main hand, στην πρωτη παραγραφο και στην δευτερη On the other hand, Το σωστο ειναι On the one hand, on the other hand, Ο ενας μου λεει πως ειναι σωστο και ο αλλος λαθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
θα το ξαναπω:
στη εκθεση δεν πιανουν καθολου μα καθολου τα ορθογραφικα
σημασια εχεις να ξερεις να χρησιμοποιεις με ανεση τη γλωσσα και να εχεις ιδεες σωστες κ πολλες..απο κει και περα και τα πιο αισχος ορθογραφικα λαθη να ειχες κανει δε μετραει καθολου μα καθολου!:bye:

Α ρε Χριστινα!!ετσι σε θελω να δινεις κουραγιο:P:P
παιδια don't worry αν κοπειτε θα την δειρουμε μαζι:P:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Μα το λαθος μου δεν ηταν ορθογραφικο αλλα εβαλα λαθος λεξη...Δεν υπαρχει On the Main hand, στην πρωτη παραγραφο και στην δευτερη On the other hand, Το σωστο ειναι On the one hand, on the other hand, Ο ενας μου λεει πως ειναι σωστο και ο αλλος λαθος...
στη περιπτωση που εσυ η καποιος αλλος ειχε κανει ορθογραφικο στην εκθεση καλο ειναι να λαβει υποψιν του αυτο π ειπα..δεν ηταν αποκλειστικα για σενα..παντως μην ανησυχεις μια χαρα θα τα πηγες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Μα το λαθος μου δεν ηταν ορθογραφικο αλλα εβαλα λαθος λεξη...Δεν υπαρχει On the Main hand, στην πρωτη παραγραφο και στην δευτερη On the other hand, Το σωστο ειναι On the one hand, on the other hand, Ο ενας μου λεει πως ειναι σωστο και ο αλλος λαθος...

κ εγω ξεχασα τα the..αλλα μου ειπαν οτι οκ δεν κοβομαι απο αυτο:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
αμα εχεις μονο αυτο λαθος δεν θα κοπεις.Εγω ειχα κανει χοντρο λαθος σαν το δικο σου στο fce και δεν μετρησε.ειχα γραψει :as far as it is concsidered" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εσυ τ μνμ ειπες ελαβες??οχι πεταμε μια κουβεντα και μετα δν εγινε τπτ...για πες μας....
-----------------------------------------
θα μας πεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
καλισπερα πεδια ειμαι κενοθργιοσ στο σαιτ 8α ιτηελα να ρωτισω καποια πραγματα αρχικα γτ στο ορφεασ μ λεει στιουντεντ νοτ φαουντ και μετα τηα ιτηελα να ρωτισω αν εχετε νεοτερα γ τιν ημερομηνια γ μισιγκαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Παιδια θελω να ρωτησω αν θα μου κοψουν πολυ για μερικα λαθακια που εκανα ....

Στην Εκθεση στην 1η παραγραφο εγραψα On the Main hand αντι για On the one hand...Δεν πιστευω να μην με περασουν γι αυτο εε?Επισης εγραψα και 3/4 της σελιδας και λιγο παραπανω αλλα οχι ολοκληρη την σελιδα...
Στο ακουστικο ειχα 2-3 λαθακια κατα 90% και στο GVR ειχα και εκει καποια λαθακια αλλα οχι και παρα πολλα...Στον Διαλογο του ειχα μιλησει ετσι οπως δεν ειχα μιλησει ποτε μου αγγλικα...και με εμεινε με το στομα ανοιχτο....:P
Τη λετε θα το παρω?
(Γιατι δεν μπορω να γραψω αγγλικες λεξεις?Μου λεει οτι γραφω σε Greeklish??)
πιστευω οτι τα λαθη σου δεν ειναι τοσο σημαντικα ωστε να σε κοψουν. Θα το εχεις πάρει!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
καλισπερα πεδια ειμαι κενοθργιοσ στο σαιτ 8α ιτηελα να ρωτισω καποια πραγματα αρχικα γτ στο ορφεασ μ λεει στιουντεντ νοτ φαουντ και μετα τηα ιτηελα να ρωτισω αν εχετε νεοτερα γ τιν ημερομηνια γ μισιγκαν
Κ εμένα ακριβώς αυτό μου έβγαλε.Μάλλον δεν έχουν βγει ακόμα...Το ecce ή το ecpe έδωσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
καλισπερα πεδια ειμαι κενοθργιοσ στο σαιτ 8α ιτηελα να ρωτισω καποια πραγματα αρχικα γτ στο ορφεασ μ λεει στιουντεντ νοτ φαουντ και μετα τηα ιτηελα να ρωτισω αν εχετε νεοτερα γ τιν ημερομηνια γ μισιγκαν
σου λεει αυτο στο ορφεας γτ δεν βγηκαν τα αποτελεσματα..νεοτερα δεν εχουμε
τελος ιουλιου με αρχες αυγουστου να τα περιμενεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εγω παιδια φοβαμαι πιο πολυ το listening του ecce...και στο φροντιστηριο που κανουμε ακουστικο παντα γραφω κατω απο 33 εκτος και αν τυχει καμια φορα και γραψω παραπανω....στο gvr γραφω αρκετα καλα καπου 80...ενω στα προφορικα και στην εκθεση δεν εχω κανενα προβλημα.....ομως δεν ξερεις ποτε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
oλα καλα θα πανε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω παιδια φοβαμαι πιο πολυ το listening του ecce...και στο φροντιστηριο που κανουμε ακουστικο παντα γραφω κατω απο 33 εκτος και αν τυχει καμια φορα και γραψω παραπανω....στο gvr γραφω αρκετα καλα καπου 80...ενω στα προφορικα και στην εκθεση δεν εχω κανενα προβλημα.....ομως δεν ξερεις ποτε....
το ακουστικο ειναι οντως ενα προβλημα για ολους...εκει πως τα πηγες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
εσυ τ μνμ ειπες ελαβες??οχι πεταμε μια κουβεντα και μετα δν εγινε τπτ...για πες μας....
-----------------------------------------
θα μας πεις??

απαντησα κοίτα στις προηγουμενες σελίδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εμμμ...κοιτα εκει εδωσα πιο πολυ σημασια απ'οτι στα ακουστικα στο φροντιστηριο και πιστευω οτι οι απαντησεις που εδωσα ηταν λογικες...βασικα στις εικονες δεν εχω προβλημα στο δευτερο μερος τα κανω χαλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
:mad:FUCK!:mad: ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΜΙΣΗΣΕΙ ΠΙΑ! παντως ετσι και κοπω χεστηκα! πραγματικα! εχω πολλα χρονια μπροστα μου να το δωσω! η τριτη λυκειου ειναι πολυ πιο σημαντικη στη ζωη μου! δεν θα κατσω να σκασω για ενα προφισενσι! ας τα βγαλουν και τον σεπτεμβρη! δεν ξαναασχολουμαι! αυτο το αγχος και την αγωνια αποκλειεται να την ξαναπερασω! δεν θα χαλασω εγω την ψυχικη μου υγεια για αυτους! enough!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
:mad:FUCK!:mad: ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΜΙΣΗΣΕΙ ΠΙΑ! παντως ετσι και κοπω χεστηκα! πραγματικα! εχω πολλα χρονια μπροστα μου να το δωσω! η τριτη λυκειου ειναι πολυ πιο σημαντικη στη ζωη μου! δεν θα κατσω να σκασω για ενα προφισενσι! ας τα βγαλουν και τον σεπτεμβρη! δεν ξαναασχολουμαι! αυτο το αγχος και την αγωνια αποκλειεται να την ξαναπερασω! δεν θα χαλασω εγω την ψυχικη μου υγεια για αυτους! enough!:mad:

αυτος εισαι:no1::no1::no1::no1::no1:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top