Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimitris_10

Νεοφερμένος

Ο dimitris_10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
δεν πρεπει να βγαλουν ανακοινωση στο site;;;:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Τι ωρα ειναι αυτη Χριστινα;;:DΠαω εγω καληνυχτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Το κακο ειναι πως τετοιες μερες τα φροντηστηρια δεν ειναι ανοικτα γιατι εχουν δωσει τις διακοπες στα καλοκαιρινα μαθηματα αλλιως θα πηγαινα στην καθηγητρια μου και θα μου ελεγε αν περνουσα καθως αυτη γνωριζει τα αποτελεσματα 2-3 μερες νωριτερα αλλα δεν ξερω πως...
εγω πιστευω καλυτερα να τ δει ο καθενας μονος του..καλα μονο κ μονο η ιδεα της στιγμης που ξερουμε πως τ αποτελεσματα εχουν βγει κ μπαινουμε στο site παταμε τν κωδικο μας κ τν ημερομηνια γεννησης κ μετα enter και περιμενουμε να φορτωσει η σελιδα που αυτα τ ελαχιστα δευτερολεπτα θα μας φανουν αιωνας και μετα βλεπουμε τ ονομα/νυμο μας και πιο κατω FINAL:..........
sorry αν σας αγχωσα αλλα ετσι ειναι κ τ ξερουμε ολοι!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Τι ωρα ειναι αυτη Χριστινα;;:DΠαω εγω καληνυχτα!!!
οουυ καλα εγω μεχρι τς 4 ξυπνια θα ειμαι..τεσπα..καληνυχτα εσυ!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
εγω πιστευω καλυτερα να τ δει ο καθενας μονος του..καλα μονο κ μονο η ιδεα της στιγμης που ξερουμε πως τ αποτελεσματα εχουν βγει κ μπαινουμε στο site παταμε τν κωδικο μας κ τν ημερομηνια γεννησης κ μετα enter και περιμενουμε να φορτωσει η σελιδα που αυτα τ ελαχιστα δευτερολεπτα θα μας φανουν αιωνας και μετα βλεπουμε τ ονομα/νυμο μας και πιο κατω FINAL:..........
sorry αν σας αγχωσα αλλα ετσι ειναι κ τ ξερουμε ολοι!:iagree:
:stop::scared::!:!!!:jumpy::D...Ποπο πολυ παραστατικα τα λες!!!Μονο που εγω μπαινω απευθειας με τον κωδικο του πατερα μου που εχει το φροντιστηριο, αρα εχω διπλασια αγωνια γιατι βλεπω και των αλλων!!!!!!!
-----------------------------------------
οουυ καλα εγω μεχρι τς 4 ξυπνια θα ειμαι..τεσπα..καληνυχτα εσυ!:no1:
Ελπιζω να ειναι λογω καλοκαιριου:D:P!!!Κι εγω συνηθως μεχρι τις 3 δεν κλεινω ματι:iagree:!!!Καληνυχτα τωρα:bye:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
:stop::scared::!:!!!:jumpy::D...Ποπο πολυ παραστατικα τα λες!!!Μονο που εγω μπαινω απευθειας με τον κωδικο του πατερα μου που εχει το φροντιστηριο, αρα εχω διπλασια αγωνια γιατι βλεπω και των αλλων!!!!!!!
ααα εσυ θα μαθεις δηλαδη πριν απο μας? με ποσες μερες διαφορα περιπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω πιστευω καλυτερα να τ δει ο καθενας μονος του..καλα μονο κ μονο η ιδεα της στιγμης που ξερουμε πως τ αποτελεσματα εχουν βγει κ μπαινουμε στο site παταμε τν κωδικο μας κ τν ημερομηνια γεννησης κ μετα enter και περιμενουμε να φορτωσει η σελιδα που αυτα τ ελαχιστα δευτερολεπτα θα μας φανουν αιωνας και μετα βλεπουμε τ ονομα/νυμο μας και πιο κατω FINAL:..........
sorry αν σας αγχωσα αλλα ετσι ειναι κ τ ξερουμε ολοι!:iagree:
:stars::stars:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Εγω όταν στελνω μηνυμα στην Ελληνοαμερικανικη ενωση δεν μου απαντανε.Μονο μου απαντανε στην elicertif@umich.edu.Στελνετε εδω γραμμενα στα ΑΓΓΛΙΚΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
ααα εσυ θα μαθεις δηλαδη πριν απο μας? με ποσες μερες διαφορα περιπου?
2-3 μερες πιο νωρις περιπου;):D!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
2-3 μερες πιο νωρις περιπου;):D!!!
τι λες καλε? εννοεις οταν βγουν για τους φροντηστηριουχους? ή να βγουν πχ για τους φροντηστηριουχους 25 και εσυ ν τα μαθεις 22? μου ανεται λιγο αδυνατο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
ελεο ρε παιδια μια μερα ελειψα και κοντευουμε 300 δελιδες...εγω επειδη δενσας ενημερωσα πηρα χτες τηλεφωνο στην ελληνοαμρικανικη και μου ειπαν πως για ecce τελος ιουλη ενω για ecpe αρχες αυγουστου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
ελεο ρε παιδια μια μερα ελειψα και κοντευουμε 300 δελιδες...εγω επειδη δενσας ενημερωσα πηρα χτες τηλεφωνο στην ελληνοαμρικανικη και μου ειπαν πως για ecce τελος ιουλη ενω για ecpe αρχες αυγουστου!
Όλους έτσι μας ειπαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Καλημέρα ,



Τα αποτελέσματα αναμένεται να ανακοινωθούν στις αρχές Αυγούστου 2009 .



Για οποιαδήποτε ερώτηση, είμαστε στη διάθεσή σας





Maria Lionoudaki
Examination Support Center

Hellenic American Union
Massalias 22
10680 Athens

Tel. 302103680090
Fax. 302103634200
Web. www.hau.gr

The Hellenic American Union cannot accept any responsibility for the accuracy or completeness of this message as it has been transmitted over a public network.If you suspect that the message may have been intercepted or amended,please call the sender.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Καλημέρα ,



Τα αποτελέσματα αναμένεται να ανακοινωθούν στις αρχές Αυγούστου 2009 .



Για οποιαδήποτε ερώτηση, είμαστε στη διάθεσή σας





Maria Lionoudaki
Examination Support Center

Hellenic American Union
Massalias 22
10680 Athens

Tel. 302103680090
Fax. 302103634200
Web. www.hau.gr

The Hellenic American Union cannot accept any responsibility for the accuracy or completeness of this message as it has been transmitted over a public network.If you suspect that the message may have been intercepted or amended,please call the sender.
ε αι στο διαολο!:mad:(συγγνωμη κιολας!)-δεν ξερουν τι τους γινεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
α..δε μπορεις να φανταστεις..:lol: και την ωρα της εξετασης ετσι ημουν..λες και πηγαινα τουριστας..:iagree: ετσι πρεπει να παει ο κοσμος στα πτυχια οχι με κλαματα κτλ..ο αλλος ειχε λυποθυμισει μεσα..ε ελεος!!!οχι δε που θα σκασω;)


:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
παιδια κανενα νεο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Καλημέρα ,

Τα αποτελέσματα αναμένεται να ανακοινωθούν στις αρχές Αυγούστου 2009 .

Για οποιαδήποτε ερώτηση, είμαστε στη διάθεσή σας .



Maria Lionoudaki
Examination Support Center


αυτο μου απαντησαν κ εμενα..σε ολους τ ιδια λενε εδω και μερες..μην κουραστουν κ μας δωσουν αλλη απαντηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Καλημέρα ,

Τα αποτελέσματα αναμένεται να ανακοινωθούν στις αρχές Αυγούστου 2009 .

Για οποιαδήποτε ερώτηση, είμαστε στη διάθεσή σας .



Maria Lionoudaki
Examination Support Center


αυτο μου απαντησαν κ εμενα..σε ολους τ ιδια λενε εδω και μερες..μην κουραστουν κ μας δωσουν αλλη απαντηση...
θα λεγα τωρα κτ αλλα σεβομαι το φορουμ!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Πηρα ενα μηνυμα αλλά δεν το λέω καλυτερα μεσα σε τέτοιο post θα ταραχτειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
τι να πω... και αυτο το student not found στο στομαχι μου καθεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top