Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Λοιπόν για να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα· το αν θα μείνει το θέμα ανοιχτό ή όχι εξαρτάται από εσάς και μόνο. Για να ακριβολογούμε μάλιστα, το συγκεκριμένο είναι αρκετά χρήσιμο, ή τουλάχιστον αυτό προοριζόταν να είναι. Όταν όμως γεμίζει με off topic και spam μηνύματα τότε καταντά το ακριβώς αντίθετο: ένα θέμα που περισσότερο κουράζει και αγχώνει παρά βοηθά.

Παρακαλώ λοιπόν να μείνουμε στα πλαίσια της συζήτησης, πράγμα που μόνοι σας διαπιστώσατε πως πρέπει να γίνει. Είναι κρίμα και για εσάς αλλά και για όλους τους υποψήφιους να χαλά το θέμα. Ας μην εντείνουμε το ήδη υπάρχον άγχος και την αγωνία. Αν δεν έχετε κάτι ουσιαστικό να πείτε που θα βοηθήσει τους υπόλοιπους, είτε αυτό είναι πληροφορία είτε οτιδήποτε, αποφύγετε να στείλετε μηνύματα. Είναι απλό. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Λοιπόν για να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα· το αν θα μείνει το θέμα ανοιχτό ή όχι εξαρτάται από εσάς και μόνο. Για να ακριβολογούμε μάλιστα, το συγκεκριμένο είναι αρκετά χρήσιμο, ή τουλάχιστον αυτό προοριζόταν να είναι. Όταν όμως γεμίζει με off topic και spam μηνύματα τότε καταντά το ακριβώς αντίθετο: ένα θέμα που περισσότερο κουράζει και αγχώνει παρά βοηθά.

Παρακαλώ λοιπόν να μείνουμε στα πλαίσια της συζήτησης, πράγμα που μόνοι σας διαπιστώσατε πως πρέπει να γίνει. Είναι κρίμα και για εσάς αλλά και για όλους τους υποψήφιους να χαλά το θέμα. Ας μην εντείνουμε το ήδη υπάρχον άγχος και την αγωνία. Αν δεν έχετε κάτι ουσιαστικό να πείτε που θα βοηθήσει τους υπόλοιπους, είτε αυτό είναι πληροφορία είτε οτιδήποτε, αποφύγετε να στείλετε μηνύματα. Είναι απλό. :bye:
συμφωνω και παυξανω! τωρα την κανω και ευχομαι σε ολους μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου και ολου μου του ''ειναι'' και ολης μου της ψυχοσωματικης υποστασης να περασουμε ΟΛΟΙ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Λοιπόν για να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα· το αν θα μείνει το θέμα ανοιχτό ή όχι εξαρτάται από εσάς και μόνο. Για να ακριβολογούμε μάλιστα, το συγκεκριμένο είναι αρκετά χρήσιμο, ή τουλάχιστον αυτό προοριζόταν να είναι. Όταν όμως γεμίζει με off topic και spam μηνύματα τότε καταντά το ακριβώς αντίθετο: ένα θέμα που περισσότερο κουράζει και αγχώνει παρά βοηθά.

Παρακαλώ λοιπόν να μείνουμε στα πλαίσια της συζήτησης, πράγμα που μόνοι σας διαπιστώσατε πως πρέπει να γίνει. Είναι κρίμα και για εσάς αλλά και για όλους τους υποψήφιους να χαλά το θέμα. Ας μην εντείνουμε το ήδη υπάρχον άγχος και την αγωνία. Αν δεν έχετε κάτι ουσιαστικό να πείτε που θα βοηθήσει τους υπόλοιπους, είτε αυτό είναι πληροφορία είτε οτιδήποτε, αποφύγετε να στείλετε μηνύματα. Είναι απλό. :bye:

συμφωνω και παυξανω! τωρα την κανω και ευχομαι σε ολους μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου και ολου μου του ''ειναι'' και ολης μου της ψυχοσωματικης υποστασης να περασουμε ΟΛΟΙ !!!
:no1::no1::no1:+1000000:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Λέτε αύριο να έχουμε νεότερα?
Λέω ν μν τους ξαναπάρω....
Γίνεται ν πάρει κάποιος αύριο τν hau κ ν ρωτήσει κ ν μας ενημερώσει υπεύθυνα?:angel::cool::fish:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
θα παρω εγω αλλα μπορεις να τους στελνεις e mail...ωστοσο μπορεις να τους ξαναπαιρνεις οσες φορες θελεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Είμαι καινούργια στο forum και θα ήθελα να μάθω αν έχετε τπτ νεώτερο σχετικά με τα αποτελέσματα του michigan.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Είμαι καινούργια στο forum και θα ήθελα να μάθω αν έχετε τπτ νεώτερο σχετικά με τα αποτελέσματα του michigan.:)

ecce or ecpe?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Είμαι καινούργια στο forum και θα ήθελα να μάθω αν έχετε τπτ νεώτερο σχετικά με τα αποτελέσματα του michigan.:)
τελη ιουλιου αρχες αυγουστου να περιμενεις τα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
γεια σας παιδια ειμαι καινουρια στο forum !!!εγς τοθσ εστειλα mail και τοθσ ρςτησα ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα και μου απαντησαν οτι μεχρι το τελος του ιουλιου θα ανακοινωθουν.....:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
γεια σας παιδια ειμαι καινουρια στο forum !!!εγς τοθσ εστειλα mail και τοθσ ρςτησα ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα και μου απαντησαν οτι μεχρι το τελος του ιουλιου θα ανακοινωθουν.....:jumpy:

Eπιτελους κ ενα ευχαριστο:P:P!Να ΄σαι καλα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
παιδια μολις γραφτηκα .παρακολουθουσα βεβαια τιν συζητηση σας απο την αρχη....παιδια εχω παρα πολυ αγχος δεν ξερω πως εχω παει στις εξετασεις μου φαινεται οτι δεν το εχω περασει το lower....βασικα εχω περασει σιγουρα εκθεση και προφορικα τα αλλα 2 φοβαμαι και ειδικα το listening!Θα παω διακοπες σε λίγες μερες την αλλη τριτη και θελω να εχουν βγει τα αποτελεσματα....σας παρακαλώ όποιος ξέρει σιγουρα ποτε θα βγουν ας μου πει!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
κοιτα.....θα εχουν ανακοινωθει σιγουρα μεχρι τελη ιουλιου γιατι μου το ειπαν οταν τους εστειλα mail...τωρα ακριβως δεν ξερω...εγω ομωσ πιστευω κατα τις 27 ιουλιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimatesr

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Στις 29 έχω γενέθλια ελπίζω να έχουν βγει μέχρι τοτε τα results του ECPE για να κάνω γλέντι εφόσον περάσω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ecpe
-----------------------------------------
παντως μακαρι να βγουν οσο πιο γρηγορα γινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
email που στελνουμε ειπαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
email στο hau?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
yes!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Καλως ηρθατε erh, xrispis και Αthinaki στο φορουμ:bye:!
Εγω βρηκα γραμμενα στο φορουμ αυτα:
exams@hau.gr, support@hau.gr,university@hau.gr
Διαλεξτε και στειλτε σε οποιο θελετε:)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Καλως ηρθατε erh, xrispis και Αthinaki στο φορουμ:bye:!
Εγω βρηκα γραμμενα στο φορουμ αυτα:
exams@hau.gr, support@hau.gr,university@hau.gr
Διαλεξτε και στειλτε σε οποιο θελετε:)!!!
και τι να τους γραψουμε? να ρωταμε ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα? στα ελληνικα ε? ΣΤΕΙΛΤΕ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ PLEASE! και μολις σας απαντησουν πειτε μας τι σας εστειλαν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
και τι να τους γραψουμε? να ρωταμε ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα? στα ελληνικα ε? ΣΤΕΙΛΤΕ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ PLEASE! και μολις σας απαντησουν πειτε μας τι σας εστειλαν!:)
Ε λογικα οπως τα ειπες!ΣΤΕΙΛΤΕ ολοι ειναι δωρεαν:D!!!
-----------------------------------------
Να προσθεσετε αν μπορειτε να σας πουν στο περιπου συγκεκριμενες μερες;)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top