Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
E και με την ανακοίνωση όταν θα μας πουν αν πέρασαν ή όχι το βλέπω:D

Α καλά, εκεί πάμε για setάρισμα του server απ' την αρχή ή πιο απλά λουκέτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
παιδιααααααα! εχουμε πλεον 17 ΙΟΥΛΙΟΥ !!!!!!!!!!!! Αν υποθεσουμε οτι θα βγουν...22/07 οπως περσι μας απομενουν 4 μερες! (χωρις να μετραει η 17η ιουλιου)
δεν ειναι απιστευτοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????? ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΕΙ! ευχομαι σε ολους σας να περασετε γιατι ξερω ποσο χαλια ειναι να μενεις...........το λεω γιατι εδωσα δευτερη φορα...ουτε στον εχθρο σου αυτο το αισθημα οταν μαθαινεις οτι κοπηκες! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑ~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Εγω απο οτι πιστευω γυρω στις 24-27 θα βγουν γιατι οι εξετασεις δόθηκαν και μια εβδομαδα αργοτερα απο περσι.Παντως ας ελπίσουμε αυτην η εβδομαδα που έρχεται να είναι εβδομαδα αποτελεσματων.Ξερω πως ειναι δυσκολο να κοβεσαι γιατι το έχω νιώσει 2 φορές ως τώρα.

Και καλά αποτελεσματα ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!:D:D:D:D:D

Το site ελπίζω να το ξέρετε:
results.hau.gr

Θελει τον 6ψφιο κωδικο σας και Birthdate

Μακάρι να πέρασα γιατί δεν θα αντέξω άλλους 3 μήνες Αγγλικά μέχρι τον Δεκμέμβρη...

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

Ελα βρε θα το περασεις βρε συ.Εχουν αλλαξει και το συστημα βαθμολογησης και πλεον με 3 LP και ενα BF περνάς!;)
Think positive and go on...

+1...απαισιο να κοβεσαι:(....
συμπασχω........
να χουμε περασει ολοι.....(εγω το λεω η hau το ακουει??)

το λογικο ειναι αν το περασουμε εμεις να τον κερασουμε οχι οταν περασει αυτος :P
-----------------------------------------


:lol::lol::lol::lol::lol::lol: γαματοοοο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αααα για το κέρασμα μάλλον θα αλληλοκεραστούμε...:P
Eιδικα αν το περασουμε πόλλοι μέσα απο αυτό το forum!:D
Και να ρθουν και οσοι κοπούν!Απλα μια ατυχια θα τους εχει στερησει το πτυχιο!
Αλλα δεν το βάζουμε κάτω!:D

Παιδιά να κάνω κι εγώ μια ερώτηση; Πιστεύετε ότι το 'χουμε να φτάσουμε τα 3Κ posts μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα; :Ρ

Kαι σένα τι σε νοιάζει ρε?:P:P:P
Δίκο σου είναι το forum?:P
Απο το δικό σου server κλέβουμε χώρο...:mad:

E και με την ανακοίνωση όταν θα μας πουν αν πέρασαν ή όχι το βλέπω:D

Nα τα βλέπεις ρε Ηλια να τα βλέπεις.:P:P:P

Α καλά, εκεί πάμε για setάρισμα του server απ' την αρχή ή πιο απλά λουκέτο.

Δεν θα μας υποδείξεις τι θα κάνουμε εγώ ή η συντονιστικη ομάδα.
Απο οτι βλέπω διαβαζεις το τοπικ απο το πρωι μεχρι το βράδυ.
Αν σε ενοχλει κατι απο τα γραφόμενα just ignore it.;)
Εμεις είμαστε εδω για να αλληλουποστηριζόμαστε και να ανταλάσουμε εμπειρίες.Και αυτό κακό ειναι?Ελεος δηλαδη...
Μπαίνουν εδω κάποιοι εξυπνάκηδες και το παίζουν λες και ναι καποιοι.Λίγη ταπεινοφροσύνη δεν κανει κακό.Και στο κατω-κατω αν δεν εχετε δωσει αυτην την εξεταση δεν σας ενδιαφερει και αυτο το τοπικ.Αφηστε αυτούς που τους ενδιαφερει να το παρακολουθήσουν επιτελους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
δεν γινεται να τα βγαλουν μεχρι τις 23??????γιατι μετα φευγω....αλλα τι λεω εχω τον τεο!γεια σου ρρ τεο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Takhs375

Νεοφερμένος

Ο Takhs375 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
τι ως τησ 23 τοσο αργα εγω περιμενω 19,20,21 αντε 22 μετα παω διακοπες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
κ γω 23 παω διακοπες...ρε σεις αν το σκεφτειτε τετοια μερα πριν 2 μηνες το διναμε.....αρα λογικα γυρω στις 22 υπολογιζω εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
κ γω 23 παω διακοπες...ρε σεις αν το σκεφτειτε τετοια μερα πριν 2 μηνες το διναμε.....αρα λογικα γυρω στις 22 υπολογιζω εγω!

Εγώ έδωσα στις 16 Μαΐου.17 Μαΐου ήταν Κυριακή. :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
ξέρετε πότε βγαίνουν τα statement of results;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
οταν βγουν τα αποτελεσματα στο ιντερνετ τοτε τα στελνουν.......την ιδια μερα τα ειχαν στειλει το Δεκεμβριο...αλλιως 2 με 3 μερες μετα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
πω πω... τοσο νωρις 8α βγουν?? εγω νομιζα γυρω στις 27:s:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
αναλογα με το ποσοι δωσανε το που μενουν ποτε θα βγουν αμα τα αποτελεσμτα βγουν στις 24 ....καπου στις 27 να τα περιμενετε τα statement of results
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
οκ.... εγω ομως δεν εχω τουσ κωδικους...:(
ολα τα εχει η κα8ηγητρια μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
γιατι?? κανονικα το χαρτι επρεπε να το εχεις εχυ,...καλα δεν γινεται να να την παρεις τηλεφωνο να σου τον δωσει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ειπε αυτη 8α δει τα αποτελεσματα και 8α μας παρει τηλ.... πφφφ..... η αγωνια στο φουλ 8α ναι... μεχρι να μπει να τα δει και να παρει ολα τα παιδια που εδωσαν... ενω αν το ειχα εγω..... αλλιωσ 8α ταν..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
ναι εχεις δικιο...θα πρεπε να εχετε και οι 2 τους κωδικους...αλλα πιστευω οτι δεν εχει και τεραστια διαφορα εκεινη την μερα θα τα μαθεις λιγο πιο μετα απο τους υπολοιπους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Τουλαγιστον ελπιζω να εχουμε περασει και να αξιζει η αγωνια μας:P!!! πρωτη φορα εδωσα κ μονο στην ιδεα οτι απετυχα και πρεπει να ξαναδωσω μου ερχεται ναυτια.....:'(:'(.....Δεν θελω να σπαταλησω ακομη ενα χρονο στα αγγλικα.Θελω να αφοσιωθω επιτελους στα μαθηματα του σχολειου:iagree::iagree::iagree:......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Takhs375

Νεοφερμένος

Ο Takhs375 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κτ??
αφου ολα εκτος τησ εκθεσης πηγαινουν σε υπολογιστη γιατι αργουν τοσο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Kαι γω αυτο λεω.
Η βαθμολογηση πρέπει να εχει τελειώσει.Ή θα τελειώσει σε 2-3 μέρες.Αλλωστε εχουν περασει και 2 μηνες απο την ημερα των εξετασεων.
Τωρα πρεπει να γινει ενας επιβεβλημενος ελεγχος οτι όλα πήγαν καλα και να εκδοθουν περι τα 25.000 Statement of Results για να σταλουν στην Ελλαδα και στην HAU.Μετεπειτα θα σταλει μεσω secure email τα αποτελεσματα σε ηλεκτρονικη μορφη.Θα τα κανει και ενα ελεγχο η HAU.Επειτα θα τα πει την ημερομηνια εκδοσης αποτελεσματων και θα αρχισει να τα ανεβαζει στην database της σιγά-σιγα ως αυτήν την ημερομηνια.Ταυτοχρονα θα σταλουν και τα Statement of Results στους υποψηφιους και τα τα φροντιστήρια.;)

για αυτο
-----------------------------------------
Δεν μιλαω για τα αποτελεσματα του ΜΑΙΟΥ 2009!

Η διορθωση των γραπτων ειναι πολυ περιπλοκη.Νομιζουμε πως επειδη ειναι multiple choice ολα ειναι εύκολα στην διορθωση αλλα οχι.Χρησιμοποιουν το συστημα IRT οπου ενας ο οποιος εχει απαντησει σε δυσκολες ερωτησεις εχει ενα advantage στην βαθμολογια.Καθε ερωτηση συμφωνα και τα στοιχεια των υποψηφιων μπορει να πιανει απο 1 η/και λιγοτερο ή/και περισοοτερο.Ειναι πολυ περιπλοκοι οι αλγοριθμοι που ακολουθουν.

κ για αυτο απο οτι ειπε ο Τεολ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Takhs375

Νεοφερμένος

Ο Takhs375 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
αν εχω περασει 8α κερασω ολουσ τουσ φιλουσ μου και μετα 8α παω διακοπεσ
αν οχι τοτε 8α αυτοκτονησω και μαλλον δν 8α παω διακοπεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
αν εχω περασει 8α κερασω ολουσ τουσ φιλουσ μου και μετα 8α παω διακοπεσ
αν οχι τοτε 8α αυτοκτονησω και μαλλον δν 8α παω διακοπεσ

Μην μου βαζεις ιδεες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κ στο κατω κατω τι να πω κ εγω που τωρα θα παω Β λυκειου και αν δεν το πηρα θα πρεπει να ξαναδωσω:'(:'(?????κ τι να πουν κ τα αλλα παιδια που εδωσαν για δευτερη φορα???????????:'(:'(:'(??????μακαρι να το πηραμε ΟΛΟΙ:P!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
co0o0o0ol... ποιο πανω λεει οτι αλλαξε το συστημα... αλη8ευει>?> :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top