Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
κανενα νεο για τα αποτελεσματα? ενω μεσα μου κατα 90% πιστευω οτι θα μαθω οτι περασα εχω την αισθηση οτι ποτε δεν θα το μαθω! νιωθω οτι για το υπολοιπο της ζωης μου θα περιμενω και θα περιμεεεεννωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!! αυτες οι 10-15 μερες θα ειναι οι μεγαλυτερες της ζωης μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ελατε βρε παιδια μην είμαστε υπερβολικοι.
Οι τυποι της HAU ειναι για ξυλο.
Αν δεν εχεις γαιδουρινη υπομονη ακρη δεν θα βγαλεις με αυτούς!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
σιγα ρε Τζιμακο που σε πρηξα..κατουρα και λιγο.

Σου λείπει η αίσθηση του humor

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantin

Νεοφερμένος

Ο gavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα ecce?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τελη Ιουλιου αρχές Αυγούστου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Εμένα έδινε ένας ξαδερφός μου ecpe για 2η φορά αφού δεν περασε το Δεκέμβρη :(
Καλή επιτυχία σε όλους!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Καλή επιτυχία!!!!!
-----------------------------------------
:):D:no1:σε όλους!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλα αποτελεσματα και καλο κουράγιο παιδιά γιατί η ΗAU δεν παίζεται.

Στο τέλος με Lexotanil θα καταντήσουμε...

Anyway,ας ελπισουμε πως το επομενο 15νθημερο να τα βγάλουν!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
πηρες τηλεφωνο??? καλυτερα στειλε email!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στα email μου πλεον ΔΕΝ απαντάνε...:P

Στα τηλεφωνα το γνωστο παραμυθακι τέλη Ιουλίου-αρχες Αυγουστου.:mad:

Μονο στο τμημα Θεσ/νικης μου λενε αρχες Αυγούστου!

Oπως και να χει να υπενθυμισω πως αν εχετε ΜΟΝΟ ενα Borderline Fail στο ΕCPE μπορείτε να περάσετε αρκει στα υπολοιπα να εχετε τουλαχιστον LP.

Το ίδιο πραγμα ισχυει και στο ECCE αρκει το αθροισμα ολων το παρτ να κανει 65%!

Για οποιαδηποτε αλλη απορια σχετικα με τις εξετασεις,όσο κουλη και αν σας φαινεται εδω ειμαστε εμεις να σας την λύσουμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Eστω οτι το παρουμε το ECPE... τι προνομια θα εχουμε?δηλαδη τι μπορουμε να κανουμε με αυτο το χαρτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
θα πεταξεις διαστημοπλοιο,και το ΜΙΤ θα σου δωσει υποτροφια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
να 3ερετε παιδια βγηκε το κρατικο τα αποτελεσματααα η αδερφη μου το πηρε το lower
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
θα πεταξεις διαστημοπλοιο,και το ΜΙΤ θα σου δωσει υποτροφια.
και εσυ θα παρεις οσκαρ για το πιο κρυο ατομο ever born
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
δεν εχεις αισθηση του humor οπως ειπε καποιος παραπανω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Παιδια - επειδη θα σκασω:'(:'(! - πειτε μου σας παρακαλω,ποια ειναι τα κριτηρια για την εκθεση???βαθμολογουν αυστηρα???κοβουν ευκολα??κ γενικα τι σας ειναι γνωστο για αυτην???? :thanks:....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια - επειδη θα σκασω:'(:'(! - πειτε μου σας παρακαλω,ποια ειναι τα κριτηρια για την εκθεση???βαθμολογουν αυστηρα???κοβουν ευκολα??κ γενικα τι σας ειναι γνωστο για αυτην???? :thanks:....

Koιτα πρωτα απο ολα μην αγχωνεσαι!
Τα κριτηρια θα τα βρεις εδώ:
https://www.lsa.umich.edu/UMICH/eli/Home/Test Programs/ECPE/ECPE09 NewWritingRubric.pdf

Δεν κοβουν ευκολα μην αγχωνεσαι.Ενα LP θα στο βαλουν.Πολυ δυσκολα κοβεσαι σε εκθεση ECPE!;)

Καλα αποτελεσματα!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Koιτα πρωτα απο ολα μην αγχωνεσαι!
Τα κριτηρια θα τα βρεις εδώ:
https://www.lsa.umich.edu/UMICH/eli/Home/Test Programs/ECPE/ECPE09 NewWritingRubric.pdf

Δεν κοβουν ευκολα μην αγχωνεσαι.Ενα LP θα στο βαλουν.Πολυ δυσκολα κοβεσαι σε εκθεση ECPE!;)

Καλα αποτελεσματα!:xixi:

Thanks Teol!!!!
καλη επιτυχια κ σε εσενα!!!@!@:P:P..........

αλλα ecce εδωσα..το ecpe δεν ειναι για proficiency???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannioher

Νεοφερμένος

Ο giannioher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
φοβαμαι πως τις επομενες μερες που θα βγαινουν τα αποτελεσματα θα βρισκομαι σε κομα!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
τωρα σοβαρα,μιας και παρακολουθω το τοπικ αυτο με προσοχη,κατι πολυ ενδιαφερον ειναι το γεγονος πως φαινεται ολη σας η ζωη να περιστρεφεται γυρω απο το αν παρετε η οχι το προφισιενσυ.τετοια παρανοια σε βαθμο ψυχωσης δν θυμαμαι να ειχαμε στην ηλικια μου παλιοτερα.γτ τετοια πιεση και αγχος ρε παιδια,ειλικρινα..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top