Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαλα μου παιδια δεν μας ενδιαφερει η οργανωση και το συστημα του καθε πανεπιστημιου!
Εμεις απλα θελουμε να εχουν ανταξιες υπηρεσιες με αυτες που πληρώσαμε.Τιποτα περισσοτερο.
Σε 10 μερες φευγω διακοπές!Δεν θελω να μου ρθουν νταμπλας τα αποτελεσματα.
Προσωπικα εχω στειλει e-mail με παραπονα και στο ΕLI-UM και στην HAU που τους εκφραζω την θλιψη μου και την δυσπιστια μου να ξαναεμπιστευτω εναν τοσο ανοργανωτο φορεα.Μπορει να υπερβαλλω λιγο αλλα τι να κανουμε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Δεν μπορείς να κρίνεις έναν φορέα ανοργάνωτο επειδή δεν ανακοινώνει την ημερομηνία έκδοσης των αποτελέσματων. Έχουν τόσα άλλα πράγματα, πραγματικά το τελευταίο που πρέπει να τους νοιάζει είναι να σας πούνε πότε θα τελειώσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Kαλα μου παιδια δεν μας ενδιαφερει η οργανωση και το συστημα του καθε πανεπιστημιου!
Εμεις απλα θελουμε να εχουν ανταξιες υπηρεσιες με αυτες που πληρώσαμε.Τιποτα περισσοτερο.
Σε 10 μερες φευγω διακοπές!Δεν θελω να μου ρθουν νταμπλας τα αποτελεσματα.
Προσωπικα εχω στειλει e-mail με παραπονα και στο ΕLI-UM και στην HAU που τους εκφραζω την θλιψη μου και την δυσπιστια μου να ξαναεμπιστευτω εναν τοσο ανοργανωτο φορεα.Μπορει να υπερβαλλω λιγο αλλα τι να κανουμε...;)

Ωραία,και ποιός δεν το θέλει αυτό;Απλά,εγώ σου λέω ότι πριν δώσεις το δίπλωμα γνώριζες ότι αυτό θα συμβεί.Κάθε χρόνο γίνεται το ίδιο.Γι αυτό και βρίσκω παράλογο να γίνονται κάθε φορά αυτά,αφού ξέρουμε ότι δε θα βγάλουμε άκρη και το μόνο που θα καταφέρουμε είναι να λέμε συνέχεια για την κακή οργάνωση και το πότε πιστεύουμε ότι θα βγουν.Δεν ωφελεί πουθενά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω προσωπικα το email με τα παραπονα το εστειλα!
Κανεναν δεν παίρνω στο λαιμό μου.
Προσωπικο ηταν το email.Προσωπικα εξεφρασα τα παραπονα μου.

Εν τω μεταξυ το μικροτερο ποσοστο επιτυχιας στο Michigan ηταν το 32% σε εξετασεις.
Λετε να χουμε κατι τετοιο και φετος?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
ναι αλλα και εμεις εχουμε αγωνια εγω παω διακοπες και θα γυρισω μετα τις 10 αυγουστου χωρις pc δεν εψω το δικαιωμα να ξερω ποτε μπορω να εχω το αποτελεσμα?δεν ζηταω ακριβως στο περιπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγω προσωπικα το email με τα παραπονα το εστειλα!
Κανεναν δεν παίρνω στο λαιμό μου.
Προσωπικο ηταν το email.Προσωπικα εξεφρασα τα παραπονα μου.

Εν τω μεταξυ το μικροτερο ποσοστο επιτυχιας στο Michigan ηταν το 32% σε εξετασεις.
Λετε να χουμε κατι τετοιο και φετος?:P

Δε συγκρίνεται με το edexcel που είχε 24%

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ναι αλλα και εμεις εχουμε αγωνια εγω παω διακοπες και θα γυρισω μετα τις 10 αυγουστου χωρις pc δεν εψω το δικαιωμα να ξερω ποτε μπορω να εχω το αποτελεσμα?δεν ζηταω ακριβως στο περιπου

Εδω θελω να καταληξω!;)
Ας πουν τουλαχιστον τελη Ιουλίου ή Αυγουστο να τελειουνουμε.
Οταν το τμημα εξετασεων σου λεει αρχες Αυγουστου.Το τμημα φροντηστηριουχων τελη Ιουλιου και το γενικο τηλεφωνο της HAU Ιουλιο,ποιον να πρωτοπιστεψεις οταν μιλαμε για ενα διαστημα απο 20 Ιουλιου ως 10 Αυγούστου?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
only?omg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δε συγκρίνεται με το edexcel που είχε 24%

:D

To edexcel sorry για την εκφραση το δινουν ολα τα "στουρναρια" και θεματα εχει μερικες φορες και πιο δυσκολα και απο το Cambridge...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Γι' αυτό κόβεται όλος ο κόσμος :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για αυτο σου λεω!
Δηλαδη χιλιες Cambridge αντι EDEXCEL...:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ε, το cambridge είδε ότι έχανε πελατεία με τα παλούκια που έβαζε και άρχισε να ρίχνει το επίπεδο. Βλέπω τα δικά μας θέματα και τα φετινά και τραβάω τα μαλλιά μου.
Toυ ΕDEXCEL δεν ξέρω αν τα ανεβάζουν, στην Palso πάντως έχει πολύ παλιά.

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
εγω εδωσα κρατικο και Michigan
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στο edexcel αν δεις τα φετινα θεματα κοιτιομασταν να σου πω στο Listening Task 2.
Πολυ εχουν ανεβασει το επιπεδο και πολυ αποτομα!
Που το παλιο καλο EDEXCEL!:P
-----------------------------------------
εγω εδωσα κρατικο και Michigan

Kαι καλα εκανες!
Ενισχυσες κακ το ελληνικο δημόσιο!
Ποιο σου φανηκε πιο ευκολο?
Το KΠγ ή το Μισιγκαν?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ε καλά, ενίοτε δε στηριζόμουν στο listening στο EDEXCEL. Μας βάζανε σε κάτι αίθουσες με χάλια ακουστική που άκουγες και τον αντίλαλο :p
Eγώ στο level 5 τζόκερ έπαιξα στο task 1 που ήταν multiple choice

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ε καλά, ενίοτε δε στηριζόμουν στο listening στο EDEXCEL. Μας βάζανε σε κάτι αίθουσες με χάλια ακουστική που άκουγες και τον αντίλαλο :p
Eγώ στο level 5 τζόκερ έπαιξα στο task 1 που ήταν multiple choice

:p

Στο Τask 1 ενταξει τα πηγαμε καλα ολοι μας...:P
Στο Task 2 ζητημα να πιασα 3-4 σωστά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
τι ωραια που μεγαλωσα χωρις ιντερνετ.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Στο edexcel αν δεις τα φετινα θεματα κοιτιομασταν να σου πω στο Listening Task 2.
Πολυ εχουν ανεβασει το επιπεδο και πολυ αποτομα!
Που το παλιο καλο EDEXCEL!:P
-----------------------------------------


Kαι καλα εκανες!
Ενισχυσες κακ το ελληνικο δημόσιο!
Ποιο σου φανηκε πιο ευκολο?
Το KΠγ ή το Μισιγκαν?;)
το κπγ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

Και γω το ΚΠΓ το βρηκα πιο βατο σε σχεση με τα υπολοιπα και λιγο πιο ενδιαφερον ως προς τα κειμενα!
Σαιξπηρ,εκπαιδευτικο συστημα στην Ιαπωνια!
Πολυ ωραια κειμενακια!
:xixi:

Παντως απο τωρα αποφασισα να δωσω Cambridge CPE!
Εκει ειναι που εχει φανταστικά κείμενα...:P
Aν καταλάβεις τι λένε στην τελική...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top