Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
φιλε τεο στις 50 σελιδες αναφερεις συνεχως το ιδιο πραγμα....αφου δν εχουμε ακομα ακριβη ημερομηνια δεν χρειαζεται συνεχως να λεμε τα ιδια και τα ιδια οτι δηλαδη θα βγουνε τελη ιουλιου....
χαιρω πολυ αυτο το μαθαμε....
χαλαρωσε επιτελους.....:no1:
οταν μαθεις την ακριβη ημερομηνια εσυ η καποιος αλλος απλα πειτε το....λες και θελετε να κανετε ρεκορ σελιδων στο θρεντ κ γραφετε τα ιδια κ τα ιδια...



αν δεν τις διαβασω πως θα καταλαβω αν ειναι οντως ασχετες???
μπορει μεσα στις 20 σειρες offtopic να υπαρχει κ κατι σημαντικο....:s
η οπως ενας user (ονοματα δν λεμε,οικογενειες δν θιγουμε ) εφαγε σχεδον 2 σελιδες με τεραστια
κενα ποστ....τι να πω...:down:

Λοιπόν δεν θέλω να λογομαχήσω μαζι σου ούτε να μαλώσουμε!;)
Απλά να ξερετε όλοι σας πως είμαι εναμιση χρονο στο φόρουμ και έχω προσφερει 2500 ποστ περίπου,που θλεω να πιστεψω πως έχουν βοηθήσει τα παιδιά του φόρουμ όλο αυτο το καίρο του ενάμιση χρονου.Δεν ξερω αν σας ενοχλουν τα λεγομενα μου αλλα εγω απλά θέλω να βοηθήσω!Τιποτα παραπάνω.Ουτε να αγχωσω κανεναν ουτε τίποτα να σπαμάρω σε ενα τοπικ!Το τοπικ λεγετε Εξετασεις ECCE-ECPE,άρα και εδω μπορει να γραφει οτιδηποτε εχει σχεση με το συγκεκριμενο θεμα και ΝΑΙ και για τα αποτελεσματα!;)

Βλεπω ατομα εδω και φετος και περσι που μονο και μονο για να προκαλεσουν σαλο στο φορουμ και να σπαμάρουν πολύ απλά λένε ακυρα πράγματα και ημερομηνιες εκδοσης των αποτελεσματων χωρις καμια βασιμη και εγκυρή πηγή.

Εγω πολύ απλα παίρνω τηλεφωνο και ενημερωνομαι καθημερινως και βλέπω πως καθε μερα αντι να γινονται πιο συγκεκριμενοι γινονται πιο αόριστοι.Και επειτα απο ερωτήσεις των μελών του φορουμ ως επι το πλείστον μεταφέρω ότι μαθαίνω.Αν έχεις δωσει και εσυ τις εξετασεις αυτές δικαιολογημένα θα ειχες καποιο αγχος για τα αποτελεσματα.Απλα για να βοηθησω τα παιδια αυτα που θελουν να μαθουν τα αποτελεσματα παραθετω συμφωνα με βασιμες πηγές ότι μαθαίνω.

Τωρα αν αυτό ενοχλει εσενα ή και οποιοδηποτε μελος του φορουμ πολύ απλά μην διαβαζετε ότι λέω,υπαρχουν πολυ απλα και αλλες πηγες για να ενημερωθείτε για τα αποτελεσματα!Πολύ απλα μην διαβαζετε αυτο το τοπικ.Αλλα τουλαχιστον αφηστε τα υπολοιπα παιδια ησυχα να κάνουν ότι θέλουν;)

Και φυσικα το πανεπιστημιο του Michigan και η ΕΑΕ γινοταν πιο speficic δεν θα υπήρχε ολο αυτό που υπαρχει.Εγω εχω δωσει προσωπικα 150 ευρω και απαιτω να ξερω ακριβη ημερομηνια αποτελεσματων εν καιρω και οχι δυο μέρες πριν.Γιατί μην τρελαθούμε κιολας!;):mad::mad:

To Cambridge ESOL το οποίο ανακοινωσε την ημερομηνια εκδοσης των αποτελεσματων δηλαδη τι παραπανω εχει?Απο τη στιγμη που ανακοινωσε πως 31/07 θα εχουμε αποτελεσματα για ποιο λογο εγω να ξαναπαρω τηλεφωνο αφου στις 31/07 στις 11 το πρωι τα αποτελεσματα θα ναι διαθεσιμα!Κριμα παντως για τα λεφτα που παίρνουν!

Αν αν κατι απο αυτο που γινετε εδω απλα ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ φιλε μου.Κανεις δεν σε υποχρεωσει να το διαβασεις!Με δικη σου βουληση μπαινεις εδώ!

Δεν νομιζω να σε πιεζει κανεις.

Οπως να να εχει δεν εχω κανενα σκοπο να μαλώσουμε...

Φιλικα,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
τι να πω ρε παιδια... πως εχετε καταντησει ετσι το thread ??:s
ειχα να μπω μια εβδομαδα και δημιουργησατε 20 σελιδες....
ελεος κ να πω οτι μαθαμε και τπτ καινουργιο....αν θελετε να συζητατε ετσι χωρις λογο υπαρχουν και τα pm....τι φταιω εγω και ο καθε user να ψαχνουμε 20 σελιδες ετσι ασκοπα χωρις να μαθαινουμε κατι???
τοσο μεγαλη σημασια εχει για εσας αν τα αποτελεσματα βγουν στις 25 και οχι στις 23???:what:
πηγαινετε για κανα μπανακι να χαλαρωσετε λιγο....;)

Φίλε μου, συμφωνώ μαζί σου αλλά όταν εξέφρασα την άποψή μου κοντέψανε να με φάνε γι' αυτό μην ασχολείσαι. Μόνοι τους αγχώνονται και δεν καταλήγουν πουθενά. Εξάλλου, κόντος ψαλμός αλληλούια, μόλις βγούνε τα αποτελέσματα το θέμα θα κλειδωθεί και θα ανοίξει ένα γενικό θέμα. Άσ' τους να αγχώνονται και να ξέρεις ότι αυτός που δεν έχει καθόλου άγχος θα είναι αυτός που πραγματικά θα χαρεί την επιτυχία του.

:iagree:
-----------------------------------------
Τωρα αν αυτό ενοχλει εσενα ή και οποιοδηποτε μελος του φορουμ πολύ απλά μην διαβαζετε ότι λέω

Δεν είσαι μόνος σου σ' αυτό το forum, είμαστε 16.000 μέλη. Αν ο καθένας αρχίζει να λέει ό,τι θέλει και οι άλλοι να μην τα διαβάζουν, τότε θα γίνει χαμός. Και δε θα αφήσουμε να γίνει αυτό.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν νομιζω αγαπητε Δημητρη να λέω οτι θέλω!
Ολα αυτα βασιζονται σε οτι λεγεται απο την HAU.
Προσωπικα κανενα οφελος δεν εχω απο ολο αυτό.
Τωρα όποιος έχει αντίθετη απόψη απλα ας την εκφρασει.Δεν εχω πεσει να φάω κανέναν...:P
Να σου θυμισω μήπως αγαπητες Djimm το τι ελεγες οταν εδινε CPE περσι τον Μαιο!:)
Αν αυτα που εγραφες εσυ δεν εκδηλωναν μια κραυγη αγωνίας και άγχους εγω πρεπει να πεταξω στο φεγγάρι...:P
Οπως και να χει τετοια τοπικ ποτε δεν επιβίωσαν στο ischool...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Δεν νομιζω αγαπητε Δημητρη να λέω οτι θέλω!
Ολα αυτα βασιζονται σε οτι λεγεται απο την HAU.
Προσωπικα κανενα οφελος δεν εχω απο ολο αυτό.
Τωρα όποιος έχει αντίθετη απόψη απλα ας την εκφρασει.Δεν εχω πεσει να φάω κανέναν...:P
Να σου θυμισω μήπως αγαπητες Djimm το τι ελεγες οταν εδινε CPE περσι τον Μαιο!:)
Αν αυτα που εγραφες εσυ δεν εκδηλωναν μια κραυγη αγωνίας και άγχους εγω πρεπει να πεταξω στο φεγγάρι...:P
Οπως και να χει τετοια τοπικ ποτε δεν επιβίωσαν στο ischool...:P

Κατ' αρχήν, άλλο το λέω ό,τι θέλω και άλλο ότι λέω κάτι που δεν ισχύει. Αυτά που λες ίσως είναι αλήθεια, αλλά το να λες ότι θες και να διατάζεις τους άλλους να μην τα διαβάζουν δεν είναι σωστό.
Επίσης, με την αναφορά στο CPE, δεν νομίζω από τα 3000 κάτι μηνύματα που έχω κάνει τα 2999 να μιλάνε για τις εξετάσεις και να ανακυκλώνουν τα ίδια πράγματα. Πιο χρήσιμο θα ήταν να μας πεις για τα στατιστικά επιτυχίας, τον τρόπο βαθμολόγησης παρά το να μας λες κάθε λίγο και λιγάκι ότι τα αποτελέσματα θα βγούνε περίπου στις 20 Ιουλίου. Το εμπεδώσαμε πια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ΟΚ...:P
Aν και συ θες να το παμε ετσι κανένα προβλημα!:P
Αν με το " δεν νομίζω από τα 3000 κάτι μηνύματα που έχω κάνει τα 2999 να μιλάνε για τις εξετάσεις και να ανακυκλώνουν τα ίδια πράγματα." εννοείς πως έχω τασεις σπάμερ ή οτι το κανω επιτηδες για να αποκτησω ποστ σου λέω πως κατι τέτοιο ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ!Και ουτε φυσικα διαταζω κανεναν.Ζουμε σε μια δημοκρατικη κοινωνία οπου ο καθενας μπορει να κανει οτι θέλει αλλα οχι σε σημειο να παραβιαζει κανόνες και υποδειξεις κλπ.
Οπως και να ναι ουτε θελω να ξαναβγουμε οφ-τοπικ ούτε και φυσικά να το συνεχισουμε καθως ξερουμε πολυ καλα και οι δυο μας πως ακρη δεν θα βγει...

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Αν αν κατι απο αυτο που γινετε εδω απλα ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ φιλε μου.Κανεις δεν σε υποχρεωσει να το διαβασεις!Με δικη σου βουληση μπαινεις εδώ!

Και αυτό τι είναι;

Τέλοσπάντων, δε μίλησα εγώ για spamming, όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται.

Όσον αφορά τα αποτελέσματα, από φίλους μου και γνωστούς ακούω ότι θα βγούνε μετά τις 25 Ιουλίου. Καλή υπομονή και καλά αποτελέσματα σ' όσους έδιναν και να ξέρετε ότι αυτοί που αξίζουν θα περάσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Όσον αφορά τα αποτελέσματα, από φίλους μου και γνωστούς ακούω ότι θα βγούνε μετά τις 25 Ιουλίου. Καλή υπομονή και καλά αποτελέσματα σ' όσους έδιναν και να ξέρετε ότι αυτοί που αξίζουν θα περάσουν.

Και οπως ειπες και συ απο φιλους και γνωστούς σου!
Ουτε απο την HAU ούτε απο το ELI-UM!
Και γω μπορω να βγω και να πω " Αααα αυριο βγαινουν τα results"
Το ζητημα ειναι να ειναι απο καποια εγκυρη πηγη οπως αυτα τα δυο που προανεφερα γιατι ο καθενας οτι λεει!

Οσο για το bolded ας μην το σχολιάσω...:P

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Sorry, αλλά ούτε εσύ ξέρουμε αν έχεις έγκυρες πηγές. Και εγώ μπορώ να βγω και να πω ότι πήρα τηλέφωνο τη HAU και θα βγούνε τότε ή να κάνω το εξής

Dear Teol,
We are pleased to inform you that the results will be announced by the end of July

Είμαι ο/η τάδε, υπεύθυνος εξετάσεων.

Όποιος θέλει να μάθει κάτι, ας πάρει μόνος του τηλέφωνο.

Και το μαυρισμένο, είναι η αλήθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοιπον οποιος δεν με πιστευει ολες οι τελευταίες συνομιλιες και τα email απο την HAU ειναι recorded και οποιος θελει μπορει να τις έχει!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Συγγνωμη που επεμβαινω αλλα εχεισ αδικο djimm......oλοι εμεις εχουμε αγχος γιατι δινουμε εξετασεις.δεν ξερω πως διωχνεις το αγχοσ σου εσυ αλλ εμεις μπαινουμε εδω για υποστηριξη και οχι για να μας χαντακωνεις!δεν νομιζω οτι ειναι περιττα αυτα που εχουν<<ειπωθει>>εμενα παντως ΟΛΑ με βοηθησαν και τωρα ειμαι χαλαρη.....δν ξερω επισης αν εδινες αν οχι δεν χρειαζονταν να μπαινεις και να μας κατακρινεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Mα δεν κατακρίνω κανέναν. Απλώς πιστεύω ότι κάπου υπερβάλλουμε, όλοι μας.

Αν πιστεύετε το αντίθετο, κανένα πρόβλημα. Εμένα προσωπικά δε θα μου αρέσε να βλέπω συνέχεια την ημερομηνία μπροστά μου.

A και νομίζω να χαντακώνω κανέναν, πραγματικά. Το έχω πει δύο φορές, ας το πω ακόμα μία.

Όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οπως ειπες αγαπητε Δημητρη προσωπικα!
Αλλα παιδια ισως αισθανονται ασφαλεια οταν ξερουν την ημερομηνια!
Και στο κατω-κατω ας εκανε καλα η HAU και το ELI-UM να ανακοινωνε ημερομηνια όπως και το Cambridge,OK?

Δεν ειμαστε εδω για να μαλωνουμε αλλα για να αλληλουποστηριζομαστε!
Αυτο ειναι το κύριο θεμα αυτου του τόπικ!;)

Για αυτο σας εκκλιπαρω αν δεν σας αρεσει καποιο απο τα λεγομενα τα δικα μου ή οποιουδηποτε αλλου μελους μην δημιουργείτε και νέα κουβεντα!;)

Peace!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Οπως ειπες αγαπητε Δημητρη προσωπικα!
Αλλα παιδια ισως αισθανονται ασφαλεια οταν ξερουν την ημερομηνια!
Και στο κατω-κατω ας εκανε καλα η HAU και το ELI-UM να ανακοινωνε ημερομηνια όπως και το Cambridge,OK?

E,όταν είναι η κατάλληλη στιγμή θα το ανακοινώσει.Μην "τρωγόμαστε" με τα ρούχα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Mα δεν κατακρίνω κανέναν. Απλώς πιστεύω ότι κάπου υπερβάλλουμε, όλοι μας.

Αν πιστεύετε το αντίθετο, κανένα πρόβλημα. Εμένα προσωπικά δε θα μου αρέσε να βλέπω συνέχεια την ημερομηνία μπροστά μου.

A και νομίζω να χαντακώνω κανέναν, πραγματικά. Το έχω πει δύο φορές, ας το πω ακόμα μία.

Όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζεται.
δεν θελω να χαλασουμε το τοπικ με βλακεις !ξες γιατι?ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
E,όταν είναι η κατάλληλη στιγμή θα το ανακοινώσει.Μην "τρωγόμαστε" με τα ρούχα μας.

Aν εννοεις καταλληλη στιγμή δυο μερες πριν το Official Release Date,τοτε άστο Μαρια μου!;)

ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ!!!

Ακριβώς!;)

Εσεις μιλατε σαν εξωτερικοι παραγοντες πλέον!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Επειδή βλέπω ότι δεν έχετε τάσεις να συζητήσετε και επιμένετε στις θέσεις σας με εγωϊσμό, ένα έχω να πω. Όταν δίνουμε εξετάσεις μας αυτό που πρέπει να μας ενδιαφέρει είναι να περάσουμε και όχι αν θα το μάθουμε τώρα ή μετά από δύο μέρες. Όταν δώσαμε τα 170 ευρώ τα δώσαμε για
- το χαρτί που θα ξοδέψουν για εμάς
- τις πληρωμές των εξεταστών
- τη πληρωμή του ξενοδοχείου/σχολείου
- τον κόπο αυτών που έκατσαν και έβγαλαν 120 multiple choice questions
- τα μεταφορικά
Δε νομίζω ότι οι άνθρωποι είναι υποχρεωμένοι να δώσουν μια συγκεκριμένη ημερομηνία. Ίσως θέλουν να τα ελέγξουν δύο φορές, γίνονται αρκετά λάθη. Προτιμώ να τα μάθω μετά από 2 μήνες και να είμαι σίγουρος ότι αυτό είναι το σωστό παρά να έχω τον εξεταστή από πάνω μου και αφού ρίξει ΜΙΑ ματιά να μου πει αν πέρασα ή κόπηκα

:)
-----------------------------------------
δεν θελω να χαλασουμε το τοπικ με βλακεις !ξες γιατι?ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ!!!

Ας ενδιαφέρονται, δεν τους εμποδίζω, την άποψή μου λέω.

Έχω περάσει απ' αυτή τη φάση και, μάλιστα, τα αποτελέσματα του ECPE τα έμαθα ξαφνικά. Είναι καλύτερα να τα μάθετε out of the blue, πιστέψτε με.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Aν εννοεις καταλληλη στιγμή δυο μερες πριν το Official Release Date,τοτε άστο Μαρια μου!;)

Ε,δε νομίζω να ναι δύο μέρες πριν.
Πάντως και δύο μέρες πριν να ναι,όπως λες,και πάλι με αυτά που λέμε τώρα,δεν κερδίζουμε κάτι.Το ξέρουμε ότι κάθε χρόνο η Hau κάνει το ίδιο πράγμα και δίνουμε το πτυχίο έχοντας επίγνωση αυτού του γεγονότος.Εξάλλου,το χει δηλώσει ότι τα αποτελέσματα βγαίνουν περίπου 2 μήνες μετά την εξέταση.Άρα ξέρουμε περίπου πότε θα βγουν και δε χρειάζεται να λέμε κάθε μέρα,10 μέρες έμειναν,20 μέρες έμειναν...Δε νομίζω να ωφελεί κάπου.Αν κάποιος έχει μια έγκυρη και συγκεκριμένη πηγή για το πότε θα βγουν να το πει,αλλά όχι να λέμε κάθε μέρα ίσως τότε και τα λοιπά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Επειδή βλέπω ότι δεν έχετε τάσεις να συζητήσετε και επιμένετε στις θέσεις σας με εγωϊσμό, ένα έχω να πω. Όταν δίνουμε εξετάσεις μας αυτό που πρέπει να μας ενδιαφέρει είναι να περάσουμε και όχι αν θα το μάθουμε τώρα ή μετά από δύο μέρες. Όταν δώσαμε τα 170 ευρώ τα δώσαμε για
- το χαρτί που θα ξοδέψουν για εμάς
- τις πληρωμές των εξεταστών
- τη πληρωμή του ξενοδοχείου/σχολείου
- τον κόπο αυτών που έκατσαν και έβγαλαν 120 multiple choice questions
- τα μεταφορικά
Δε νομίζω ότι οι άνθρωποι είναι υποχρεωμένοι να δώσουν μια συγκεκριμένη ημερομηνία. Ίσως θέλουν να τα ελέγξουν δύο φορές, γίνονται αρκετά λάθη. Προτιμώ να τα μάθω μετά από 2 μήνες και να είμαι σίγουρος ότι αυτό είναι το σωστό παρά να έχω τον εξεταστή από πάνω μου και αφού ρίξει ΜΙΑ ματιά να μου πει αν πέρασα ή κόπηκα

:)

Μην ανοίγεις ενα καινουργιο φαύλο κύκλο Jim!
Και κατα δευτερον μην μας λες εγωιστές...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
σεβομαι την αποψη σ αλλα δεν σημαινει οτι συμφωνω djimm .......και ξερω να συζηταω μονο που δεξου το εχω αλλη γνωμη ησυχαζω οταν ξερω ποτε θα μπορω να εχω τα αποτελεσματα μ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ε, ακριβώς αυτό, δεν έχει ανακοινωθεί συγκεκριμένη ημερομηνία. Το πάμε 10 μέρες μπροστά, 10 πίσω.

Αυτό δεν μπορώ να καταλάβω που ωφελεί

:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top