Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Relax and Take it Easy!

Αληθεια ρε παιδια εσας τι σας δυσκολεψε?

Το Listening?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faint :)

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εμένα το λεξιλόγιο..στα άλλα θεωρώ τα έχω παει καλά .πφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
To Listening παντως να πω πως δυσκολεψε ΠΑΡΑ πολλα παιδια!

Το λεξιλογιο που σας επεσε φανταζομαι να ηταν παρομοιο με τα Preparation που κανατε εεε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
εγω listening φοβαμαι! Ενω σε ολα τα δοκιμαστικα επαιρνα γυρω στο 43/50 σαυτο δεν ειμαι σιγουρος! στα υπολοιπα 3 μερη εχω περασει κατα 100%...listening αν υποθεσουμε οτι περναω και με borderfail εχω περασει κατα 80%....δηλαδη περναω κατα 80% το ECPE..........................:s:s:s:s:s:s:s ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΩΩΩΩΩΩΩ:niki::niki::niki::xalara::xalara::cold::cold::crazy::crazy::pilot::pilot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα το παρεις ρε συ!

Με ενα BF πλέον περνάς άρα τι σκας!:)

--------------------------------------

New reply from HAU:

Τα αποτελέσματα αναμένεται να ανακοινωθούν στα τέλη Ιουλίου .


Για οποιαδήποτε ερώτηση , είμαστε στη διάθεσή σας ,

[FONT=&quot]Maria[/FONT][FONT=&quot] Lionoudaki[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Examination[/FONT][FONT=&quot] Support Center[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Hellenic American Union[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]Massalias 22[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]10680 Athens[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Tel. 302103680090[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]Fax. 302103634200[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]Web. www.hau.gr[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]The Hellenic American Union cannot accept any responsibility for the accuracy or completeness of this message as it has been transmitted over a public network.If you suspect that the message may have been intercepted or amended,please call the sender.[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
απτο στομα σου και στου θεου τ΄αυτι! ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ! OH MY GOD!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι η πλακα θα ειναι να μην τα ανακοινωσουν τελη Ιουλιου αλλα νωρίτερα!

Γιατί τα κανουν κατι τετοια οι Αμερικανοι.

24/07/2008 10.00 ΠΜ πέρνω τηλ. και ρωταω για τα ECCE αποτελεσματα και μου λενε αρχες Αυγουστου.

24/07/2008 13.30 μμ περνω τηλ. και ρωταω για τα ECCE αποτελεσματα και μου λενε αύριο στις 10 το πρωι...:P

Ελεος!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ενταξει εγω υπολογιζω 20 μερες......θα περασουν τοσο γρηγορα!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι γω καπου εκει τα περιμενω!
20 Ιουλίου περίπου.
Αλλα και 25 να παει ενταξει δεν χαλασε και ο κοσμος.
Παλι καλα που αφησαν αυτο τον ρημαδοΑυγουστο...:P

Βεβαια μεχρι τοτε θα χουν βγει και του ΚΠγ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ε ναι και 25 να παει δν πειραζει! παντως αγχονομαι που μπαινουμε στον ιουλιο!!!!!
3 βδομαδουλες!!!!:s:s:s:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ε ναι και 25 να παει δν πειραζει! παντως αγχονομαι που μπαινουμε στον ιουλιο!!!!!
3 βδομαδουλες!!!!:s:s:s:s

Ελα βρε τωρα,τέρμα το αγχος!Οτι εγινε εγινε!

Εχουμε μπει στην τελικη ευθεία!

3 βδομαδες περίπου και εχει περασει 1 μηνας και 15 μερες απο τις εξετασεις!

Τελικη ευθεια πλεον...;):no1::D

---------------------------------------------------------
καλησπέρα,

τα αποτελέσματα αναμένεται να ανακοινωθούν στα μέσα Ιουλίου.


ευχαριστώ


Εleni Alexiou
Examination Support Center
Hellenic American Union
Massalias 22
10680 Athens
Tel. 302103680090
Fax. 302103634200
Web. www.hau.gr
The Hellenic American Union cannot accept any responsibility for the accuracy or completeness of this message as it has been transmitted over a public network.If you suspect that the message may have been intercepted or amended,please call the sender
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Ελα βρε τωρα,τέρμα το αγχος!Οτι εγινε εγινε!

Εχουμε μπει στην τελικη ευθεία!

3 βδομαδες περίπου και εχει περασει 1 μηνας και 15 μερες απο τις εξετασεις!

Τελικη ευθεια πλεον...;):no1::D

---------------------------------------------------------
καλησπέρα,

τα αποτελέσματα αναμένεται να ανακοινωθούν στα μέσα Ιουλίου.


ευχαριστώ


Εleni Alexiou
Examination Support Center
Hellenic American Union
Massalias 22
10680 Athens
Tel. 302103680090
Fax. 302103634200
Web. www.hau.gr
The Hellenic American Union cannot accept any responsibility for the accuracy or completeness of this message as it has been transmitted over a public network.If you suspect that the message may have been intercepted or amended,please call the sender
ποπο παιδια! εχει γουστο σε 2 βδομαδες να χουμε αποτελεσματα! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ποπο παιδια! εχει γουστο σε 2 βδομαδες να χουμε αποτελεσματα! :jumpy:

Ολα ειναι πιθανά!:xixi:
Ποτέ δεν ξερεις με την Ελληνοαμερικανικη Ένωση και το ELI-UM!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Καλα ΟΚ μην βαρατε ρε παιδιά...:P

Καθομαι και ασχολουμαι υποστηριζω και βοηθαω τα παιδια δινοντας πληροφοριες και αυτό ειναι το ευχαριστώ!

Μπράβο ρε παιδια!Συγχαρητηρια!Το χερι που σε βοηθαει το δαγκώνουμε κιολας.

Λοιπον αν θελετε και αφου πιστευεις αγαπητε Djimm πως τα ποστ ειναι ανουσια,ενω στο φορουμ υπαρχουν τοπικ λιγοτερης ουσιας,τοτε ΟΚ κλειδωστε το θεμα.

Αλλα Δημητρη και Ηλία πίστευα να με καταλαβαίνατε και εμενα και τα υπολοιπα παιδια γιατι ησασταν και σεις σε παρομοια θεση καποτε περιμένωντας αποτελεσματα!

"O teol έχει παραθέσει 5000000 e-mail, έχει πει άλλες τόσες φορές την ημερομηνία και άλλες τόσες φορές την έχει αλλάξει."

ΟΚ ρε Τζιμ,ΟΚ ρε Ηλία,ο τεολ φταίει για όλα.
Λες και δουλευεται εσεις στην HAU ή στο Μισιγκαν...
Αυτό ειναι το "ευχαριστώ" σας και το ξέρω...:(

Τεσπα αν θελετε δεν ξαναενδιαφερομαι και βρειτε ακρη μονοι σας!

Γιατί βλέπω οτι η αχαριστία χτυπησε και αυτο το φορουμ...

Αλλα τέσπα ΟΚ...

Teol,ok,το ξέρουμε κι εγώ και οι υπόλοιποι ότι αυτά που λες και κάνεις,τα κάνεις καλοπροαίρετα και με σκοπό να βοηθήσεις τα παιδιά,αλλά προσωπικά μου φαίνεται κάπως υπερβολικό όλο αυτό.Δηλαδή εντάξει το άγχος φυσικό είναι να υπάρχει,αλλά με κάποιο μέτρο.Οι εξετάσεις τελείωσαν,έχει περάσει καιρός από τότε και ξέρουμε όλοι πολύ καλά πότε περίπου θα βγουν τα αποτελέσματα.Το να στέλνεις συνέχεια email ή να παίρνεις τηλέφωνο την hau,το θεωρώ υπερβολή.Άλλο να πάρεις μία φορά και άλλο συνέχεια.Δεν υπάρχει λόγος.Το μόνο που επιτυγχάνεται είναι να αγχώνεσαι περισσότερο.Καλύτερα θα ήταν να περίμένεις χωρίς να ξέρεις πότε ακριβώς θα βγουν τα αποτελέσματα,παρά να αγχώνεσαι και να σκέφτεσαι επανειλημμένα αυτό το πράγμα.
Όσο για το Δημήτρη και τον Ηλία,εννοείται ότι καταλαβαίνουν πως νιώθουν τα παιδιά που έδωσαν,απλά δε νομίζω να έκαναν έτσι όταν αυτοί έδιναν,πράγμα το οποίο είναι παράλογο.Κι εμείς έχουμε περάσει από εξετάσεις,ξέρουμε πως είναι,αλλά δε θεωρούμε φυσιολογικό να ασχολούμαστε και μετά το πέρας τους συνέχεια με αυτό.Το μόνο που προκαλείται είναι άγχος.Βλέπω ποστ "Τέλη Ιουλίου βγαίνουν τα αποτελέσματα",πετάγονται ή άλλοι "Α,λέτε σε 2 εβδομάδες να τα έχουμε","Α,αγχώθηκα" και άλλα παρεμφερή,τα οποία πραγματικά τα θεωρώ ανούσια.
Φυσικά και κανείς δεν είχε σκοπό να σε θίξει.Όλοι καταλαβαίνουμε την αγωνία και το άγχος σου,απλά αυτά τα λέμε για να συνειδητοποιήσεις ότι θα πρέπει να υπάρχει ένα μέτρο.Κανείς δεν είναι αχάριστος.
Σε συμβουλεύω να κάνεις υπομονή και να μην ξαναασχοληθείς για κάποιο διάστημα με τα αποτελέσματα,να χαρείς το καλοκαίρι και αν μην αγχώνεσαι.Όταν είναι να βγουν,θα βγουν.Όλα στην ώρα τους.
Αυτά από μένα.Να ξέρεις ότι όλα αυτά στα λέω φιλικά,δεν έχω σκοπό να σε στενοχωρήσω ή οτιδήποτε άλλο.: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Teol,ok,το ξέρουμε κι εγώ και οι υπόλοιποι ότι αυτά που λες και κάνεις,τα κάνεις καλοπροαίρετα και με σκοπό να βοηθήσεις τα παιδιά,αλλά προσωπικά μου φαίνεται κάπως υπερβολικό όλο αυτό.Δηλαδή εντάξει το άγχος φυσικό είναι να υπάρχει,αλλά με κάποιο μέτρο.Οι εξετάσεις τελείωσαν,έχει περάσει καιρός από τότε και ξέρουμε όλοι πολύ καλά πότε περίπου θα βγουν τα αποτελέσματα.Το να στέλνεις συνέχεια email ή να παίρνεις τηλέφωνο την hau,το θεωρώ υπερβολή.Άλλο να πάρεις μία φορά και άλλο συνέχεια.Δεν υπάρχει λόγος.Το μόνο που επιτυγχάνεται είναι να αγχώνεσαι περισσότερο.Καλύτερα θα ήταν να περίμένεις χωρίς να ξέρεις πότε ακριβώς θα βγουν τα αποτελέσματα,παρά να αγχώνεσαι και να σκέφτεσαι επανειλημμένα αυτό το πράγμα.
Όσο για το Δημήτρη και τον Ηλία,εννοείται ότι καταλαβαίνουν πως νιώθουν τα παιδιά που έδωσαν,απλά δε νομίζω να έκαναν έτσι όταν αυτοί έδιναν,πράγμα το οποίο είναι παράλογο.Κι εμείς έχουμε περάσει από εξετάσεις,ξέρουμε πως είναι,αλλά δε θεωρούμε φυσιολογικό να ασχολούμαστε και μετά το πέρας τους συνέχεια με αυτό.Το μόνο που προκαλείται είναι άγχος.Βλέπω ποστ "Τέλη Ιουλίου βγαίνουν τα αποτελέσματα",πετάγονται ή άλλοι "Α,λέτε σε 2 εβδομάδες να τα έχουμε","Α,αγχώθηκα" και άλλα παρεμφερή,τα οποία πραγματικά τα θεωρώ ανούσια.
Φυσικά και κανείς δεν είχε σκοπό να σε θίξει.Όλοι καταλαβαίνουμε την αγωνία και το άγχος σου,απλά αυτά τα λέμε για να συνειδητοποιήσεις ότι θα πρέπει να υπάρχει ένα μέτρο.Κανείς δεν είναι αχάριστος.
Σε συμβουλεύω να κάνεις υπομονή και να μην ξαναασχοληθείς για κάποιο διάστημα με τα αποτελέσματα,να χαρείς το καλοκαίρι και αν μην αγχώνεσαι.Όταν είναι να βγουν,θα βγουν.Όλα στην ώρα τους.
Αυτά από μένα.Να ξέρεις ότι όλα αυτά στα λέω φιλικά,δεν έχω σκοπό να σε στενοχωρήσω ή οτιδήποτε άλλο.: )

Tελος παντων!Εγω δεν εχω σκοπο να αγχωσω κανέναν ουτε και να αγχωθω για λίγο.Απλα με ενδιαφερει να μου απαντησουν καποτε με μια σαφηνεια για τα αποτελεσματα.Τελος πάντων δεν θελω να το συνεχισουμε άλλο.
Ουτος ή αλλως το όλο σκηνικο δεν αρχισε απο μένα.
Εγω απλα οφείλω να προσφερω μια σωστη ενημερωση και δεν εχω σκοπώ να πουλήσω κατι για να προκαλεσω το αγχος και την συγχυση.
Παρομοια τοπικ υπηρχαν και στο παρελθον αν θυμαστε με πολύ περισσότερα ανουσια ποστ.
Τελος παντων!Ευχαριστω ολους σας για την υποστηριξη αλλα σας παρακαλω να σταματησουμε εδω.

Καληνυχτα!;):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drillgr

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Tελος παντων!Εγω δεν εχω σκοπο να αγχωσω κανέναν ουτε και να αγχωθω για λίγο.Απλα με ενδιαφερει να μου απαντησουν καποτε με μια σαφηνεια για τα αποτελεσματα.Τελος πάντων δεν θελω να το συνεχισουμε άλλο.
Ουτος ή αλλως το όλο σκηνικο δεν αρχισε απο μένα.
Εγω απλα οφείλω να προσφερω μια σωστη ενημερωση και δεν εχω σκοπώ να πουλήσω κατι για να προκαλεσω το αγχος και την συγχυση.
Παρομοια τοπικ υπηρχαν και στο παρελθον αν θυμαστε με πολύ περισσότερα ανουσια ποστ.
Τελος παντων!Ευχαριστω ολους σας για την υποστηριξη αλλα σας παρακαλω να σταματησουμε εδω.

Καληνυχτα!;):bye:
Παλικαρα μου μην συγχυζεσαι και παθεις τπτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

drillgr

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Ουδέν σχόλιο...:P:P:P
Αμ πως! Αντε μην τους γυρισουν τα μυαλα κατω στην HAU που σε πηραν σβαρνα και βγαλουν τα αποτελεσματα Σεπτεμβρη για συμπαρασταση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αμ πως! Αντε μην τους γυρισουν τα μυαλα κατω στην HAU που σε πηραν σβαρνα και βγαλουν τα αποτελεσματα Σεπτεμβρη για συμπαρασταση :D

Lol!:lol::lol::lol::lol:
Ειπαμε ενταξει!...:P
Τεσπα!Δεν ξαναπερνω τηλεφωνο στην HAU για τις επομενες 10 μερες,ούτε θα στείλω email!
Τελος!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drillgr

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Ετσι! Και μια μερα γραψε στο ξεκαρφωτο:" Α ξεχασα να σας πω, αυριο βγαινουν τα αποτελεσματα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top