Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ετσι! Και μια μερα γραψε στο ξεκαρφωτο:" Α ξεχασα να σας πω, αυριο βγαινουν τα αποτελεσματα".

Nα δεις μετα τι πανικος θα γίνει εδώ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drillgr

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Γι αυτο βγαλε απο το προφιλ σου την "περιοχη" να μην εχουμε τρεχαματα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Γιατι να εχουμε τρεχαματα?:P
Κατι κακο θα κάνω?:P

Δεν ισχυει η υποσχεση!
Θα τους ταραξω και στα email και στα τηλεφωνα!
Αλλα δεν θα σας λεω το τι θα μαθαινω να σκάσετε και αν μην με πρηζετε πως ειμαι excesive...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drillgr

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Γιατι να εχουμε τρεχαματα?:P
Κατι κακο θα κάνω?:P

Δεν ισχυει η υποσχεση!
Θα τους ταραξω και στα email και στα τηλεφωνα!
Αλλα δεν θα σας λεω το τι θα μαθαινω να σκάσετε και αν μην με πρηζετε πως ειμαι excesive...:P

Καλα αν τους περνεις καθε μερα, παιζει στο τελος να σου πουνε τα αποτελεσματα απο συγκεκριμενα ονοματα που θα δωσεις για να τους αφησεις ησυχους lol.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλα αν τους περνεις καθε μερα, παιζει στο τελος να σου πουνε τα αποτελεσματα απο συγκεκριμενα ονοματα που θα δωσεις για να τους αφησεις ησυχους lol.


Kαι καλά θα κάνουν!
Ας ειναι ακριβεις και αυτοι!
Ολο τελη Ιουλιου-αρχες Αυγουστου!
Πες εκει ακριβη ημερομηνια σαν το Cambridge.
31/07 λενε αποτελεσματα,τότε ακριβως θα τα βγάλουν!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faint :)

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
To Listening παντως να πω πως δυσκολεψε ΠΑΡΑ πολλα παιδια!

Το λεξιλογιο που σας επεσε φανταζομαι να ηταν παρομοιο με τα Preparation που κανατε εεε?



οχι ακριβως ¨=ρ υπήρχαν ερωτηματα που ειμαι πολυ σιγουρη..για αλλα ομως αμφιβαλλω...
στη form C που εδινα εγω...η γραμματικη ηταν μετρια..ευκολο cloze -readings (γελοια) και δυσκολο λεξιλογιο...εκθεση πολυ ευκολη και listening παλι μετριοο.......ας ελπισω να εχω περασει ΄=]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
οχι ακριβως ¨=ρ υπήρχαν ερωτηματα που ειμαι πολυ σιγουρη..για αλλα ομως αμφιβαλλω...
στη form C που εδινα εγω...η γραμματικη ηταν μετρια..ευκολο cloze -readings (γελοια) και δυσκολο λεξιλογιο...εκθεση πολυ ευκολη και listening παλι μετριοο.......ας ελπισω να εχω περασει ΄=]

Εγώ απο ότι κατάλαβα σε καθε Form ειναι πιο δύσκολο ένα διαφορετικό παρτ της εξετασης!Στο C το GCVR ,στο D το Listening κλπ.

Αυτό μαλλον το κάνουν για να είναι αξιόπιστα τα αποτελεσματα,αλλα δεν ειναι λιγο άδικο?!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Καλημέρα σ΄όλες-όλους!:) Παιδιά, αγωνία για τα αποτέλεσματα αλλά μη βιαζόμαστε να περάσει ο καιρός και μας "φύγει" το καλοκαίρι!!! :(Ας απολαμβάνουμε τις διακοπές μας και ..... "η τύχη μας θα δουλεύει"!!!:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
εγω που ειχα το φορμ α ειχε πολυ δυσκολο λισενιγκ και γελειο λεκξιλογιο, ριντιγκ κ ραιτινγκ. η γραμματικη πανω κατω κλασσικη, μετρια. βατη (για οσους ξερουν πολυ καλη γραμματικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αρα δηλαδη το ECPE ειχε Form A,C,D φετος;

Μαλλον καθε βαρδια θα ειχε και διαφορετικα Form!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
B δεν είχε;

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Αρα δηλαδη το ECPE ειχε Form A,C,D φετος;

Μαλλον καθε βαρδια θα ειχε και διαφορετικα Form!

οχι εγω εδωσα ecce ( στις 9 τ πρωι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mεχρι τωρα Β δεν ακουσα να έχει κανένας Δημητρη...:P
Μην χάσεις εσύ κατευθείαν να απαντησεις!
Ελεος πια!
-----------------------------------------
οχι εγω εδωσα ecce ( στις 9 τ πρωι)

Ααα σόρρυ!
Ειχες φορμ Α και εγω ειχα το Form B που εδωσα στις 1!;)
Τα ιδια θεματα πρεπει να ειχαμε!
Εσεις τι Reading ειχατε?
Εμεις ειχαμε το πρωτο για μια γεφυρα που επρεπε να χτιστεί και τα υπολοιπα δεν τα θυμαμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
αφου ειχαμε διαφορετικα φορμ θ ειχαμε κ διαφορετικα θεματα

πρεπει ν ειχες θεμα εκθεσεις για κατι γκραφιτι? τ ιδιο ειχε κ η ξαδερφη μ π εδινε στις 1 τ μεσημερι

τωρα δεν θυμαμαι απολυτως τιποτα απο τ ριντιγκ. μονο μ κατι χωρες ειχε τ τελευταιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Mεχρι τωρα Β δεν ακουσα να έχει κανένας Δημητρη...:P
Μην χάσεις εσύ κατευθείαν να απαντησεις!
Ελεος πια!

Ξυδάκι. Βαλσάμικο. Κάνει καλό στα νεύρα

Δεν δαγκώνω, μη φοβάσαι. Δεν έχω τίποτα μαζί σου. Αμα δε δέχεσαι ούτε ένα σχόλιο,δεν είναι πρόβλημα δικό μου. Το σχόλιο δεν είχε κανένα άλλο σκοπό πέρα από το "πείραγμα".

Άντε γιατί πολλά πράγματα έχουμε παρεξηγήσει εδώ μέσα. Αλλά μάλλον σ' αυτή τη συζήτηση είμαι ανεπιθύμητος, οπότε σας αφήνω να συνεχίσετε.

Γεια χαρά και καλά αποτελέσματα.

:bye:

Kαι κάτι άσχετο, στη ΗΑU έχουνε ακόμα τα δικά μου αποτελέσματα από το ALCE το 2007 :!:. Eκεί θα μείνουν για πάντα; Δεν κάνουνε "καθαρισμό" στη βάση; :p Μετά απορούνε γιατί πέρυσι που βγήκαν τα αποτελέσματα έπεσε ο server.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Ξυδάκι. Βαλσάμικο. Κάνει καλό στα νεύρα

Δεν δαγκώνω, μη φοβάσαι. Δεν έχω τίποτα μαζί σου. Αμα δε δέχεσαι ούτε ένα σχόλιο,δεν είναι πρόβλημα δικό μου. Το σχόλιο δεν είχε κανένα άλλο σκοπό πέρα από το "πείραγμα".

Άντε γιατί πολλά πράγματα έχουμε παρεξηγήσει εδώ μέσα. Αλλά μάλλον σ' αυτή τη συζήτηση είμαι ανεπιθύμητος, οπότε σας αφήνω να συνεχίσετε.

Γεια χαρά και καλά αποτελέσματα.

:bye:

ελα ρ μν τσιμπας. κατσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ξυδάκι. Βαλσάμικο. Κάνει καλό στα νεύρα

Δεν δαγκώνω, μη φοβάσαι. Δεν έχω τίποτα μαζί σου. Αμα δε δέχεσαι ούτε ένα σχόλιο,δεν είναι πρόβλημα δικό μου. Το σχόλιο δεν είχε κανένα άλλο σκοπό πέρα από το "πείραγμα".

Άντε γιατί πολλά πράγματα έχουμε παρεξηγήσει εδώ μέσα. Αλλά μάλλον σ' αυτή τη συζήτηση είμαι ανεπιθύμητος, οπότε σας αφήνω να συνεχίσετε.

Γεια χαρά και καλά αποτελέσματα.

:bye:

Δεν ειναι πως είσαι ανεπιθύμητός,αλλά πολύ απλά γράφεις μ@λ@κ**ς!
Και επειδή το πείραγμα αυτό εμενα πραγματικα με ΕΝΟΧΛΕΙ,θα σε παρακαλουσα να το σταματήσεις.
Δεν εχω εγω κατι μαζί σου αλλά πραγματα φορές-φορές γραφεις κατι ακυρα πράγματα που με εξοργίζουν.
Οσο για το ξύδι δεν θα το χρειαστώ ευχαριστώ...:P

---------------

Τασο στις βαρδιες μονο τα θεματα απο την εκθεση αλλαζουν πιστευω!Τα ίδια πρεπει να ειναι τα υπόλοιπα παρτ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
τασο στις βαρδιες μονο τα θεματα απο την εκθεση αλλαζουν πιστευω!Τα ίδια πρεπει να ειναι τα υπόλοιπα παρτ!;)[/quote]

αν ειναι ετσι οσοι δινουν 4'30 θ τ ηξεραν απ αυτους π εδιναν 9

διαφορετικα ειναι. εχω ρωτησει. τουλαχιστον περσυ ετσι ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τεσπα όπως και να χει δεν νομίζω να είναι και πολύ διαφορετικα γιατι ολο το τεστ ειναι Multiple Choice και ειναι λιγο αδυνατον να μπορεις να απομνημονεύσεις 150 ερωτηματα συνολικα και να θυμασαι και το τι απαντησες ειδικα σε ενα τόσο πιεσμενο χρονο που σε κυνηγάει!:)
-----------------------------------------
Kαι κάτι άσχετο, στη ΗΑU έχουνε ακόμα τα δικά μου αποτελέσματα από το ALCE το 2007 :!:. Eκεί θα μείνουν για πάντα; Δεν κάνουνε "καθαρισμό" στη βάση; :p Μετά απορούνε γιατί πέρυσι που βγήκαν τα αποτελέσματα έπεσε ο server.

Ο server περσι δεν ειχε πέσει.
Απλα τον κανουνε συντηρηση οπως καθε χρόνο και μια χαρά ειναι...:P
Και αν εσυ λες οτι εχει το Αλσε του 07,το Cambridge και το British Council διατηρει αποτελεσματα στην database του μαζι και με το detailed stetment of results απο το 2005...:p;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Τεσπα όπως και να χει δεν νομίζω να είναι και πολύ διαφορετικα γιατι ολο το τεστ ειναι Multiple Choice και ειναι λιγο αδυνατον να μπορεις να απομνημονεύσεις 150 ερωτηματα συνολικα και να θυμασαι και το τι απαντησες ειδικα σε ενα τόσο πιεσμενο χρονο που σε κυνηγάει!:)
-----------------------------------------

I agree with u. σιγα μν θυμαται κανεις τ ειχε στ καθενα. τ πολυ 20 ν θυμουνται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top