Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
τι εννοεις αρχες με μεσα ιουλιου? μπορει να βγουν τα αποτελεσματα και 15 ιουλιου? εχουν αρχισει να πλησιαζουν πραγματικα απειλιτικα!
20 μερουλες! :S :S :S

H διορθωση απο οτι μου είπαν στο ELI-UM θα τελειωσει αρχες με μεσα Ιουλιου χωρις να ειναι και απολυτα σιγουροι.;)
Με το που τελειωσει η διορθωση των γραπτων μετα απο λίγες μερες θα εκδοθούν τα αποτελεσματα και θα σταλουν στην Ελλαδα μεσω email.Aφου γινει ο επιβεβλημενος έλεγχος για τα οσα λάθη ή/και παραληψεις μπορει να υπαρξουν θα τα δημοσιευσει η ΕΑΕ.Το θεμα ειναι ομως ποτε?

Γιατι αυτοι απαντανε οτι τους κατεβει!:mad:

Teo στο support@hau.gr μπορω να στελνω συνεχεια ή θα με βρισουν?
-----------------------------------------
Καλησπέρα,
Τα αποτελέσματα, σύμφωνα με την ανακοίνωση που έγινε την ημέρα των γραπτών εξετάσεων, θα μας αποσταλούν από το Πανεπιστήμιο στο τέλος Ιουλίου.

Ααα στειλε αφοβα οσα email θες καθως δεν υπαρχει προβλημα.Στειλε και email και στο ELI-UM!;)
Εστειλα και γω και να η απαντηση:

Καλημέρα Θοδωρή,
Όπως σας είπαν και στην αίθουσα την ημέρα των εξετάσεων τα αποτελέσματα θα μας έρθουν απο το Πανεπιστήμιο τον Αύγουστο. Δεν ξέρουμε την ακριβή ημερομηνία.
Καλό Καλοκαίρι

:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Ελεος πια!Ειναι για γελια!!!:lol::lol::lol::mad::mad:





teol20 έδωσες και εσύ michigan; αν ναι πως τα πήγες;


Ναι εδωσα και γω Μισιγκαν και σε γενικες γραμμες τα πηγα παρα πολυ καλα.Στο μονο μερος στο οποιο δεν τα πηγα και πολυ καλα ειναι το Listening!:'(

Εσυ πως τα πήγες?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Πάντως αν πάρετε τηλέφωνο θα σου πουν ή τελη Ιουλίου,ή αρχές Αυγούστου,ή τέλη Αυγούστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
εγώ είμαι που μ είπες πριν καλοσώρισες στο σαιτ. κ γω listening τ πήγα χάλια :mad:. στ άλλα μ χαρά αλλά φοβάμαι μήπως έμεινα gvr ρε συ. αν περασεις σε τρια (μέρη) κ έχεις 30-40% σ κάποιο άλλο περνάς;
-----------------------------------------
Ναι εδωσα και γω Μισιγκαν και σε γενικες γραμμες τα πηγα παρα πολυ καλα.Στο μονο μερος στο οποιο δεν τα πηγα και πολυ καλα ειναι το Listening!:'(

Εσυ πως τα πήγες?;)[/quote]

εγώ είμαι που μ είπες πριν καλοσώρισες στο σαιτ. κ γω listening τ πήγα χάλια :mad:. στ άλλα μ χαρά αλλά φοβάμαι μήπως έμεινα gvr ρε συ. αν περασεις σε τρια (μέρη) κ έχεις 30-40% σ κάποιο άλλο περνάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κοιτα αν περασες τα 3 μερη με καλους βαθμους και στο αλλο εχεις 45% μπορεις να περασεις αρκει ο Μ.Ο. των 4 παρτ να ειναι πανω απο 65%!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faint :)

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εμ,είμαι καινούριο μέλος!
έψαχνα τα αποτελέσματα και βρέθηκα εδώ :P
έδινα και εγώ ecpe το μάιο και μάλιστα την ίδια μέρα που έδινα και β2 στα γαλλικά.ελπίζω να έχω πάρει και τα αγγλικά...πότε είπαμε βγαίνουν?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοιπον πρωτα απο όλα καλως ορισες στο Ischool!

Τα αποτελεσματα θα βγουν γυρω στα τέλη Ιουλίου!

Καλά αποτελεσματα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Λοιπον πρωτα απο όλα καλως ορισες στο Ischool!

Τα αποτελεσματα θα βγουν γυρω στα τέλη Ιουλίου!

Καλά αποτελεσματα!:)

Θα μπορέσουμε να τα δούμε online;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eννοειται πως θα ναι και διαθεσιμα Online!

results.hau.gr --->Michigan Results

www.examination-services.gr ---> Cambridge Results

Καλα αποτελεσματα σε όλους!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faint :)

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καλα εσυ ολα τα ξερεισ :P
ποια form δινατε?
εγω C =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Θοδωρη ουτε γκομενους να τους ειχες με τετοια εντονη επικοινωνια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faint :)

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
χαχαχα =ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
αν θυμάμαι καλά και εγώ τον μάιο που έδωσα το form C είχα.... σχετικά βατό με σχεδόν καθόλου παλούκια... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Καινουριο Μηνυμα
Καλησπέρα,
Ενημερωθηκαμε οτι τα αποτελεσματα των εξετασεων ECPE θα γίνουν γνωστά στα τελη Ιουλίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nice Ironboy!
Ευχαριστουμε για το νεο μυνημα απο HAU.
Εμένα πλεον με έχουν επικυρήξει και δεν μου απαντάνε στα email μου...:P

Να δειτε που 20-25 Ιουλίου θα χουμε αποτελεσματα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
teol γνωριζεις ημερομηνιες εκδοσης των αποτελεσματων ECPE προηγουμενων μαιων ??? πχ περσι ηταν 22/07...αλλες χρονιες? :/
μου δινετε το τηλεφωνο να παρω και γω να ρωτησω? η χρεωση πως ειναι? δεν πιστευω ναναι κανα 2,5$ ανα δευτερολεπτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοιπόν!
Τον Μαιο του 08 τα βγάλανε 22/07 όπως είπαμε.Τον Μαρτιο του 07 τα βγαλανε 16/05/2007.Απο εκει και περα δεν θυμαμαι.Τον Νοεμβριο του 07 τα βγαλανε 11/01/2008 και του Νοεμβριου το 08 οπως ξες 04/02/2009!

Λοιπον τα τηλεφωνα τους ειναι τα εξής:
2103680000-->Τμημα Εξετασεων
2103680900-->Τμημα Φροντηστηρίουχων
2103680090-->Εξυπηρετηση Πελατων.

Exams@hau.gr--->Τμημα Εξετασεων
support@hau.gr--->Τμημα Φροντηστηρίουχων

Aν θες εχω και τα email απο το ELI-UM στην Αμερικη!

Οι χρεωσεις ειναι κανονικες!:)
Μην φανταστείς καμιά κουλή χρέωση:P
Ή σαν υπεραστικό θα σε χρεωσει ή αστικό.
Εγω εχω Connx-Talk και μιλάω ασταματητα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Πάρτε στη τμήμα φροντιστηριούχων!Θα σας μιλήσουν καλύτερα (πιο γλυκά):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πάρτε στη τμήμα φροντιστηριούχων!Θα σας μιλήσουν καλύτερα (πιο γλυκά):P

Το θέμα δεν είναι για το αν μιλάν γλυκά ή ξινά (:P)

Το θέμα είναι για το τι απαντήσεις δίνουν στον κόσμο...:P

Τεσπα!

Σε 20 μερουλες θα εχουν τελειώσει τα παντα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος,αγχος!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Hρέμησε................

Θα το περάσεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top