Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εχουν βγει τα key?
Που?Ποτε?Πως?
Ελπιζω να αστειεύεσαι!
Το Μισιγκαν απο οσο ξερω δεν δημοσιευει ουτε τα θεματα του ούτε τις απαντησεις...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Kαι γω στο φροντηστηριο 18-19 επαιρνα παντα και εγραφα και τις εκθεσεις τσαπατσουλικα και στις εξετασεις που εγραψα μια παρα πολυ καλη εκθεση το αποτελεσμα ηταν LP.
Πολλοι καλοι μαθητες ειχαν σιγουρο το Ρ η/και το ΗΡ αλλα βαθμολογηθηκαν πολυ αυστηρα και ελαχιστοι πηραν Ρ και φαντασου ακομα και ΗΡ.
Τεσπα!
Εγω ευχομαι να εχεις ΗΡ στην εκθεση!
καλα θα δω δεν ξερω το ευχομαι καλη επιτυχια και σε εσενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
δεν αστειευομαι απλως ειναι κατι πολυ πιθανον ουτε το πατερ ημων δεν θυμαμαι ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και σε ολα τα παιδια να ευχηθουμε καλα αποτελεσμα και να ναι παντα θετικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
θα ξαναδωσω παλι αν δεν εγραψα καλα
-----------------------------------------
στα προφορικα γιατι βαζουν ευκολα βαθμους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για αυτο λεω και γω.
Κατι παιζεται για να τα ξερει το παιδι τις απαντησεις ΑΠΕΞΩ.
Αλλα key το Μισιγκαν ποτε δεν εχει βγαλει απο οσο εγω θυμαμαι.
Τεσπα..Τι να πω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
μηπως τις εβγαλε φοτο απο το κινητο του?:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
XAXAXA! oχι βρε παιδια! και θυμομουν πραγματικα παρα πολλα απτο λισενινγκ...κιαυτα που εβαλε πολλα απαυτα τα χω πει εδω και πολλα αλλα ταχω πει στα παιδια του φροντηστηριου μου! λοολ Μητσο στο τριτο κειμενο σε μια ειχε ως απαντηση κατι με beehives...they put it in the beehives...καπως ετσι! παντως αισιοδοξος ειμαι τωρα που τα ειδα! σιγουρα σωστα ειναι ετσι που τα εβαλες? αν ναι απο τα 3 κειμενα εχω πιασει τουλαχιστον ενα...7! τουλαχιστον! και ετσι χρειαζομαι να πιασω τουλαχιστον ενα 18 απο τα αλλα 2 παρτς...για να παει 25-26! (υπενθυμιζω οτι κατα 99,9% εχω περασει στα αλλα...) ενταξει πια ελεος...θυμαμαι που στο τελος μετρησα στα γρηγορα ποσα θεωρω κατα 90% σωστα στο λισενινγκ (απο part 1 part2 ) και μου εβγαιναν 28...+ 7=35=Low Pass..!!!!!!! Aκομα δλδ και να πεσα κατα 10 ερωτησεις εξω...παει 25 κ παλι περναω! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩΩΩΩΩΩ ΘΕΕ ΜΟΥΥΥ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
μολις εδωσα προφορικα.ευκολα ηταν κατ εμε,αλλα μου ξενισε το γεγονος πως ο ενας εξεταστης γελουσε οταν ο συνομιλητης μου μιλουσε.τι να πεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ΛΟΟΛ γελουσε για τον τροπο που μιλουσε για το οτι δεν ηξερε να σταυρωσει μια προταση ή απλα το νοημα απο αυτα που ελεγε σε εκανε να γελας?οχι με την κακη εννοια...ΠΧ εγω καπου ειπα κατι για money και εκει γελασε η εξεταστρια κ ειπε..oh yea..money is really important nowadays...κατι τετοιο...αυτο ας πουμε δεν ειναι κακο..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
μαλλον το πρωτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Αγγλοι που να τους καταλάβεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στα προφορικα τα κριτηρια αξιολογογησης του ειναι σχετικα ελαστικα,καθως ειναι 3 τα κριτηρια αξιολογησης και γενικοτερα αοριστα σε σχεση με τα 4-5 κριτηρια αξιολογησης αλλων πιστοποιητικων που ειναι πιο specific.
Μην νομιζεις παντως οτι γινονται και θαυματα!
Οτι αξιζεις θα παρεις,δεν τιθεται και θεμα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και σε μενα το κανε αυτο αυτην που με εξετασε στο EDEXCEL περσι αλλα απο οτι φανηκε με πέρασε.
Παντως αν το κανουν αυτο σε ενα παιδι που δεν ξερει και πολλα ειναι αγενεια και να μην το πω και σκληρα γαιδουριά!:mad:
Δεν φτανει που πληρώνονται και πολυ καλα κοροιδευουν κιολας απο πάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
παιδια εμενα πλεον δεν με πολυ ωοιαζει αν περασα η οχι φυσικα και θελω να ποερασωω για να 3εμπλε3ω αλλα και να μην το παρω δεν τελιεωσε και ο κοσμοσ ειναι μια εμπειρια απλα και τιποτα αλλο και αν δεν το παρω το πολυ πολυ να το 3αναδωσω το χειμωνα ε και τι εγινε η ζωη συνεχιζεταιιιι:D:P:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
εχω μπερδευτει λιγο γιατι ειναι η πρωτη φορα που δινω ecce και δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ελα ρε συ σιγα.
Relax!Στα προφορικα αν εισαι active participant παντα περνάς εστω και αν κανεις λαθη.
Βεβαια οσο πιο active εισαι δηλ. οσο πιο πολυ μιλας και οσο πιο σωστα μιλας πέρνεις και τους αναλογους πόντους.
Πολυ χαλαρα τα πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
παιδια εμενα πλεον δεν με πολυ ωοιαζει αν περασα η οχι φυσικα και θελω να ποερασωω για να 3εμπλε3ω αλλα και να μην το παρω δεν τελιεωσε και ο κοσμοσ ειναι μια εμπειρια απλα και τιποτα αλλο και αν δεν το παρω το πολυ πολυ να το 3αναδωσω το χειμωνα ε και τι εγινε η ζωη συνεχιζεταιιιι:D:P:jumpy:

Ι completely agree with you!
Μια εμπειρια ειναι βρα παιδια.Σιγα το πραγμα.;)
Αντε τωρα να σκεφτομαστε θετικα και να προσμενουμε θετικα αποτελεσματα.
Και αν κοπουμε τι εγινε?
Απλα θα χασουμε μερικα πραγματα αλλα θα αποκτησουμε γνωση και εμπειρια!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoiotis21

Νεοφερμένος

Ο evoiotis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
teol εχεις πληροφορηση ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα στο ECCE????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συμφωνα με τις πηγες μου γυρω στα τελη Ιουλιου θα βγουν.
Δηλαδη 20-25 Ιουλίου περίπου όπως και καθε χρόνο!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top