Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Στο τζι κανα 35αρι, στο σι γυρω στα 15, στο βι όμως 15 και στο αρ κανα 8-10..
Η βάση είναι 84,τα αποταλέσματα που έδωσες εσύ δίνουν 75 άθροισμα.ΑΝ πήρες τόσο δυστυχώς δεν περνάει το γραπτό αν και είναι λίγοι βαθμοί με αυτό το αυστηρό σύστημα του michigan.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
καλουτσικα νομιζω. το GV δν μου αρεσε ηταν λιγοοοο κ μου εφαγε λιγο χρονο και το τελευταιο κειμενο λιγο στη τυχη προς το τελος γιατι δν προλαβα αλλα το ακουστικο καλο δν εχω παραπονο μεγαλο :xixi: εσυ?

Εγω σε όλα τα πήγα πολύ καλά εκτός λίγο απο το τελος του Listening Part 2.
GVR:75-80%
Listening:LP μεταβίας
Writing:LP/P
Speaking: HP ή Ρ!
;)
-----------------------------------------
Η βάση είναι 84,τα αποταλέσματα που έδωσες εσύ δίνουν 75 άθροισμα.ΑΝ πήρες τόσο δυστυχώς δεν περνάει το γραπτό αν και είναι λίγοι βαθμοί με αυτό το σύστημα του michigan.

Η βαση ειναι 78!;)
Eισαι πανω στο όριο φίλε μου...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Εδωσα ECPE Λοιπον WRITING pass ή H pass
LISTENING (low??) pass
GCVR low pass
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ΠΟΠΟ...Παιδια....ειμουν που ειμουνμε αποτελειωσατε.....με αυτα που λετε για το λισενινγκ του ecpe....τελος σιγουρα εμεινα.......ΙRONBOY να σου στειλω msn να τα πουμε για το λισενινγκ? εχω συγκεντρωσει αποριες....:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniakr

Νεοφερμένος

Η maniakr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γεια σας παιδια!καλη επιτυχια σε ολους!
ημουν form a .μπορει καποιος αν θυμαται να μου πει τις απαντησεις στο κειμενο του λισενινγκ(2ο νομιζω)με τα βιολογικα ρολογια και το πειραμα με τα ποντικια???ο,τι θυμαται κανεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Λοιπον για τον φίλο μας που δεν θυμοταν τα κειμενα ήταν:
§για τις αισθησεις
§για την βιομαζα
§για την γιογκα
§για τις κατσαριδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g prince

Νεοφερμένος

Ο g prince αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια καλησπέρα. έδωσα σήμερα (17/5/2009) στο εξεταστικό του Πειραιά. Επειδή πήγα χωρίς φροντιστήριο, ξερει κανείς που μπορώ να βρώ τις απαντήσεις? (form A)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,136 μηνύματα.
Μάλιστα... Με λίγα λόγια, κόβεσαι σε ένα, κόβεσαι σε όλα...
ΟΚ, τι να πω, ελπίζω να τα υπολόγισα λίγο πιο "απαισιόδοξα", και να έχω πέσει έξω...
Ευχαριστώ όπως και να 'χει πάντως παιδιά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
όχι ρε φίλε δεν νομίζω να είναι έτσι γιατί αν όντως ισχύει αυτό τί νόημα έχει ο συμψηφισμός???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
όχι ρε φίλε δεν νομίζω να είναι έτσι γιατί αν όντως ισχύει αυτό τί νόημα έχει ο συμψηφισμός???

O "συμψηφισμός" ισχυεί μονο στο Michigan ECCE και οχι στο ECPE!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
O "συμψηφισμός" ισχυεί μονο στο Michigan ECCE και οχι στο ECPE!;)
νομίζω πως ούτε στο ECCE αλλά μόνο στο Cambidge .:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
καλημερα! παιδια εχετε ακουσει παιδια να λενε ''κοπηκα σιγουρα λισενινγκ!'' και τλκ να περνανε? :/ μιλαω για michigan ecpe.....Δηλαδη αν ειναι να περασεις το ξερεις απο την ωρα που γραφεις..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
παίδες εγώ έδωσα χθές ecce γραπτά και τα πήγα καλά... αν έχω πάρει
Speaking: Pass ή High Pass
Listening: Pass ή High Pass
GVR: Pass
Writing: BF
δεν το παίρνω????
το παίρνεις άνετα γιατί θα έχεις στα άλλα Pass και High Pass
Good Luck . . .


*αλλά και έκθεση Pass θα έχεις σίγουρα . . .:no1:
-----------------------------------------
καλημερα! παιδια εχετε ακουσει παιδια να λενε ''κοπηκα σιγουρα λισενινγκ!'' και τλκ να περνανε? :/ μιλαω για michigan ecpe.....Δηλαδη αν ειναι να περασεις το ξερεις απο την ωρα που γραφεις..?
εγώ έλεγα 100% ότι έχω κοπεί και το πέρασα . . .ο_O

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Daisy στο michigan ecpe? oh god! σιγουρα ή μεσα σου ελεγες οτι μαλλον περασες? πως ενιωσες οταν το μαθες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
τι listening ηταν αυτο ρε παιδια στο ecpe παρα πολυ δυσκολο ελεοσ ηθελαν να μασ καταστρεψουν δλδ... πω ειμαι σιγουροσ πωσ δεν το πηραα εχω κοπει σιγουρα listening το πρωτο μεροσ ηταν πολυ δυσκολο και καλα στο τελευταιο εν το συζητω μασ 3εσκησαν ελεοσ πια τοση προετοιμασια παει στραφι...και εντωμετα3ι το gcvr και την εκθεση πιστευω τα περασα και θα κοπω στο listening ειμαι απογοητευμενοσ και οσοι εβγεναν απο την αιθουσα ελεγαν καλα πανδυσκολο το listening κοπηκαμε ολοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια δεν νομιζω οτι ηταν και τοοοσο δυσκολο...αρκετοι μου ειπαν οτι τα πηγαν καλα....δλδ πανω απο 17 λαθη εκανες? εισαι σιγουρος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
κοιτα 3ερς οτι στο πρωτο μεροσ εχς πιασει σιγουρα 7/15 στο δευτερο 18/20 στο τριτο 3/15 συνολο μασ κανουν αυτα 28/50 και τα υπολοιπα 22 τα εχω βαλει στην τυχη αρα πρεπει να εχω πιασει 5/22 που εβαλα στην τυχη για να περασω...τι λεσ το πιανω?παρεπιπτωντωσ ενασ που μιλαει με hau μασ ειπε οτι περναν παιδια και αν εχουν και 32/50 με την προυποθεση οτι τα εχουν παει καλα στα αλλα μερη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
κοιταξε...και την χειροτερη τυχη να εχεις απο 22 τα 5 τουλαχιστον τα πιανεις σιγουρα! οι πιθανοτητες στο καθε ενα ειναι 33,3% να ειναι σωστο....αυτα τα 22 ταβαλες εντελως στην τυχη? και στα κειμενα ελεος αποκλειεται να πιασες μονο 1 στο καθε κειμενο....στο part2 ποια ειναι α 2 λαθη σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
στο part 2 δεν 3ερω ποια ειναι τα λαθη μου στο part2 τα καταλαβα ολα νομιζω απλα βαζω 18/20 και οχι 20/20 γιατι μπορει να εκανα και κανενα απροσε3ιασ ετσι το σκεφτομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
θυμασαι ενα που στις απαντησεις ειχε...a.i just prefer other subjects b.i take as many as i can k c. dn thimamai.... ρωτουσε για κατι μαθηματα νομιζω....
και σε ενα αλλο με κατι files που στις απαντησεις ειχε dont read them...και i ll see that δν θυμαμαι ακριβως.....και εβαλες πουθενα απαντηση yes.not everyone will stand (με μια προθεση μαζι...) στο παρτ 2 αναφερομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top