Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultimatesr

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! τελειωσα! λοιπον....εκθεση πολλη ευκολη...διαλεξα childhood obesity και junk food...gcvr αρκετα ευκολο...και listening φοβαμαι!!! αρχικα καθομουν πισω πισω και δν ακουγα καλα....μετα της ειπα να το δυναμωσει και ηταν καλυτερα...τα 3 κειμενα ετσι κ ετσι....πιστευω ενα 35...το πιασα...στο cloze τα δυο τελευταια ηταν neighbors και than..Στο listening πειτε σας παρακαλω οσα θυμαστε!!! το φοβαμαι πολυ...ενα που ελεγε a.she wants it to move b.he wants it to move c.both of them want it to move..καπως ετσι...τι βαλατε? α! και σε ενα που ελεγε she wants to buy a hat! αυτο βαλατε????????????????????????????
-----------------------------------------
ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ !!!PLEASE!!!OΣΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΩΣΤΑ ΣΤΟ LISTENING!!!!!!!!! TON ΔΙΑΛΟΓΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΙ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ!

Στο πρώτο έβαλα το b.he wants to move it......τα άλλα δεν τα θυμάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! τελειωσα! λοιπον....εκθεση πολλη ευκολη...διαλεξα childhood obesity και junk food...gcvr αρκετα ευκολο...και listening φοβαμαι!!! αρχικα καθομουν πισω πισω και δν ακουγα καλα....μετα της ειπα να το δυναμωσει και ηταν καλυτερα...τα 3 κειμενα ετσι κ ετσι....πιστευω ενα 35...το πιασα...στο cloze τα δυο τελευταια ηταν neighbors και than..Στο listening πειτε σας παρακαλω οσα θυμαστε!!! το φοβαμαι πολυ...ενα που ελεγε a.she wants it to move b.he wants it to move c.both of them want it to move..καπως ετσι...τι βαλατε? α! και σε ενα που ελεγε she wants to buy a hat! αυτο βαλατε????????????????????????????
-----------------------------------------
ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ !!!PLEASE!!!OΣΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΩΣΤΑ ΣΤΟ LISTENING!!!!!!!!! TON ΔΙΑΛΟΓΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΙ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ!


Εγώ έβαλα το b γιατί αν θυμάμαι καλά όταν αρχίζει ρωτάει ο τύπος αν θέλει να το μετακινήσουν τελικά, αλλα αυτή λέει πως είναι εντάξει εκει που το έχουν και δεν χρειάζεται...


Μήπως θυμάται κανείς στο τελευταίο κείμενο η πρώτη ερώτηση ποιο ήταν? ελεγε να πούμε τί σημαίνει το like σε μια πρόταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nkillbee

Νεοφερμένος

Ο nkillbee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Οι απαντήσεις τουλαχιστον των θεμάτων μπορουν να βρεθούν on line ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimatesr

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγώ έβαλα το b γιατί αν θυμάμαι καλά όταν αρχίζει ρωτάει ο τύπος αν θέλει να το μετακινήσουν τελικά, αλλα αυτή λέει πως είναι εντάξει εκει που το έχουν και δεν χρειάζεται...


Μήπως θυμάται κανείς στο τελευταίο κείμενο η πρώτη ερώτηση ποιο ήταν? ελεγε να πούμε τί σημαίνει το like σε μια πρόταση...

Εγώ στο κείμενο έβαλα ότι σημαίνει Just as.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
neighbors και than έβαλα κι εγώ.Στο listening έβαλα He wants to move it.Just as έβαλα στο Reading.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
αχ! τι καλα! και γω b εβαλα! στο αλλο αποτι καταλαβα ηταν αυτη σε ενα καταστημα και αγοραζε ενα καπελο αλλα μετα κατι ειπε για τον αδερφο της δν ακουσα καλα....ηταν she wants to buy a hat ή she finds the hat too big κτ τετοιο...:/ ενα αλλο που ελεγε ....Jeff hasnt come to work today...κατι τετοιο τι βαλατε? και στο παρτ 2 σε ενα που ελεγε i take as many (κατι για μαθηματα νομιζω) as i can..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi1823

Νεοφερμένος

Η evi1823 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
καλησπερα σε ολους κ καλα αποτελεσματα να εχοθμε!!!εγς εδινα lower χθες αν θυμαται κανενας κανενα παραδειγμα ειτε απο listening ειτε απο gvr ας το πει να τα συζητησουμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
!!!ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ECPE!!! OΣΟΙ ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΙ ΒΑΛΑΤΕ ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ!!!
1.ΣΤΟ ΠΑΡΤ 2 ελεγε κατι για files και απαντουσε c.dont read them α.i'll see that ή κατι τετοιο...
2.ΣΤΟ ΠΑΡΤ 2 ειχε στην απαντηση Yes,not everyone will stand in
3.ΣΤΟ ΠΑΡΤ 2 νομιζω παλι ρωτουσε αυτος,-η να ζητησει αυξηση και απαντουσες Ι would wait a month or so..
4. ΣΤΟ ΠΑΡΤ 3 ΣΤΟ 3ο ΚΕΙΜΕΝΟ : (απαντησεις μου) they cover the whole plant...they put it in beehives.....they use less ***acid but kill more fungus .....larger berries....
5.ΣΤΟ ΠΑΡΤ 1 ΣΤΟ 1ο ΚΕΙΜΕΝΟ: στη τελευταια ερωτηση ελεγε by the government by the leadlord by the (kt allo)
AYTA ΙΣΩΣ ΣΑΣ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΚΑΤΙ....ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ? (ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΩΣΤΕΣ...) ευχαριστω!

-----------------------------------------
Τις σωστες απαντησεις θα μπορεσουμε καποια στιγμη να τις μαθουμε απο καποιο site??? δν πιστευω...ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sandy_twilight

Νεοφερμένος

Η sandy_twilight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγώ στο κείμενο έβαλα ότι σημαίνει Just as.....
κ εγω αυτο εχω βαλει!


Πιστευω οτι δν τα εχω παει πλ καλα γτ εβαζα πολλα στν τυχη..
μακαρι ν κανω λαθος...εσεις πως πηγατεε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Σήμερα έδωσα τα προφορικά του ecce κ τα πήγα τέλεια!!Ήταν πολύ εύκολα κ η εξετάστρια πολύ καλή!(όxι όπως στο fce...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sandy_twilight

Νεοφερμένος

Η sandy_twilight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια εχω αγχωθει παρα πολυυυ..αν μπορειτε κ θυμαστε πειτε τπτ απο listening κ reading ..α κ απο τ cloze στν τελευταια παραγρ. π ελεγε is..is by development (νμζ κατι τετοιο) μας ειπαν οτι τ 2ο is ειναι λαθος κ πρεπει ν τ διαγραψουμε κ εβαλα για απαντηση το that..ειναι αυτο π ειχε τ accustomed k transmitted..τι βαλατε εσεις..?? πλζ πειτε μου 8α τρελα8ωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
εγω Σαντι εβαλα that αυτο που ελεγε so that so δεν λες ?

Παιδια στη εκθεση ηθελαν μιαμιση με δυο σελιδες εγω εκανα μονο την μια και 5 σειρες απο την αλλη επειδη δεν προλαβα . Λετε να με κοψουν ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Moνο και με ξανα-κοψει το Listening οπως και περσι τον Μαιο για 1%!
Αφρους θα βγαλω να σας το πω!!!:mad:
δεν σημψιφιζεται με τα αλλα το λισενιν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sandy_twilight

Νεοφερμένος

Η sandy_twilight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω Σαντι εβαλα that αυτο που ελεγε so that so δεν λες ?

Παιδια στη εκθεση ηθελαν μιαμιση με δυο σελιδες εγω εκανα μονο την μια και 5 σειρες απο την αλλη επειδη δεν προλαβα . Λετε να με κοψουν ?


οχι δν ελεγε so that... ελεγε κτ is (κενο για απαντηση (το 108 ηταν βσκ))..κ μετα παλι is κ μας ειπαν οτι ειναι λαθος..

δν νομιζω να σε κοψουν ειδικα αν ειναι κ καλα δομημενη..κ εγω 1 σελ κ αλλες 6-7 γραμμες απο τν αλλη εγραψα..
οσοι γραψατε τ θεμα μ τν παχυσαρκια τι γραψατε ακριβως..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
!!!ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ECPE!!! OΣΟΙ ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΙ ΒΑΛΑΤΕ ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ!!!
1.ΣΤΟ ΠΑΡΤ 2 ελεγε κατι για files και απαντουσε c.dont read them α.i'll see that ή κατι τετοιο...
2.ΣΤΟ ΠΑΡΤ 2 ειχε στην απαντηση Yes,not everyone will stand in
3.ΣΤΟ ΠΑΡΤ 2 νομιζω παλι ρωτουσε αυτος,-η να ζητησει αυξηση και απαντουσες Ι would wait a month or so..
4. ΣΤΟ ΠΑΡΤ 3 ΣΤΟ 3ο ΚΕΙΜΕΝΟ : (απαντησεις μου) they cover the whole plant...they put it in beehives.....they use less ***acid but kill more fungus .....larger berries....
5.ΣΤΟ ΠΑΡΤ 1 ΣΤΟ 1ο ΚΕΙΜΕΝΟ: στη τελευταια ερωτηση ελεγε by the government by the leadlord by the (kt allo)
AYTA ΙΣΩΣ ΣΑΣ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΚΑΤΙ....ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ? (ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΩΣΤΕΣ...) ευχαριστω!

-----------------------------------------
Τις σωστες απαντησεις θα μπορεσουμε καποια στιγμη να τις μαθουμε απο καποιο site??? δν πιστευω...ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sandy_twilight

Νεοφερμένος

Η sandy_twilight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
!!!ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ECPE!!! OΣΟΙ ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΙ ΒΑΛΑΤΕ ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ!!!
1.ΣΤΟ ΠΑΡΤ 2 ελεγε κατι για files και απαντουσε c.dont read them α.i'll see that ή κατι τετοιο...
2.ΣΤΟ ΠΑΡΤ 2 ειχε στην απαντηση Yes,not everyone will stand in
3.ΣΤΟ ΠΑΡΤ 2 νομιζω παλι ρωτουσε αυτος,-η να ζητησει αυξηση και απαντουσες Ι would wait a month or so..
4. ΣΤΟ ΠΑΡΤ 3 ΣΤΟ 3ο ΚΕΙΜΕΝΟ : (απαντησεις μου) they cover the whole plant...they put it in beehives.....they use less ***acid but kill more fungus .....larger berries....
5.ΣΤΟ ΠΑΡΤ 1 ΣΤΟ 1ο ΚΕΙΜΕΝΟ: στη τελευταια ερωτηση ελεγε by the government by the leadlord by the (kt allo)
AYTA ΙΣΩΣ ΣΑΣ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΚΑΤΙ....ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ? (ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΩΣΤΕΣ...) ευχαριστω!

-----------------------------------------
Τις σωστες απαντησεις θα μπορεσουμε καποια στιγμη να τις μαθουμε απο καποιο site??? δν πιστευω...ε?

δυστυχως δν τα θυμαμαι καθολου..μονο τ 5. που λες εγ εβαλα by the government..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ναι και γω αυτο εβαλα!! την μια φοβαμαι οτι θα μεινω στο λισενινγκ αλλα απτην αλλη μονο για ενα ειμαι 100% οτι ειναι λαθος....ΕΝΑ 33 ΘΕΕ ΜΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΩ! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ! αν ξαναμεινω απο το κωλολισενινγκ δν ξερω τι θα κανω! γκρρρ και μ τη σπαει π πρεπει να περιμενω μεχρι τον ιουλιο..συνηθως ποτε ακριβως βγαινουν?ε ρε! ετσι κ περασω!ΠΑΡΤΥ ΘΑ ΚΑΝΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
παιδια εχω αγχωθει παρα πολυυυ..αν μπορειτε κ θυμαστε πειτε τπτ απο listening κ reading ..α κ απο τ cloze στν τελευταια παραγρ. π ελεγε is..is by development (νμζ κατι τετοιο) μας ειπαν οτι τ 2ο is ειναι λαθος κ πρεπει ν τ διαγραψουμε κ εβαλα για απαντηση το that..ειναι αυτο π ειχε τ accustomed k transmitted..τι βαλατε εσεις..?? πλζ πειτε μου 8α τρελα8ωω!

that's for me. Τα άλλα δεν μου έκαναν καθόλου και τα απέρριψα.
Αλήθεια, έγραψε κανείς έκθεση με θέμα για κάτι κτήρια ιστορικής αξίας που υπάρχει νόμος να συντηρούνται και να χτίζονται άλλα όμοιά τους; αυτό επέλεξα, γιατί το άλλο ήταν για ένα "gap year'' που κάποιοι μαθητές επιλέγουν πρίν πάνε στο κολλέγιο.Δν είχα την παραμικρή ιδέα γι αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εγω εγραψα το gap year ηταν ευκολο θεμα sto listening στο πρωτο κενο τι βαλατε εκει που ελεγε οτι αυτη ή πηρε το message ή το 3εχασε να παει στο συνεδριο η κατι τετια π ελεγε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
οτι ξέχασε να πάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top