Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ώρα λοιπόν να ευχηθώ και εγώ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στα παιδιά που δίνουν ΕCPE αύριο! :D

Να είστε ήρεμοι και να τους αλλάξετε τα φώτα!!!!!


(Προσωπικά: Καλή επιτυχία ταίρι μου :inlove: ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
και εγώ δίνω ECPE αύριο,βέβαια το να το περάσω το θεωρώ δύσκολο λόγω του GCVR και του τρόπου που βγαίνουν τα αποτελέσματα.
Τέσπα...καλύ τύχη σε όσους δίνουν άυριο και να μην αγχώνεστε γιατί με το άγχος δεν κερδίζεις τίποτα πέρα απο ανόητα λάθη και επιβάρυνση υγείας...
ΑΝ δεν το πάρετε θα έχετε ευκαιρίες και στο μέλλον να το πάρετε.Το μόνο κακό είναι ότι χλησοπληρωνείς την Ελληνοαμερικανική ένωση..
Επίσης για όσους έχουν απορίες σχετικά με τους βαθμούς που δίνουν,high pass έιναι excellent,pass είναι very good,low pass-good, border line-not so good(δεν παρνάς με αυτό),fail-αποτυχία δηλ είτε θα έχεις βγει εκτός θέματος στην έκθεση ή θα έχεις κάνει βαρυσήμαντα γραμματικά λάθη ή γενικά θα έχεις κάνει πολά σημαντικά λάθη ενώ στα άλλα μέρη πρέπει να έχεις πάρει π.χ 70/120(GCVR),25/50 στο listening κτλ.
Αν πάρεις:GCVR: pass,writing:border line,listening:high pass ,speaking : pass δεν περνάς.
Ενώ αν πάρεις και στα 4 low pass περνάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια μου καλα:
ECCE MAY 2009 FORM B:

Listening:Δυσκολουτσικο θα το λεγα(το 2ο παρτ δηλαδη,γιατι το πρωτο ΟΚ ηταν)
GVR:Βατα θεματακια αλλα το τελευταιο reading ητανε...
Writing: A piece of cake: Graffities and Street Art formal letter

Αυτα!
Αντε και καλα results!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Παιδια μου καλα:
ECCE MAY 2009 FORM B:

Listening:Δυσκολουτσικο θα το λεγα(το 2ο παρτ δηλαδη,γιατι το πρωτο ΟΚ ηταν)
GVR:Βατα θεματακια αλλα το τελευταιο reading ητανε...
Writing: A piece of cake: Graffities and Street Art formal letter

Αυτα!
Αντε και καλα results!:no1:
I completely agree with you!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Moνο και με ξανα-κοψει το Listening οπως και περσι τον Μαιο για 1%!
Αφρους θα βγαλω να σας το πω!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ρε παιδια σημερα εδωσε η αδερφη μ δευτερο κυκλο και μου ειπε οτι στο δευτερο κυκλο εβαλαν πιο δυσκολα σε σχεση με καποιεσ φιλεσ τησ που εδιναν πρωτο κυκλο...ισχυει οτι στον δευτερο κυκλο βαζουν πιο δυσκολα γιατι και γω αυριο δευτερο κυκλο δινω ecpe και εχω αγχωθει...πειτε μ λιγο αν ισχυει κατι τετιο και αν ναι γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν ισχυει κατι τετοιο.
Τα θεματα 1ου και 2ου κυκλου ειναι ΟΛΟΙΔΙΑ με εξαιρεση την έκθεση!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riaro

Νεοφερμένος

Η riaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
καλησπερα και καλη επιτυχια σε ολους!!!:no1:Ας μας πουν αυτοι που εδωσαν σημερα,τί θεμα "επεσαν" στα reading,close, writing του ecpe.θα μας βοηθουσε παρα πολυ:'(:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ!!! σε λιγο θα ξεκινησω !!! η μεγαλη στιγμη εχει φτασει!!! υποσχομαι οτι θα το παρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!BREAK A LEG!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε οσους δινουν ecpe.........:no1:
-----------------------------------------
πο πο........αυριο δινω προφορικα!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
στισ 1 και 30 δινω ecpe βοηθειααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aντε παιδια καλη επιτυχια σε ολους μας!!!!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnakisss

Νεοφερμένος

Ο johnnakisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
με καθησηχασεσ παρα πολυ teol20 με αυτο που μ επεσ οτι τα θεματα ειναι ιδια εκτοσ απο εκθεση φυσικα ευχαριστω...αυτο ηταν το μονο αγχοσ μου και τωρα εχω ηρεμισει πολυυ...thx και παλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
1:30 δίνω και εγώ.
Άντε καλή επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
παιδιά και γω 1κ30. Και εκ μέρους μου πολλή καλή επιτυχία μας εύχομαι!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos

Νεοφερμένος

Ο nikolaos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 62 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ρε παιδια ξερετε που μπαινουμε για να δουμε ονλινε αποτελεσματα στο εσπε?και ξερετε περιπου ποτε βγαινουν????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimatesr

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Παιδιά μόλις τελείωσα το ECPE. Γενικά ήταν εύκολο με γελοίο Vocabulary και Grammar, το Cloze είχε λίγες παγίδες και το Reading ήταν κατανοητό. Τα θέματα των εκθέσεων ήταν 1) κάμερες ασφαλείας 2) απαγόρεση Junk food στα σχολεία. Γενικά καλά έγραψα εκτός από την έκθεση όπου διάλεξα το πρώτο το οποίο δεν είχε πολλές ιδέες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gredos

Νεοφερμένος

Ο gredos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
κι εγω εδινα... ρε συ το cloze τα τελευταια δυο θυμασαι ποιες λεξεις πηγαιναν???
εγω στο προτελευταιο εχω βαλει το bodies και στο προτελευταιο το as.... μηπως σου θυμιχει κατι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimatesr

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
κι εγω εδινα... ρε συ το cloze τα τελευταια δυο θυμασαι ποιες λεξεις πηγαιναν???
εγω στο προτελευταιο εχω βαλει το bodies και στο προτελευταιο το as.... μηπως σου θυμιχει κατι???

ναι και εγώ έβαλα bodies αλλά στο τελευταίο έβαλα than...το Listening πως ήταν? εμάς είχε πάλι κάποια προβλήματα με ακουστική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! τελειωσα! λοιπον....εκθεση πολλη ευκολη...διαλεξα childhood obesity και junk food...gcvr αρκετα ευκολο...και listening φοβαμαι!!! αρχικα καθομουν πισω πισω και δν ακουγα καλα....μετα της ειπα να το δυναμωσει και ηταν καλυτερα...τα 3 κειμενα ετσι κ ετσι....πιστευω ενα 35...το πιασα...στο cloze τα δυο τελευταια ηταν neighbors και than..Στο listening πειτε σας παρακαλω οσα θυμαστε!!! το φοβαμαι πολυ...ενα που ελεγε a.she wants it to move b.he wants it to move c.both of them want it to move..καπως ετσι...τι βαλατε? α! και σε ενα που ελεγε she wants to buy a hat! αυτο βαλατε????????????????????????????
-----------------------------------------
ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ !!!PLEASE!!!OΣΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΩΣΤΑ ΣΤΟ LISTENING!!!!!!!!! TON ΔΙΑΛΟΓΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΙ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top