Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
τι εγινε?σημερα δν εχει δελτιο τυπου θοδωρα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
τι εγινε?σημερα δν εχει δελτιο τυπου θοδωρα? :P

Πρωτον μην με λες θοδωρα γιατί μου την σπάει!
Υπαρχει και το πολύ εύχρηστο teo που ειναι καλύτερο....:P

Και κατα δεύτερον τι δελτίο τυπου θες να βγάλω?:P

Δεν έγινε και καμια συγκλονιστική ανακοινωση απο χτες που τους πήρα τηλεφωνο.

Αποτελεσματα τελη Ιουλίου όπως και πέρσι!;):D:P

Για οτιδήποτε νεοτερο θα χετε ενημέρωση στο πιο ενημερωμένο τόπικ του Ischool,στο δικό μου...:P:P:P:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Για οτιδήποτε νεοτερο θα χετε ενημέρωση στο πιο ενημερωμένο τόπικ του Ischool,στο δικό μου...:P:P:P:lol::lol:

Για αυτο δν εχω ουδεμια αμφιβολια!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εννοείτε...

Οι τελευταίες εξελίξεις του μαραθώνιου για την εκδοση αποτελεσμάτων ΜΟΝΟ εδώ στο Ischool.gr!

1 month aprox. remain!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
ο shit. Παντως δν με εχει πιασει ακομα πολυ αγχος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
teo?teo,οπως θεεεες!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως συμφωνα με την εμπειρία μου η μεγαλυτερη πιθανότητα για να βγουν τα αποτελεσματα θα ειναι 24-27 Ιουλίου 2009 χωρις φυσικα να μαι και ΑΠΟΛΥΤΑ σιγουρος.

Γιατί και περσι αυτήν την ημερομηνία βγηκαν περίπου,αρα και φετος σίγουρα με τα τελευταία στοιχεία που εχω απο πηγές μου στην ΗΑU θα βγουν την ίδια ημερομηνια με περσι!

Αρα 1 μηνας ακριβως εμεινε!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantin

Νεοφερμένος

Ο gavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
αντε να δουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
να δω ποσες φορες θα ξαναπειτε πως εμεινε ενας μηνας...:P οι σελιδες του τοπικ ανεβαινουν με εκθετικους ρυθμους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
να δω ποσες φορες θα ξαναπειτε πως εμεινε ενας μηνας...:P οι σελιδες του τοπικ ανεβαινουν με εκθετικους ρυθμους

Μου φαίνεται τρώγεσαι με τα ρούχα σου...:P:lol:

Περσι το τοπικ ειχε φτασει 147 σελίδες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
και τωρα ειναι μονο 105!!!!!εχετε ακομαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΜΠ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Και 28 εχω γενεθλια! Κλαψ! ή θα παρω 2 δωρα ή θα παρω το μ!@#$%ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ θελει ΝΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!να σκεφτεσαι οτι θα εχεις 2 δωρα!!!!!! Be happy!!! τεολ ειδες??ακολουθω τα χναρια σου!!!(λεω σε ολους να εχουν θετικη ενεργεια...)α! και ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ενας μηνας εμεινε περιπου..!
-----------------------------------------
:P..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eλα τωρα που μπήκαμε στην τελική ευθεία θέλω πολύ θετικη ενεργεια!

Μην ακούω για αγχος και τέτοια!

Όλα θα πάνε καλα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Το 50% στο michigan κόβεται.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
πολυ θετικη ενεργεια δινεις Μητσο!!!!ετσι να συνεχισεις!!!:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλε μου jim γιατι καταστραφεις την ομορφη ατμοσφαιρα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Eγώ την πραγματικότητα λέω.

Απλά είναι ορθό να γνωρίζουμε μερικές φορές τις πιθανότητες.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγώ αυτο που θέλω να σου πω ειναι πως οι πιθανότητες δεν λένε τιποτα.

Τα πραγματα ειναι απολυτα ρευστα.Τα ποοστα επιτυχιας ειδικα στο Μισιγκαν τα τελευταια χρονια δεν ειναι απολυτα σταθερα με ποσοστα που να αρχίζουν απο 34% ως 62%.

Για αυτό μην αρκείσαι μονο σε ποσοστά και τον νόμο των πιθανοτήτων!

Οπως και να χει παιδια εμεις σκεφτομαστε θετικα και οτι γινει!

Εχουμε και ενα καλοκαιρι να απολαυσουμε!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ποποοοο! ΣΕ 20 ΜΕΡΟΥΛΕς ΘΑ ΜετΡΑΜΕ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑΑΑ! αααααααα! φοβαμιιιιιιι
περσι 22/07 δεν βγηκαν τα αποτελεσματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top