Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
αχ θεεεεε μ.!!! μαυρος Αυγουστοοοοοοοοος :Ρ 0χα0χα0χ0α0χ0 .. καλη επιτυχιααααα να χουμε παιδιαααααααα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

webm0nst3r

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω ειμαι διακοπές :Ρ θα παω για ενα βραδινο μπανακι και ενα ποτο και μετα ύπνο το κακο ειναι οτι ξυπνάω 8 γιατι σερβιρουν το πρωινό στο ξενοδοχείο αρα +2 ώρες αγωνίας το πρωί :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
μπηκα στο φορουμ και πατησα κατευθειαν τελευταια σελιδα και μολις ειδα το μηνυμα της ζενιας καταλαβα οτι υπηρχε καποια ανακοινωση..:P
να ρωτησω...εγω κανω ιδιαιτερα...θεωρουμαι μεμονομενη ?(νομιζω το εχει ξαναρωτησει καποιος αλλα βαριεμαι τωρα να ψαξω τις σελιδες)...:redface:

Καλα αποτελεσματα σε ολουυυυυυς !!! :D:D::D:D:D:D:D:D:D:D



Εξαρτάται πως σε δήλωσε ο καθηγητής σου....πόσα πλήρωσες?? 180 ή 190? αν πλήρωσες 180 είσαι απο φροντιστήριο...190 μεμονωμένη....έτσι νομίζω δηλαδή!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρήνη

Νεοφερμένος

Η Μαρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αρχίζει να με κυριεύει πάλι το άγχος, όπως ακριβώς την μέρα που έδωσα!
Καλά αποτελέσματα σε όλους!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,261 μηνύματα.
Παιδιά , επειδή βλέπω ότι πολλοί κάνουν την ίδια ερώτηση , συνοπτικά :

-Όσοι δίνετε μέσω φροντιστηρίου θα επικοινωνήσετε με την καθηγήτρια σας για να δείτε πως τα πήγατε.Τα αποτελέσματα στο internet θα είναι διαθέσιμα μετά από 2 μέρες για εσάς.
-Όσοι είστε μεμονωμένοι (δηλαδή κάνατε ιδιαίτερα ή διαβάζατε μόνοι σας) θα μπορείτε από αύριο να πληκτρολογήσετε τον κωδικό και την ημερομηνία γένννησής σας και να μάθετε τα αποτελέσματα.

Άντε , καλή μας επιτυχία !

:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stuart2945

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Χαίρομαι, παρόλο το άγχος, που τα αποτελέσματα μετά από τόσο καιρό αναμονής θα βγουν... :) αλλά συνεχίζω να έχω μία απορία!
Σήμερα στη σελίδα του στο Facebook, ανακοίνωσαν ότι τα αποτελέσματα θα έχουν βγει μέχρι το τέλος της εβδομάδας. Γιατί πολύ απλά δεν έλεγαν ότι θα βγουν αύριο; Πόσο ανοργάνωτοι είναι πια οι άνθρωποι που δουλεύουν στην HAU (Αναφέρομαι στην HAU γιατί στο εξωτερικό δουλεύουν τα περισσότερα ρολόι, εμείς εδώ στην Ελλάδα έχουμε το πρόβλημα). Γιατί δεν μπορεί πριν από έξι ώρες να λένε ότι τα αποτελέσματα δεν έχουν έρθει και θα βγουν μέχρι και την Παρασκευή και ξαφνικά τώρα τους ήρθαν τα αποτελέσματα και λένε κάτσε να τα βγάλουμε αύριο, μετά απο τόσο κράξιμο και τηλεφωνήματα που έχουν φάει. Έτσι όπως το πάνε αυτοί σε λίγο τους έχω ικανούς να πουν οτί βγαίνουν σε μία ώρα!!! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Αρχίζει να με κυριεύει πάλι το άγχος, όπως ακριβώς την μέρα που έδωσα!
Καλά αποτελέσματα σε όλους!!!!!!!!!!!!!!



και εγώ μια απο τα ίδια....υπομονή!!!:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joanne96k

Νεοφερμένος

Η Joanne96k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εξαρτάται πως σε δήλωσε ο καθηγητής σου....πόσα πλήρωσες?? 180 ή 190? αν πλήρωσες 180 είσαι απο φροντιστήριο...190 μεμονωμένη....έτσι νομίζω δηλαδή!;)

ευχαριστω :)...μαλλον ο Χαρης εχει δικιο
τελοσπαντων...με καποιο τροπο ολοι θα μαθουμε τα αποτελεσματα οποτε μια χαρα....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
να διευκρινησω κατι
μπορει καποιος να ειναι μεμονωμενοι, αλλα ο καθηγητης τους να τον εγραψε μαζι με το φρο που θα δουλευει
αυτο πρεπει να το κοιταξετε
αν γραφτηκατε μονοι σας τοτε οκ

οσο γι'αυτο που λες θοδωρη, μπορει οταν λεγανε μεχρι το τελος της εβδομαδας να περιμεναν να τους σταλθουν τα αποτελεσματα
και μολις τα παραλαβανε αρχισανε να ειδοποιουνε
βεβαια στο σαιτ της η αμερικανικη δνε εχει καποια επισημη ανακοινωση
ουτε στο φεις μεχρι πριν απο λιγο

για ολους 180 ειναι
ελεος δηλαδη
σιγα μην ειχε ο καθενας διαφορετικη τιμη

τζοαν, εδοσον σε δηλωσε η καθηγητρια σου, τοτε αυριο μονο εκεινη θα τα δει λογικα
εσυ μετα απο 2 μερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mickey mouse

Νεοφερμένος

Η Μίκυ Λιαβέρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Μα τί λέτε τώρα; Φυσικά και είναι η ίδια τιμή για όλους!!!! 180 € για το ecpe!!!
Καλή επιτυχία και σταματήστε πιά να γκρινιάζετε,οκ;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derailed

Νεοφερμένος

Ο derailed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω που δεν ειμαι μεμονωμενος δηλαδη λογικα απο παρασκευη ή μήπως πέμπτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ειδωμεν το φως το αληθινον.Μας γκαστρωσαν αλλα τελικα θα τα βγαλουν.Καλα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joanne96k

Νεοφερμένος

Η Joanne96k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
τζοαν, εδοσον σε δηλωσε η καθηγητρια σου, τοτε αυριο μονο εκεινη θα τα δει λογικα
εσυ μετα απο 2 μερες

ναι.ετσι θα γινει λογικα :)..ευχαριστω ζενιαα;) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stuart2945

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
οσο γι'αυτο που λες θοδωρη, μπορει οταν λεγανε μεχρι το τελος της εβδομαδας να περιμεναν να τους σταλθουν τα αποτελεσματα
και μολις τα παραλαβανε αρχισανε να ειδοποιουνε
βεβαια στο σαιτ της η αμερικανικη δνε εχει καποια επισημη ανακοινωση
ουτε στο φεις μεχρι πριν απο λιγο
Δεν ξέρω ειλικρινά τι να πω. Τόσες χιλιάδες ευρώ βγάζουν κάθε χρόνο για να μην πω εκκατομύρια, τα στέλνουν με ταχυδρομείο (ενώ θα μπορούσαν απλώς με ένα mail) δεν μπορούν να στείλουν τα αποτελέσματα με μία καλή εταιρεία courrier με tracking να βλεπουν βρε παιδί μου τι γίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angeliki1981

Νεοφερμένος

Η angeliki1981 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλά αποτέλεσματα σε όλους μας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
επιτελους και μια επισημη ανακοινωση
https://www.hau.gr/?i=examinations.en.news.1905
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsegelidu

Νεοφερμένος

Η tsegelidu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
μακαρι ρρεεε παιδια .... αντε επιτελους να τα βγαλουν..........:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akislaz

Νεοφερμένος

Ο Akislaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μόλις με πηραν τηλεφωνο απο την Ενωση επειδη πηρα το πρωι και τους εκραξα επειδη με διεγραψαν απο την ομαδα του facebook....και μου ζητησαν συγνωμη....ο λογος που με διεγραψαν μου ειπαν οτι τα μηνυματα μου δεν ηταν υβριστικα αλλα επικριτικα.....μου ειπε οτι αυριο βγαινουν τα αποτελεσματα για τα φροντιστηρια και τους μεμωνομενους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giotis1985

Νεοφερμένος

Ο PANAGIOTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε ολους.Επιτελους αυριο η αγωνια μας θα λαβει τελος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roulaki teacher

Νεοφερμένος

Η Roulaki teacher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
παιδια ομως λενε και οι υπολοιποι τα αποτελεσματα για τους καθηγητες και φροντιστηρια θα ειναι διαθεσιμα αυριο. Αρα μεχρι την παρασκευη θα τα γνωριζουν ολοι οι υποψηφιοι.

Τερμα τα ψεματα και η αγωνια. καλη επιτυχια σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top