Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giotis1985

Νεοφερμένος

Ο PANAGIOTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εγω ξερω απο περυσι οτι βγαινουν απο 18 εως 22.φετος μπορει να τα καθυστερησουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δες λιγο τις ημερομηνιες εξετασεων και το ποτε βγηκαν περσι και βγαζεις συμπερασμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Πέρσι τα αποτελέσματα για ECPE βγήκαν 26/ 07 και την προηγούμενη χρονιά 29/ 07. Οπότε έχουμε μέρες ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aκριβως.Και με δικους μου υπολογισμους ΜΠΟΡΕΙ στις 25 με 27 του μηνος να χουμε του ECCE και τις τελευταιες 2-3 μερες του Ιουλη το ECPE.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
γεια σας και εγω για ECPE εδωσα.δεν αντεχω αλλο την υπομονη αμαν πια θελω να μαθω το περασα δεν το περασα?αυτη η αναμονη ειναι πολυ βασανιστικη :mad: μακαρι να το περασω γιατι δεν αντεχω να σπουδαζω και να πηγαινω φροντιστηριο παραλληλα θα τα παιξω παλι :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Ναι πέρισυ βγήκαν 26 Ιουλίου Δευτέρα :D Το θυμάμαι γιατί έδινα ECPE.

Λογικά 25 θα βγουν φέτος ή λίγο αργότερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ωχ κατάλαβα.. Πάλι θα τρέχω στα net μες στις διακοπές μου για να δω τα αποτελέσματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
1.Ποιες ειναι οι φασεις που αναφερθηκαν πιο πριν?
2.Γιατι να μην βγουν μεχρι 22?:(
3.Θα πεθανωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.

Καλο μου hau σε παρακαλω μην μας ταλαιπωρεις αλλο.Θα τρελαθω μεχρι να βγουν.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαννα7

Νεοφερμένος

Η μαριαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε παιδια ξερετε τελικα ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
γειαα σας... περιμενω κ εγω τ αποτελεσματα για το ecpe κ αυτο που ξερω ειναι οτι καθε χρονο h hau μας βγαζει την πιστη μεχρι να ανακοινωσει τα αποτελεσματα..! δεν μπορω αλλο να περιμενωωωω. να ξερω να αρχισω να διαβαζω ή οχι ? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia13

Νεοφερμένος

Η georgia13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ε οχι και να αρχισεις να διαβαζεις απο τωρα....κι οσο για τα αποτελεσματα πστευω θα βγουν 26-28 το ecce και 27-30 το ecpe....οντως ομως η αναμονη ειναι δραμααα!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
χαχαχ.. να διαβασω μια κουβεντα ειναι..π λεει ο λογος... να ξερω να ετοιμαζομαι ψυχολογικα.. !!! και το χειροτερο ειναι οτι θα βγουν λογικα μετα το ecce -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ρε παιδια ξερετε τελικα ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα????

ειπαμε κανεις δεν ξερει.καπου τελη ιουλιου μεταξυ 25-30(το αργοτερο):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Voula~5

Νεοφερμένος

Η Voula~5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γεια σε όλους....!!!...:):):)....Είμαι καινούριο μέλος εδώ....:D...Περιμένω κι εγώ τα αποτελέσματα του ecpe...Απ'όσο θυμάμαι πέρυσι τέτοια μέρα είχαν ανακοινωθεί τα αποτελέσματα του ecce...Φέτος όμως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Φετος θα πανε μερικες μερες αργοτερα επειδη δωσανε αργοτερα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

des15

Νεοφερμένος

Η des15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
μεγάαααααααααααλη αγωνία...αχ, πώς λέτε να τα έχουμε πάει;;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
παααντως σε μερικες μερες τεελος τα ψεμματα,, ολοι θα ξερουμε :Ο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Or3st1s SOAD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Eιναι official πλεον,τα αποτελεσματα του ecpe βγαινουν Δευτερα 25 Ιουλιου,τουλαχιστον τοτε θα τα ξερει το φροντιστηριο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Καλησπέρα. Πάλι θα ρωτήσω πως το ξέρετε ότι ειναι official για 25 Ιουλίου. Η διαδικασία τουλάχιστον των τελευταίων ετών είναι να λαμβάνουμε μήνυμα στο κινητό λίγες ώρες ή μια μέρα πριν βγουν τα αποτελέσματα. Π.χ το 2009 έλαβα το μήνυμα στις 11.00 το πρωί και τα ανακοίνωναν στις 1.00. Ακόμα δεν έχουμε λάβει τίποτε. Πήρα τηλ. και μου είπαν από την επόμενη εβδομάδα τα περιμένουν αλλά δεν ξέρουν ακόμα ημέρα. Οπότε αν ξέρετε κάτι πιο έγκυρο πείτε το. Ευχαριστώ και καλά αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Or3st1s SOAD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Η καθηγητρια μου πηρε τηλεφωνο στην ελληνοαμερικανικη και της ειπαν οτι εκτος απροοπτου θα ανακοινωθουν στις 25-26
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top