Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
μα ποσο μετα απο τις 20 δηλαδη?
ελεος απλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
20-27 July
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
βρε τεο....
αναρωτιεμαι ωρες ωρες αν απαντας για καλο..... :P
πλακα κανω....
απλα μας εχουν σπασει τα νευρα απο την αγωνια....
και ξερω...
ηρεμηστε...
διακοπες ειναι.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X_tina

Νεοφερμένος

Η X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εγώ το είχα δώσει πριν 5 χρόνια και είχα LP(σε όλα νομίζω και BF στο GVR και με έκοψαν.. Έστω και ένα BF να έχεις νομίζω σε κόβουν.. Έδωσε και εγώ το Μάιο ξέρει κανείς πότε θα βγούν τα αποτελέσματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Αν έχεις ένα BF και 3 LP δεν σε κόβουν πια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.


Tι τόσο αργά μας δουλεύουν έτσι???:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:Παίζουν με τα νεύρα μας δεν εξηγείται αλλιώς!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
Ας το ΄χω πάρει και ας μου το πουν και τα χριστούγεννα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stuart2945

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ας το ΄χω πάρει και ας μου το πουν και τα χριστούγεννα!!!!:D

ναι αλλά μέχρι τα χριστούγεννα δεν θα έχεις αγωνία να μάθεις αν το έχεις πάρει ή οχι.... :hmm:
Καλη επιτυχία σε όλους μας!!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melina_deu

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλώς σας βρήκα! Ψάχνοντας πληροφορίες για το ECPE-αποτελέσματα ''έπεσα'' πάνω σας και είπα να στείλω μήνυμα συμπαράστασης! Έδωσα κι εγώ το Μάιο και περιμένω τ' αποτελέσματα, αλλά μάλλον πρώτα θα φύγω διακοπές και μετά θα μάθω! Πάντως είναι άπαιχτο το σύστημα ''με κομμένη την ανάσα'' ως την τελευταία στιγμή! Άλλοι φορείς, απ' όσο γνωρίζω,ενημερώνουν από την αρχή την ημ.νια ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων...anyway...we're all living in Amerika, Amerika ist wunderbar...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
ναι αλλά μέχρι τα χριστούγεννα δεν θα έχεις αγωνία να μάθεις αν το έχεις πάρει ή οχι.... :hmm:


Καθόλου.... γιατί να έχω αγωνία;;; τώρα ότι έκανα έκανα..... όσο και να ανησυχώ δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα.....:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stuart2945

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καθόλου.... γιατί να έχω αγωνία;;; τώρα ότι έκανα έκανα..... όσο και να ανησυχώ δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα.....:D:D:D

Ίσως και να έχεις δίκιο.. δεν αλλάζει τίποτα.... ;)
Εγώ πάντςσ δεν αντέχω άλλο, τόσο καιρό στο περίμενεε..... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melina_deu

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Μακάρι να βγουν μέχρι τις 25, δεν έχω καμιά όρεξη να φύγω και ν'αναρωτιέμαι:''Άραγε βγήκαν κι εγώ δεν το ξέρω;'' Δεν έχουμε κάποιο νέο για ακριβή ημ/νία,ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evistr

Νεοφερμένος

Η evistr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση σε εσάς που δώσατε..Στο listening δίνουν χρόνο να περάσεις στο απαντητικό τις απαντήσεις ή πρέπει αν το κάνεις όταν ακούς??
Για ecce ρωτάω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,261 μηνύματα.
Κανένας χρόνος δε δίνεται στο τέλος παρά μόνο στις παύσεις που γίνονται πριν προχωρήσει στο επόμενο ερώτημα.
Επίσης , πρόσεχε μην την πατήσεις με τις κουκκίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evistr

Νεοφερμένος

Η evistr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κανένας χρόνος δε δίνεται στο τέλος παρά μόνο στις παύσεις που γίνονται πριν προχωρήσει στο επόμενο ερώτημα.
Επίσης , πρόσεχε μην την πατήσεις με τις κουκκίδες.


Άρα πρέπει να τα περνάς αμέσως..Σ' ευχαριστώ πολύ,να 'σαι καλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,261 μηνύματα.
Άρα πρέπει να τα περνάς αμέσως..Σ' ευχαριστώ πολύ,να 'σαι καλά!!!

Τίποτα ! :)
Ό,τι άλλη απορία έχεις εδώ είμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evistr

Νεοφερμένος

Η evistr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Να ρωτήσω και κάτι άλλο?Η σειρά που δίνουμε ειναι Listening-GVR-writing?
Πόσα διαλείμματα κάνουν ανάμεσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,261 μηνύματα.
Να ρωτήσω και κάτι άλλο?Η σειρά που δίνουμε ειναι Listening-GVR-writing?
Πόσα διαλείμματα κάνουν ανάμεσα?


Για το ecce είναι όπως ακριβώς είπες : listening-GVR- writing.
Διαλείμματα ανάμεσα τους δε γίνονται , αλλά θα υπάρχει ένα διάστημα 5-10 λεπτών όπου η chief examiner θα σας εξηγεί τι πρόκειται να κάνετε στο επόμενο part. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Ναι, αυτή είναι η σειρά. Δεν κάνουν διαλείμματα. Μόλις τελειώσει το ένα part, πάνε στο επόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
writing, listening, gcvr
για ecpe λεω εγω
αν θυμαμαι καλα
δεν υπαρχει διαλειμμα με την εννοια να βγεις εξω
μονο 1-2 λεπτα αναμεσα απο τις ενοτητες μεχρι να περασεις στο επομενο κομματι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top