Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alex21

Νεοφερμένος

Η alex21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

Silver022

Νεοφερμένος

Η Silver022 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ωραία καλά θυμάμαι!!! :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
για να περασεις θελεις 1 bf και 3 lp και πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex21

Νεοφερμένος

Η alex21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
στο πρώτο part του listening form b υπηρχε σωστη απαντηση οτι 2 μαθητες(αγορι και κοριτσι) προκειται να διαβασουν μαζι???νομιζω ειναι το b.ελεγε αυτη οτι δεν μπορει να διαβασει με φασαρια κτλ...θυμαται κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efounia

Νεοφερμένος

Η efounia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παιδιά το οτι ο πολιτισμός νομιζω....flourished στα κειμενα το εβαλε κανεις;; Τωρα που το θυμηθηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Παιδιά το οτι ο πολιτισμός νομιζω....flourished στα κειμενα το εβαλε κανεις;; Τωρα που το θυμηθηκα!

Το έβαλα εγώ! Αλλά νομίζω αυτό ήταν στο vocabulary!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
και γω το έβαλα, και πρεπει να ηταν στο vocabulary...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Έφη*

Νεοφερμένος

Ο *Έφη* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους και φυσικά να έχουμε όλοι καλά αποτελέσματα. Έδωσα κι εγώ την Κυριακή για ECPE μαζι με τα προφορικά. Γενικά θεωρώ πως είμαι ικανοποιημένη, εκτός βέβαια απο το ΑΝΑΠΑΝΤΕΧΟ listening... Ένω ξεκίνησα καλά, στην πορεία κάπου το 'χασα κι ακόμα το ψάχνω.... Απο το τεράστιο άγχος μου λοιπόν, με το που ξημέρωσε ο Θεος τη μέρα (τη Δευτέρα εννοώ) τηλεφώνησα στην Ελληνοαμερικανική και ρωτάω τι εννοείτε τελοσπάντων με το bf! Μου λέει η κοπέλα πως το bf αναφέρεται σε ποσοστό απο 50% έως 63%. Αναφορικά λοιπόν με το listening, θα πρέπει κάποιος να έχει τουλάχιστον 25 σωστές απο τις 50 ερωτήσεις. Θεώρησα σωστό να αναφέρω την πληροφορία, γιατι απ'οτι κατάλαβα απο τα posts ειναι πολλοί που κοιμούνται και ξυπνούν με την ίδια απορία σαν εμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efounia

Νεοφερμένος

Η efounia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ΑΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ PARTS.MAKAΡΙ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ευχριστουμε εφη για την πληροφορια...
αν καταλαβα καλα εδωσες και προφορικα?
πως τα πηγες? και αν επιτρεπεται τι θεμα σου επεσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoman13

Νεοφερμένος

Ο yoman13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια,εγω εδινα ecpe.ήμουν form b.πιστευω ότι ειμαι μεταξύ bordenline kai lowpass στο listening.μήπως θυμάται κανείς στο τρίτο part του listening στο πρώτο από τα τρία κείμενα καμμια απαντηση?ήταν το κείμενο με τους ρωμαίους.στην τεταρτη ερωτηση σωστη απαντηση ηταν deeper ή shorter p.x.?αν θυμαστε κ καμμια άλλη ,πειτε

Εγώ έβαλα το shorter!!! Στην τύχη όμως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,269 μηνύματα.
Κι εγώ shorter έβαλα και νομίζω αυτό ήταν..
Επίσης εκεί που έλεγε για ποιο λόγο υπήρχε έλλειψη νερού ή κάτι τέτοιο ήταν λόγω του μεγάλου πληθυσμού
Δε θυμάμαι τα άλλα ποια ήταν :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoman13

Νεοφερμένος

Ο yoman13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
στο πρώτο part του listening form b υπηρχε σωστη απαντηση οτι 2 μαθητες(αγορι και κοριτσι) προκειται να διαβασουν μαζι???νομιζω ειναι το b.ελεγε αυτη οτι δεν μπορει να διαβασει με φασαρια κτλ...θυμαται κανεις??

Νομίζω έλεγε ότι αυτός μπορεί να διαβάσει και με φασαρία, νομίζω ήταν το α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Κι εγώ shorter έβαλα και νομίζω αυτό ήταν..
Επίσης εκεί που έλεγε για ποιο λόγο υπήρχε έλλειψη νερού ή κάτι τέτοιο ήταν λόγω του μεγάλου πληθυσμού
Δε θυμάμαι τα άλλα ποια ήταν :hmm:

Ωραία :) Μη λέτε άλλα όμως τώρα γιατί αν πείτε τίποτα που έκανα λάθος σας πήρε και σας σήκωσε !!! :P

Θέλετε να εκδόσουμε τα αποτελέσματα πριν από την hau μήπως; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,269 μηνύματα.
Ρε συ , δε γίνεται.Μπαίνεις στον πειρασμό να μπεις και να απαντήσεις :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Εκείνο το coats of painting ακόμα το κρατάω μανιάτικο... :P Κατά τ' άλλα καλά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,269 μηνύματα.
Τι το ΄πες τώρα αυτό?Κι εγώ λάθος το έκανα :P
Νομίζω brisks είχα βάλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
πειραζει που αυτα που λετε εγω δεν τα θυμαμαι καν?? :hmm:
κενο μνημης βρε παιδι μου... :P :P
ατιμα γηρατεια.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efounia

Νεοφερμένος

Η efounia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
και αυτο με το ηφαιστειο τελικα τι ηταν;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους και φυσικά να έχουμε όλοι καλά αποτελέσματα. Έδωσα κι εγώ την Κυριακή για ECPE μαζι με τα προφορικά. Γενικά θεωρώ πως είμαι ικανοποιημένη, εκτός βέβαια απο το ΑΝΑΠΑΝΤΕΧΟ listening... Ένω ξεκίνησα καλά, στην πορεία κάπου το 'χασα κι ακόμα το ψάχνω.... Απο το τεράστιο άγχος μου λοιπόν, με το που ξημέρωσε ο Θεος τη μέρα (τη Δευτέρα εννοώ) τηλεφώνησα στην Ελληνοαμερικανική και ρωτάω τι εννοείτε τελοσπάντων με το bf! Μου λέει η κοπέλα πως το bf αναφέρεται σε ποσοστό απο 50% έως 63%. Αναφορικά λοιπόν με το listening, θα πρέπει κάποιος να έχει τουλάχιστον 25 σωστές απο τις 50 ερωτήσεις. Θεώρησα σωστό να αναφέρω την πληροφορία, γιατι απ'οτι κατάλαβα απο τα posts ειναι πολλοί που κοιμούνται και ξυπνούν με την ίδια απορία σαν εμένα...




Αχ να είσαι καλά βρε κοπελα μου....επιτέλους θα ηρεμήσω κάπως...μου αναπτέρωσες λίγακι το ηθικό....καλά αποτελέσματα να έχεις και εσύ και όλοι όσοι έδωσαν....:clapup::D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top