Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alex21

Νεοφερμένος

Η alex21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εχω κοπεί 2 φορες ηδη .................................κ μαλιστα στο listening
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
καλησπερα παιδια.. φιλε εσυ που ρωτησες αν ηταν shorter ή deeper η σωστη απαντηση ηταν shorter.. το ειπε πολυ καθαρα τωρα οσο για το listening το τριτο παρτ ολοι ειναι 100% σιγουροι οτι στην ερωτηση ποιος εφτιαξε το πρωτο αεροπλανο ή εν πασι περιπτωση ποιος πεταξε πρωτος βαλανε ολοι αυτον απο peach καπωσ ετσι.. μονο εγω εβαλα τουσ αδερφους απο W.. εγω αυτουσ ηξερα και μιασ και δν ακουσα την απαντηση εβαλα αυτουσ.. τωρα και γω αν κοπω στο Listening και εχω περασει στα αλλα θα πεθανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
...Κάνουν ακομα αυτες τις χαζες ερωτησεις, που σε βγαζουν εξω απο τα ρουχα σου ενω η απαντηση εινα προφανης, στα προφορικα του speaking?!
(Παιδια, μη φοβαστε.. Το proficiency (του michigan τουλαχιστον που εδινα), ειναι πιο ευκολο να το περασεις, απο οσο νομιζεις..!)

εχω κοπεί 2 φορες ηδη .................................κ μαλιστα στο listening

Tι ειρωνια.^^

Εγω παντως δεν φοβαμαι το listening.Παντα ημουν καλη σ'αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex21

Νεοφερμένος

Η alex21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
καλησπερα παιδια.. φιλε εσυ που ρωτησες αν ηταν shorter ή deeper η σωστη απαντηση ηταν shorter.. το ειπε πολυ καθαρα τωρα οσο για το listening το τριτο παρτ ολοι ειναι 100% σιγουροι οτι στην ερωτηση ποιος εφτιαξε το πρωτο αεροπλανο ή εν πασι περιπτωση ποιος πεταξε πρωτος βαλανε ολοι αυτον απο peach καπωσ ετσι.. μονο εγω εβαλα τουσ αδερφους απο W.. εγω αυτουσ ηξερα και μιασ και δν ακουσα την απαντηση εβαλα αυτουσ.. τωρα και γω αν κοπω στο Listening και εχω περασει στα αλλα θα πεθανω..
alexandra here. γω να σου πω την αληθεια εβαλα τους αδερφους W. κ ακουσα αλλη μια κοπελα να τους εβαλε.τωρα δεν ξερω.επισης θυμασαι καμμια απαντηση απο το πρωτο του τριτου part???επισης,στη γραμματική ειχε καπου τις επιλογες : as much as,even more than,even more so.εσυ τι εβαλες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
αν δεν απατομαι.. εβαλα ενα απο τα as much νομιζω as much so..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex21

Νεοφερμένος

Η alex21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
αν δεν απατομαι.. εβαλα ενα απο τα as much νομιζω as much so..
κ γω as much as εβαλα.το listening με τους ρωμαιους θυμασαι καμμια αλλη απαντηση???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Eγω εβαλα τον Preatcher (καπως ετσι) στο listening και as much as στο αλλο.Τωρα δεν ειμαι σιγουρη αν το δευτερο ειναι σωστο αλλα στο πρωτο νομιζω οτι τον τυπακο επρεπε να βαλουμε.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,130 μηνύματα.
Tι ειρωνια.^^

Εγω παντως δεν φοβαμαι το listening.Παντα ημουν καλη σ'αυτο.
Οντως!... Απλα, προσωπικα ειχα περασει πολυ αγχος "για το τιποτα" (ήθελα πρωτη λυκειου να εχω ξεμπερδεψει με τα φροντιστηρια αγγλικων, πτυχια και ολα αυτα, για να αρχισω απο δευτερα τα αλλα φροντιστηρια!)...
Ενταξει, βεβαια προσωπικα μου αρεσαν τα αγγλικα, δεν εκανα και καταναγκαστικο εργο μαθαινοντας τα, αλλα θυμαμαι πως ειχαμε κανει πολυ πιο δυσκολα τεστακια και διαφορα past papers στο φροντιστηριο απο αυτα που μας ειχαν βαλει..
(αντιθετα, με το listening τα πηγαινα παντα πολυ καλα, εκτος απο την εξεταση..!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
...Κάνουν ακομα αυτες τις χαζες ερωτησεις, που σε βγαζουν εξω απο τα ρουχα σου ενω η απαντηση εινα προφανης, στα προφορικα του speaking?!
(Παιδια, μη φοβαστε.. Το proficiency (του michigan τουλαχιστον που εδινα), ειναι πιο ευκολο να το περασεις, απο οσο νομιζεις..!)

Εμένα με ρώτησε "Οι 23 βαθμοί δεν είναι πολλοί για έναν μαραθώνα;" :whistle:

Μάλιστα έκανε και αέρα με το χέρι της όταν το ρώτησε, χαχαχαχα τι να πει κανείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,130 μηνύματα.
Εμένα με ρώτησε "Οι 23 βαθμοί δεν είναι πολλοί για έναν μαραθώνα;" :whistle:

Μάλιστα έκανε και αέρα με το χέρι της όταν το ρώτησε, χαχαχαχα τι να πει κανείς!
Εμεις, ειχαμε να διοργανοσουμε την εκδρομη μιας ταξης σε ενα μερος, και νομιζω επρεπε να αποφασισουμε ποιες δραστηριοτητες θα κανουν τα παιδια, και κατι τετοια..
Ειχαμε επιλεξει να κανουν ποδηλατο.. και με ρωταει "Ομως δεν ειναι επικυνδυνο να κανουν ποδηλατο τα παιδια, μπορει να χαθουν?"... Τα παιδια, αν θυμαμαι καλα ηταν 17 ή 18 χρονων, και ο χωρος στον οποιο θα πηγαιναν, ηταν οργανωμενος και ολα αυτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
να ειδες αλεχ? και το παιδι εβαλε τον peacher:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex21

Νεοφερμένος

Η alex21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
να ειδες αλεχ? και το παιδι εβαλε τον peacher:P
δεν πειραζει να ναι καλα ο peacher...xixi επισης εκει με τα flowers ετην τεταρτη ερωτηση νομιζω......η παντηση η σωστη ειναι η b?trapping flowers ή καπως ετσι???σορυ αν σε πρηζω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Τα trails ηταν το σωστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
1. Pearch καλε νομιζω λεγεται :P
2. βρε ελι, ωραιος ο εξεταστης σου..
ειχε μπει στο πετσι του ρολου και ειχε ζεσταθει και ο ιδιος με τους 23 βαθμους... που να επαιρνε μερος δηλαδη και στον μαραθωνιο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
1. Pearch καλε νομιζω λεγεται :P
2. βρε ελι, ωραιος ο εξεταστης σου..
ειχε μπει στο πετσι του ρολου και ειχε ζεσταθει και ο ιδιος με τους 23 βαθμους... που να επαιρνε μερος δηλαδη και στον μαραθωνιο... :P

Δεν ξερω πως λεγεται.Δεν μπορουσαν να τον λενε Ben Ben?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex21

Νεοφερμένος

Η alex21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Τα trails ηταν το σωστο.
για αυτο που ρωτησα λες???θυμασαι αν ήταν το a ή to b???ελεγες trails flowers??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
για αυτο που ρωτησα λες???θυμασαι αν ήταν το a ή to b???ελεγες trails flowers??

Γραψε λαθος. Τrails ηταν σε ενα reading.

Αυτο που λες δεν το θυμαμαι.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgakal

Νεοφερμένος

Η Ολγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
.... αχ μακαρι να πανε ολα καλα..δεν θα αντεξω δευτερη απογοητευση... :(..εγω ημουνα form G....ρε παιδια το grammar εμενα μου φανηκε πιο δυσκολο απο τις προηγουμενες φορες...ισως γιατι ειχε μεγαλες προτασεις..δεν ξερω τεσπα...reading,listening και cloze πιστευω καλα αλλα ποτε δεν μπορεις να ξερεις,τωρα για το vocabulary δεν εχω ιδεα..!!αυτο που με αγχωνει παρα πολυ ειναι το speaking...δινω το σαββατο στις 21 αλλα δεν εχω κανει πολυ εξασκιση,μενω πολυ μακρια απο το φροντηστηριο και δεν μπορω να πηγαινω πολυ συχνα και περασε και ο καιρος,ουτε που το καταλαβα.. και το νοεμβρη που ειχα ξαναδωσει ειχα BF στο speaking και στο GVCR και κοπηκα...:(...ας πει κανεις αν μπορει τι ρωτησαν πανω κατω... :/...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex21

Νεοφερμένος

Η alex21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
.... αχ μακαρι να πανε ολα καλα..δεν θα αντεξω δευτερη απογοητευση... :(..εγω ημουνα form G....ρε παιδια το grammar εμενα μου φανηκε πιο δυσκολο απο τις προηγουμενες φορες...ισως γιατι ειχε μεγαλες προτασεις..δεν ξερω τεσπα...reading,listening και cloze πιστευω καλα αλλα ποτε δεν μπορεις να ξερεις,τωρα για το vocabulary δεν εχω ιδεα..!!αυτο που με αγχωνει παρα πολυ ειναι το speaking...δινω το σαββατο στις 21 αλλα δεν εχω κανει πολυ εξασκιση,μενω πολυ μακρια απο το φροντηστηριο και δεν μπορω να πηγαινω πολυ συχνα και περασε και ο καιρος,ουτε που το καταλαβα.. και το νοεμβρη που ειχα ξαναδωσει ειχα BF στο speaking και στο GVCR και κοπηκα...:(...ας πει κανεις αν μπορει τι ρωτησαν πανω κατω... :/...
BF στο speaking?τι λάθη δλδ κανεις?εννοω κολλάς οταν μιλας συνεχεια?ειχες καταλαβει ότι είχες κοπει μετά την εξεταση sto speaking??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silver022

Νεοφερμένος

Η Silver022 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά στο ecpe επιτρέπεται ένα ΒF ή κάνω λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top