Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
βρε παιδια... εσεις που ξερετε και τα εχετε ηδη περασει.... δωσ'τε μετικα ακομα tips... καλο θα μας κανουν... :redface: ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokratis123

Νεοφερμένος

Ο sokratis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Έχω δώσει 2 φορές και κόπηκα:P:P
Δεν είχα διαβάσει και πολύ
και τώρα ξαναδίνω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Secragr

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Καλή επιχυχία και από μένα σ 'όλους... Από αύριο ξεκινά η επανάληψη :/:

I are, you is, he/she/it am κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
I are, you is, he/she/it am κλπ...
ετσι γερα και θα σκισουμε.... :P:P:P:P:P:P

πφφφφφφ......
ολοι αρχιζετε επαναληψη ε??
εγω την επομενη βδομαδα.... :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εγω παιδια δεν κανω επαναληψη.
Τι επαναληψη να κανω?
Βιβλια ξεκιναω.Εχω ενα τωρα πρεπει να το τελειωσω μεσα σε μια βδομαδα.

Και απλα βλεπω που και που τις σημειωσεις μου με λεξεις αλλα οχι companion και τετοια.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
μου ηρθε σημερα το χαρτι....
μηπως ξερετε με ποια σειρα δινουμε τα γραπτα?
γιατι δεν αναφερει κατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,262 μηνύματα.
μου ηρθε σημερα το χαρτι....
μηπως ξερετε με ποια σειρα δινουμε τα γραπτα?
γιατι δεν αναφερει κατι...

Πρώτα Listening , μετά GCVR και μετά έκθεση αν εννοείς αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ναι αυτο εννοουσα
ευχαριστω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στο ECPE ειναι πρωτα εκθεση,μετα Listening και μετα GCVR!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
εγω παιδια δινω μισιγκαν και ο θεος βοηθος...δεν πιστευω να κανω επαναληψη:whistle:παντως σιγουρα το μισιγκαν ειναι πολυ πιο δυσκολο απο το κεμπριτζ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oλα ειναι υποκειμενικα,πιστεψε με.
Καλη επιτυχια να εχετε οπως και να εχει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ρε τεολ... με μπερδεψες... τελικα ποιος εχει δικιο? εσυ ή ο μπλουεστα?
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,262 μηνύματα.
Στο ECPE ειναι πρωτα εκθεση,μετα Listening και μετα GCVR!;)

αλήθεια ? :confused:
Νόμιζα ότι ήταν όπως στο lower

Εγώ έχω άδικο gorgonokoritso :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
δεν πειραζει βρε
απλα εγω ρωτησα για να εχω μια ιδεα
αλλα μου φαινεται περιεργο που η εκθεση ειναι πρωτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VolPe

Νεοφερμένος

Ο VolPe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εδωσα Ecpe το προηγουμενο Νοεμβρη ισχυει οτι η σειρα ειναι Εκθεση->Listening->Gcvr.
Η προετοιμασια μου διηρκησε 7 μηνες,εντατικοποιηθηκε ομως τον τελευταιο.Η συμβουλη μου ειναι να ξεχασετε ολα τα υπολοιπα και να επικεντρωθειτε στο στοχο σας.Καντε οσα περισσοτερα ακουστικα,εκθεσεις,readings μπορειτε για να μεγιστοποιησετε τισ πιθανοτητες σας.Μπορει να φαινεται αυτονοητο αυτο που λεω ομως εμενα προσωπικα με βοηθησε να βρω το κομματι οπου δεν ημουν τοσο καλος(εκθεση) και να δωσω ιδιατερη εμφαση σε αυτο.Καλη επιτυχια λοιπον !!

Σκεφτειτε οτι σε λιγοτερο απο ενα μηνα τα αγγλικα θα ειναι μια γλυκια αναμνηση...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Παιδιά το Μάιο δίνω lower ECCE έχω πολύ άγχος γιατί είναι η δεύτερη φορά που το δίνω.. Μπορείτε να μου δώσετε κάποια συμβουλή ? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgakal

Νεοφερμένος

Η Ολγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Υπομονη...:p...και εγω τωρα το μαη δινω το proficiency για 2η φορα.....δες σε ποιο κομματι "εχασες"¨και προσπαθησε να επικεντρωθεις περισσοτερο σε αυτο,ωστε να το βελτιωσεις....κανε οσα περισσοτερα παραδειγματα μπορεις και σιγα σιγα θα συνηθησεις και θα σου φυγει το αγχος...αυτα :)...αντε καλη μας επιτυχια και ο Θεος βοηθος!!:p:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
παιδια εσας σας ηρθε η ειδοποιηση για την προφορικη εξεταση και την ωρα των γραπτων?? ακουσα απο κατι παιδια οτ τους ηρθε τη μγαλη τεταρτη αλλα εμενα ακομα δενν... να ανησυχω???:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Ούτε σε εμένα έχει έρθει.. !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ουφ παλι καλα... μου ηρθε και η convocation του Β2 [που να μην ερχοταν] και προβληματιστηκα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top