Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bezbozny

Νεοφερμένος

Ο Bezbozny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ναι πρώτη φορά δίνω. Επίσης δήλωσα σαν ανεξάρτητος υποψήφιος και όχι μέσω κάποιου φροντιστηρίου οπότε ισως να παίζει κάποιο ρόλο. Δε μου ήρθε κάποιο χαρτί. Απλά το είδα στο site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Ναι πρώτη φορά δίνω. Επίσης δήλωσα σαν ανεξάρτητος υποψήφιος και όχι μέσω κάποιου φροντιστηρίου οπότε ισως να παίζει κάποιο ρόλο. Δε μου ήρθε κάποιο χαρτί. Απλά το είδα στο site



Εμενα τη προηγουμενη φορα ειχε ερθει σχετικα νωρις το χαρτι με το προγραμμα...τωρα δεν ξερω γιατι αργει...παντως εχω μεγαλη αγωνια ειδικα για το listening..δεν φοβαμαι καποιο άλλο μερος..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Ναι πρώτη φορά δίνω. Επίσης δήλωσα σαν ανεξάρτητος υποψήφιος και όχι μέσω κάποιου φροντιστηρίου οπότε ισως να παίζει κάποιο ρόλο. Δε μου ήρθε κάποιο χαρτί. Απλά το είδα στο site.


παντως σε όλους ερχεται χαρτι γιατι χωρις αυτο δεν γραφουμε...απορω παντως γιατι αργησε να έρθει...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
παντως σε όλους ερχεται χαρτι γιατι χωρις αυτο δεν γραφουμε...απορω παντως γιατι αργησε να έρθει...:hmm:

Το χρειαζόμαστε αλήθεια αυτό? Γιατί στην ιστοσελίδα λέει ότι θα πρέπει να έχουμε μαζί μας μόνο ταυτότητα και την απόδειξη πληρωμής των εξετάστρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bezbozny

Νεοφερμένος

Ο Bezbozny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Το χρειαζόμαστε αλήθεια αυτό? Γιατί στην ιστοσελίδα λέει ότι θα πρέπει να έχουμε μαζί μας μόνο ταυτότητα και την απόδειξη πληρωμής των εξετάστρων.

Αποδειξη πληρωμής? Εγώ πλήρωσα μέσω πιστωτικής online....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eli84

Νεοφερμένος

Η eli84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αποδειξη πληρωμής? Εγώ πλήρωσα μέσω πιστωτικής online....
αποδειξη πληρωμης εννοουν το χαρτι που στελνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά , σε όσους δίνουν τους ήρθε το χαρτί; Γιατί εμένα δεν μου έχει έρθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά , σε όσους δίνουν τους ήρθε το χαρτί; Γιατί εμένα δεν μου έχει έρθει.


Ούτε εμένα ήρθε ακόμα...το χαρτί που στέλνουν είναι η απόδειξη πληρωμής και έχει πάνω και το πρόγραμμα με τις ωρες και τον τόπο που δίνουμε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
τα προφορικα δεν εχουν βγει? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bezbozny

Νεοφερμένος

Ο Bezbozny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τηλεφώνησα και μου είπαν ότι μέχρι αύριο θα έχει έρθει το πρόγραμμα και η απόδειξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Τηλεφώνησα και μου είπαν ότι μέχρι αύριο θα έχει έρθει το πρόγραμμα και η απόδειξη...



Εμένα δεν ήρθε ακόμα η απόδειξη αλλά ο καθηγητής μου μπήκε στο internet και μου κατέβασε το πρόγραμμα....Δίνω και τα προφορικά την ίδια μέρα με τα γραπτά...9:00 το πρωί τα γραπτά και 7:30 το απόγευμα προφορικά:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ολους σας!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ολους σας!! :)



Ευχαριστούμε!!!:D δίνεις και εσύ για ecpe? εμένα θα με φάει η αγωνία για το listening...δεν μπορώ άλλο!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
εγω δινω edecxel!! εκανα και michigan αλλα κατεληξα edecxel! μακαρι να το παρω!!! τα ακουστικα οντως ειναι ζορι!! μια φιλη μου το δινει 3η φορα τωρα!! ειχε κοπει και τις δινω απο το προφορικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
εγω δινω edecxel!! εκανα και michigan αλλα κατεληξα edecxel! μακαρι να το παρω!!! τα ακουστικα οντως ειναι ζορι!! μια φιλη μου το δινει 3η φορα τωρα!! ειχε κοπει και τις δινω απο το προφορικα.



και εγώ 3η φορά δίνω...εγώ στα ακουστικά κόπηκα και τις 2 φορές και όσο να ναι τωρα έναν φόβο τον έχω...αν και στα τεστ τα πάω πολύ καλά δεν ξέρω τι γίνεται εκέι...:(να σε ρωτήσω ισχύει αυτό που λένε οτι σε κάθε εξεταστική ο βαθμός δυσκολίας αλλάζει απο μέρος σε μέρος?για παράδειγμα τον Μάιο είπαν ότι τα θέματα listening ήταν δύσκολα...τώρα υπάρχει περίπτωση να δυσκολέψουν κάποιο άλλο???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
δεν νομιζω!! αμα ειναι ευκολα τα ακουστικα 9α ναι δυσκολη η γραμματικη! ετσι ειναι αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
δεν νομιζω!! αμα ειναι ευκολα τα ακουστικα 9α ναι δυσκολη η γραμματικη! ετσι ειναι αυτα!


Ναι και εγώ αυτο λέω;)ίσως δυσκολέψουν κάποιο άλλο μέρος τώρα...να σου πω δεν με πειράζει να δυσκολέψουν κάποιο άλλο...πιστεύω οτι παλέυονται κάπως...το listening θεωρώ ως το πιο δύσκολο...εσύ τι λές...εφόσον λένε οτι ήταν δύσκολο το μάιο υπάρχει περίπτωση τώρα να είναι πιο εύκολο??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
στο μισιγκαν ειχαν εχουν και θα εχουν κολλημα με τα ακουστικα!! παντα θα ναι δυσκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
στο μισιγκαν ειχαν εχουν και θα εχουν κολλημα με τα ακουστικα!! παντα θα ναι δυσκολα!


ναι συμφωνώ αλλα δεν νομίζω να δυσκολέψουν παλι αυτο...γαι παραδειγμα την προηγούμενη φορα μου φάνηκε αρκετα δυσκολο το πρωτο παρτ....επειτα ειναι πιο δυσκολα και απο τα τεστ??εγω εχω κανει πολλα τεστ και παιρνω καλα ποσοστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
γαι παραδειγμα την προηγούμενη φορα μου φάνηκε αρκετα δυσκολο το πρωτο παρτ....επειτα ειναι πιο δυσκολα και απο τα τεστ??
Δεν είναι πιο δύσκολα απ' τα τεστ.Απλώς προχωράνε αρκετά γρήγορα οι ερωτήσεις με αποτέλεσματα να μην έχεις χρόνο να σκεφτείς την απάντησή σου.Χρειάζεται να είσαι σε εγρήγορση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top