Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
θα ξαναδωσεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
όχι και τρίτη φορά ! :(
Εκτός το ότι ξεκίνησα τώρα τα γαλλικά, δεν μπορούμε οικονομικά. 30 ευρώ την ώρα έδινα .. :/
Τώρα θα κάνω κάποια μαθήματα στην τρίτη γιατί θέλω αγγλική φιλολογία να περάσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
κοίτα, ηλικιακά είσαι μικρή... δεν χρειάζεται να πιέζεις τον εαυτό σου... κρίμα είναι...
μπορείς να ξαναδώσεις κάποια άλλη στιγμή που θα νιώθεις εσύ σίγουρη και θα έχεις και χρόνο...
εγώ ας πούμε λόγω της σχολής μου, δεν μπορούσα να μπλέξω 2 γλώσσες σε υψηλό επίπεδο, και έτσι το άφησα.. η σχολή βέβαια τελείωσε εδώ και καιρό, αλλά εγώ τώρα το πήρα επιτέλους απόφαση και θα διαβάσω να δώσω το μάη... και ό,τι γίνει... δεν θα με πειράξει αν κοπώ... αλλά θα το έχω κάνει σε μια χρονική στιγμή που θα νιώθω εγώ καλά με τον εαυτό μου...
δεν το λέω μόνο για σένα, για όλους..
αυτή είναι η γνώμη μου...
δεν χρειάζεται να πιεζόμαστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
το πεεεεεεεεεεεερασα!ουτε 1 bf!ολα lp αλλα κ ενα p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως ήμουν πάρα πού πιεσμένη και διάβασα και τόσο πολύ.. γι αυτό λέω είναι κρίμα! Και δεν με νοιάζει για το χαρτί αλλά επειδή θέλω αγγλική φιλολογία ήθελα να πιστοποιήσω τις γνώσεις μου.. οτι, ξες τα ξέρω!! Αυτό απλά και τώρα απογοητεύτηκα πολύ περισσότερο..:\
Ας ελπίσουμε ότι θα καταφέρω με κάποια μαθήματα στην γ' λυκείου να περάσω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αν περάσεις με το καλό στην αγγλική (σου το εύχομαι) τότε δεν έχει τόση σημασία το προφ...
μπροστά στο χαρτί του πανεπιστημίου δεν είναι και τόσο φοβερό...
αλλά βέβαια μπορείς να το δώσεις και όταν θα είσαι μέσα στη σχολή...
λύσεις υπάρχουν...
καλή διάθεση να υπάρχει... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΠαπανά55445

Νεοφερμένος

Ο ΣπύροςΠαπανά55445 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
πο παιδιά συγχαρητήρια σε όλους, το πήρα και εγώ, δεν ήξερα καν ότι έβγαιναν σήμερα, και τελικά το πήρα :) αφασία εντελώς.... ούτε βαθμό ρώτησα ούτε τίποτα, μόνο αν το πήρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
και θα σου ερθει και πιο ευκολο κατα τη διαρκεια που εισαι μεσα στη σχολη.σκεψου το!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

layla

Νεοφερμένος

Η layla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Nαι και στην περίπτωση μου το ίδιο συνέβη.Στο λύκειο ούτε εγώ ουτε οι άλλοι το σκεφτήκαμε να πάω proficiency,είχα άλλες προτεραιότητες και τα κατάφερα...Πέρασα και στο 2ο ετος και είπα να πάω αλλα τελευταια στιγμή το μετάνιωσα....και την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια γιατί δεν είχα όρεξη.Και αφού πήρα το πτυχίο μου και δούλευα, γιατί είμαι και καθ.μέσης εκπαίδευσης, ταυτόχρονα εκανα και τα αγγλικα μου και ήμουν και δασκαλα και μαθήτρια....τρομερή κρίση προσωπικότητας!
τεσπά, σε 10 μήνες τα κατάφερα και το πήρα. Ακόμα δεν ξέρω το βαθμό,βέβαια,αλλά που θα πάει θα τον μάθω....:clapup::clapup::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ναι σίγουρα.. Μακάρι να περάσω.. για να μην χρειαστώ το προφ.. Τώρα αν δεν περάσω, θα το δώσω σαν φοιτήτρια.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
layla και γω καθηγήτρια είμαι, και μάλιστα γαλλικών...
και ο φόβος μου πάντα είναι στα προφορικά ότι μου βγαίνει να μιλήσω γαλλικά...
λόγω της συνήθειας...
αλλά θα κάνω ότι μπορώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
γιατι μονο σε μενα λεει results not available yet ? σε ολους τους συμμαθητες μου βγηκε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Γιατι εσυ εδωσες μεσω φροντιστηριου και οι συμμαθητες σου σαν μεμονωμενοι υποψηφιοι.
Εσυ θα μαθεις αναλυτικα τα αποτελεσματα σου την Πεμπτη ή και τωρα απο το φροντιστηριο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mousikorama

Νεοφερμένος

Η mousikorama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Πριν είδα μια κοπελιά που έλεγε οτι είχε σε όλα pass και την κοψαν στα προφορικά απαπαπ και μένα μου έκανε νέμβατα με το κεφάλι ότι καταλάβαινε τι της έλεγα και μ απαντούσε κίολας που και που και έδωσα Lower πω πω με αγχωσε...ειδωμεν τι να πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΠαπανά55445

Νεοφερμένος

Ο ΣπύροςΠαπανά55445 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
σε ποια ιστοσελίδα είναι τα αποτελέσματα ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι τα δικα μου όμως με ενημερωσε το φροντιστηριο μου:


Final: P
P/F: Pass
ORAL: ΗP
LST: BF
GCVR: P
WRI: P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΠαπανά55445

Νεοφερμένος

Ο ΣπύροςΠαπανά55445 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ξέρετε πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα για άλλα πτυχία όπως esb
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
For candidates: results.hau.gr
For school owners: orfeas.hau.gr

Για το ESB υπολογιζω γυρω στις 15 με 20 Φλεβαρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΠαπανά55445

Νεοφερμένος

Ο ΣπύροςΠαπανά55445 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
χίλια ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Να σαι καλα!;)
Για οτιδηποτε αλλο μη διστασετε.

Δειτε και καποια αποτελεσματα συμμαθητων μου:

Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: P
GCVR: P
WRI: P

Final: F
P/F: Fail
ORAL: BF
LST: F
GCVR: F
WRI: BF

Final: F
P/F: Fail
ORAL: P
LST: F
GCVR: F
WRI: LP

Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: LP
GCVR: P
WRI: LP

Υπηρχαν και παιδια που ειχαν κοπει τον Μαιο,και αλλα περασαν και αλλα τα πηγαν χειροτερα απο τον Μαιο του 2010.Τα συμπερασματα δικα σας.:P
Εσεις αναλυτικα πως τα πηγατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top