Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Xρυση στο ΕCPE και ασημενια στο ECCE.
Εγω σου λεω για το χρωμα του χαρτιου,όχι για τη σφραγίδα.Σε σχεση με τις προηγουμενες χρονιες δηλαδή ειναι πιο ξεθωριασμένο.
Οικονομικη κριση γαρ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Κατάλαβα τι εννοούσες:)

Πάντως, το πιστοποιητικό του Cambridge είναι πολύ πιο "γύφτικο" από του Michigan:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως δυστυχως υπαρχουν ακομα παιδια που δεν εχουν λαβει το πιστοποιητικο τους και αυτο ειναι πολυ δυσαρεστο διοτι οι κατ εξοχην καθυστερημενοι ESB κλπ τα χουν στειλει.Ας ελπισουμε μετα τα Χριστουγεννα να τελειωσει και αυτη η υποθεση.

Καλα Χριστουγεννα σε ολους και καλα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Νωρίτερα θα βγουν τα αποτελέσματα του ΕCCE ή του ECPE ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Πότε περίπου βγαίνουν τα αποτελέσματα του ECCE;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
14-15 Φεβρουαρίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Άντε, καλά αποτελέσματα σε όλους:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
παιδια ειμαι κι εγω ενας ακομα που εδωσε ecpe και περιμενει τα αποτελεσματα!
αν γνωριζει κανεις την ακριβη ημερομηνια ας μου το πει γιατι εχω τρελαθει να μπαινω συνεχεια στο site της αμερικανικης ενωσης μπας και βγουν τα αποτελεσματα...
καλη τυχη σε ολους ευχομαι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τις πρωτες 5 μερες του Φλεβαρη τα αποτελεσματα του προφ.Τιποτα πιο συγκεκριμενο δεν ειναι γνωστο.Καλα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Τις πρωτες 5 μερες του Φλεβαρη τα αποτελεσματα του προφ.Τιποτα πιο συγκεκριμενο δεν ειναι γνωστο.Καλα αποτελεσματα!
ευχαριστω πολυ!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Αχχ παιδια...ειμαι πολυ πολυ μπερδεμενη & τρομαγμενη γιατι πολυ απλα ανχωθηκα για τις εξετασεις που εδωσα τον Δεκεμβριο...MIchigan ECCE...και που σε λιγο βγαινουν τα αποτελεσματα...!! Θελω πολυ να το πηρα αλλα αν οχι...??
Εχω ακουσει οτι κοβουνε πολυ ευκολα σ'αυτο το πτυχιο και ειλικρινα δεν ξερω καθολου πως τα πηγα ρε 'σεις και θελω τοσο μα ΤΟΣΟ πολυ να το πηρα γιατι αυτο το πτυχια το χρωσταω στον εαυτο μου...αλλα αν οχι...?? Φτου και παλι απ'την αρχη...??
Δεν λεει ... !! :/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest-39450

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μην ξεχνάς ότι είναι lower... αν έγραψες καλά θα το πάρεις... σχεδόν όλος ο κόσμος το παίρνει αυτό το πτυχίο... δεν οφελεί να έχεις άγχος τώρα... έχε θετική σκέψη:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
:( Δεν ειναι και στο χερι μου... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
αγαπητή ελπίδα που μας γράφεις από τη Τσεχία:P
γτ πάλι από την αρχή?θα πας στις επόμενες εξετάσεις και θα ξαναδώσεις , απλά ...δεν νομίζω να χρειαστείς τόσα φροντιστήρια και πάλι..

*λίγο άκυρος ο τίτλος ε?χαχαχα:P....και το θρέντ τώρα που τα λέμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
:( Δεν ειναι και στο χερι μου... :(

Ήταν στο χέρι σου.:look:
Δικιά σου ήταν η απόφαση το να διαβάσεις ή όχι.Τώρα απλά δέχεσαι τις συνέπειες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ρε πουστη μου μην λετε μαλακιες

''εχω ακουσει οτι κοβουν πολυ ευκολα και μπλα μπλα''

πωω ρε φιλε,απο μηχανημα περνανε τα χαρτια γαμω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ήταν στο χέρι σου.:look:
Δικιά σου ήταν η απόφαση το να διαβάσεις ή όχι.Τώρα απλά δέχεσαι τις συνέπειες!!
Δεν είναι ή άσπρο ή μαύρο. Μπορεί να μην το πάρει ή να το πάρει οριακά. Δε σημαίνει ότι δε διάβασε.

ρε πουστη μου μην λετε μαλακιες

''εχω ακουσει οτι κοβουν πολυ ευκολα και μπλα μπλα''

πωω ρε φιλε,απο μηχανημα περνανε τα χαρτια γαμω
:eek:

Ελπίδα συμπάσχω στο θέμα άγχους, είμαι για λιποθυμία. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Δεν είναι ή άσπρο ή μαύρο. Μπορεί να μην το πάρει ή να το πάρει οριακά. Δε σημαίνει ότι δε διάβασε.

Στο μισιγκαν αν διάβασες πέρασες.Δεν έχει διάβασα αλλά με έκοψαν επειδή ετσι τους την έδωσε.:P Το χειρότερο που μπορεί να γίνει είναι να κοπείς στα προφορικά,αλλά αυτό είναι λίγο δύσκολο γιατί συνήθως περνάνε όλους.Η καθηγήτρια μας στο φροντ. έλεγε για να μην περάσεις στα προφορικα lower ή θα πρέπει να βρίσεις τον εξεταστή ή να μην ξες ούτε τα βασικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fireman

Νεοφερμένος

Ο fireman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδάκια γεια σας! Έδωσα κι εγώ ECPE το Νοέμβρη που μας πέρασε και είπα να συμμετάσχω στην παρέα σας!:P
Έχω κάποιες απορίες ρε παιδιά! Καταρχήν , τελικά το Bordeline Fail τί ποσοστό περιλαμβάνει? Διάβασα κάπου για 50-64% (!). Μα δεν είναι λίγο υπερβολικό??? Να μου πείτε 58-64% να το καταλάβω! Αλλά αποκλείω την περίπτωση να πέσει το BF στο 50%! Αυτό σημαίνει ότι δικαιούσαι να κάνεις 25 από τις 50 ερωτήσεις λάθος! ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ , το βρίσκω too good to be true! :worry: Μακάρι να ισχύει , αλλά πολύ αμφιβάλλω! Αν γνωρίζει κάποιος με σιγουριά ας απαντήσει!:)
Επίσης , να ρωτήσω , απ'όσο ξέρω τα αποτελεσματα βγαίνουν πρώτα για τους φροντιστηριούχους και τους καθηγητές Αγγλικών καθως και για τους μεμονωμενους υποψηφίους και δύο μέρες μετά βγαίνουν για όλους , σωστά? Εγώ που έκανα ιδιαίτερα και με δήλωσε η καθηγήτρια μου δεν θεωρούμαι μεμονωμένος εε??? Κοινώς θα πρέπει να περιμένω δύο μέρες??? Επειδή η καθηγήτρια μου είναι και λίγο "μπάζο" με το συμπάθειο (:P) και δεν παίζει να με πάρει να μου τα πει μόλις βγουν , μήπως γνωρίζει κανείς αν γίνεται να σου τα πουν τηλεφωνικώς από την Ελληνοαμερικάνικη ένωση την πρώτη μέρα που θα βγουν?
Και τέλος , βγαίνει μήπως κάποια ανακοίνωση την ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ μέρα της ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων του τύπου "η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων θα γίνει αύριο...." ? Μη μας έρθει και κεραμμύδα!!!:P Ευχαριστώ πολύ όποιον μπει στον κόπο να απαντήσει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top