Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guitar_hero

Νεοφερμένος

Ο Τριανταφυλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδια όταν δώσεται προφορικά πείτε μας τι περίπου έπεσε! thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulipa

Νεοφερμένος

Η tulipa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγώ έδωσα σε form f. Το listening ήταν όντως δύσκολο.

αρα δεν ηταν ιδεα μου ... και οσοι ηταν γυρω μου το ιδιο ειπαν.. γμτ ..φοβαμαι πως θα εχω κοπει λογω του ακουστικου. τα αλλα ηταν πιο ευκολα απο οτι ειχα συνηθισει στα βιβλια τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΠαπανά55445

Νεοφερμένος

Ο ΣπύροςΠαπανά55445 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδια όταν δώσεται προφορικά πείτε μας τι περίπου έπεσε! thanks
με ρώτησαν αρχικά για το που θέλω να πάω, να ταξιδέψω ( κάποια χώρα δηλαδή) και μετά το θέμα της συζήτησης ήταν να επιλέξουμε ένα πρόγραμμα τηλεόρασης το οποίο θα παρουσιάζετε κάθε απόγευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Waves

Νεοφερμένος

Ο Waves αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ έδωσα το form B,Writing πήρα αυτό με τις καλές συγκοινωνίες vs καλούς δρόμους γιατί είχα πιο πλούσιο λεξιλόγιο για αυτό το θέμα.
Γενικά μου ήρθαν τα πάνω κάτω γιατί φοβόμουν το Speaking και Writing επειδή διάβαζα μόνος μου και δεν είχα κάποιον να μου τα διορθώνει αλλά τα πήγα πολύ καλά εκεί!
Αντίθετα στο Listening που δεν είχα πάει κάτω από 38/50 δεν ξέρω...έχω αμφιβολίες,τα έχασα σε κάποιο σημείο,μου φάνηκε πιο δύσκολο απ'τα άλλα που είχα κάνει.
Στο GCVR,το Grammar ήταν στα επίπεδα των άλλων test,το Cloze μέτριο με κάποιους συνδιασμούς ρημάτων με εκφράσεις που δεν τις πολυήξερα αλλά ευτυχώς στο Vocabulary ήξερα αρκετές λέξεις.Τα Reading εφκολούτσικα απλά υπηρχε η πίεση του χρόνου στο τέλος :(

Guitar_hero στο Speaking εμένα το θέμα ήταν ότι πρέπει να αποφασίσω που θα ανοίξω μια καινούρια καφετέρια και είχε 4 επιλογές: 1)Στο κέντρο μιας πόλης, 2)σε ένα αεροδρόμειο, 3)σε μία εθνική οδό και για το τέταρτο δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω ήταν σε έναν σιδηρόδρομο.Τώρα τα πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα δεν τα θυμάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Σε λιγες μερες δινω :/ μπορειται να μου πειτα καμια συμβουλη κατι? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Να πας χαλαρη,να εισαι ο εαυτος σου και να το απολαυσεις γιατι σε λιγο καιρο ΤΕΡΜΑ αγγλικα.Καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Να πας χαλαρη,να εισαι ο εαυτος σου και να το απολαυσεις γιατι σε λιγο καιρο ΤΕΡΜΑ αγγλικα.Καλη επιτυχια!
Γι' αυτό δε θα τα παρατήσω:/:

Αυτό σημαίνει, ότι θα υποστείτε τις ερωτήσεις μου το Μάιο:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Αχχ ναι ... αλλα εχω πολυ αγωνια.. ..ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Χαρα μας να σου απανταμε λοιπον!Για να βλεπω και αλλα παιδια να μας πουν εντυπωσεις απο την εξεταση!Πως σας φανηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΠαπανά55445

Νεοφερμένος

Ο ΣπύροςΠαπανά55445 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
νομίζω πως έχει γίνει παρεξήγηση με τις βάσεις. τα b.f. και τα l.p. λοιπόν στο gcvr έχουμε 120 ερωτήματα το 65% είναι 78 στα 120, το b.f. είναι νομίζω 60% οπότε: 60 στα 100- χ στα 120 . και βγαίνει 73 στα 120 για b.l. μιλώντας πάντα για το gcvr, κάτι ανάλογο και στο listening, κάνω κάποιο λάθος;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iodim

Νεοφερμένος

Η Iωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδιά έδωσε κανείς ecce προφορικά na μας πει κανένα θέμα που έπεσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Στο ακουστικο υπηρχαν παγιδες;Και στο gcvr σας δυσκολεψε κανα παρτ ή σε γενικες γραμμες ηταν βατο;Κατι πηρε το αυτακι μου και μενα για δυσνοητα ερωτηματα στο ακουστικο.


g form ημουν το τριτο μερος ειχε δυσκολα οντως αλλα πονταρω στα δυο πρωτα για να περασω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Παιδιά έδωσε κανείς ecce προφορικά na μας πει κανένα θέμα που έπεσε?

Εμένα έπεσε να βρούμε ένα έκθεμα για ένα μουσείο..Ήταν αρκετά δύσκολο αλλά εντάξει τί να κάνουμε,εγώ το πάλεψα! Και τα άλλα παιδιά που ήταν μαζί μου. Πότε δίνεις; Καλή επιτυχία! Ωπα λάθος λαθος!!!! ecce είπες,δεν το είδα! Νόμιζα ecpe..Αν μπορεί κανένας administrator να το διαγράψει γιατί εγώ δεν μπορώ :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν χρειαζεται να διαγραφει διοτι μπορει να ενδιαφερει αλλα ατομα που εδωσαν ECPE!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iodim

Νεοφερμένος

Η Iωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
καλα αποτελεσματα τωρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ δίνω ECCE στις 11 Δεκεμβρίου τα γραπτά και τα προφορικά στις 12..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εγώ δίνω ECCE στις 11 Δεκεμβρίου τα γραπτά και τα προφορικά στις 12..:)
Εγώ πάλι τα προφορικά τα δίνω την ίδια μέρα στις 15:00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καλή επιτυχία!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elenits@

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Εγώ σήμερα το πρωί έδωσα τα προφορικά ECCE και στις 11/12 δίνω τα γραπτά!!
Εμένα μου έπεσε ένα θέμα που έλεγε ότι το σχολείο θέλει να αγοράσει ή βιντεοκάμερα ή ηλεκτρονικό βιβλίο.. και να δώσουμε συμβουλές..
Και ήταν κι ένα άλλο θέμα που έλεγε για κάποιον που δεν ήξερε αν πρέπει να αφήσει τη δουλειά του ή όχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Καλή επιτυχία!!:D
Επίσης :)
Εγώ σήμερα το πρωί έδωσα τα προφορικά ECCE και στις 11/12 δίνω τα γραπτά!!
Εμένα μου έπεσε ένα θέμα που έλεγε ότι το σχολείο θέλει να αγοράσει ή βιντεοκάμερα ή ηλεκτρονικό βιβλίο.. και να δώσουμε συμβουλές..
Και ήταν κι ένα άλλο θέμα που έλεγε για κάποιον που δεν ήξερε αν πρέπει να αφήσει τη δουλειά του ή όχι!
Γενικά πώς σου φάνηκαν τα προφορικά ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top