Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Ποιο κομματι σε δυσκολευει?
Εγώ δεν τα πάω καλά με το GVR ιδιαίτερα με το Vocabulary :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Eλα βρε συ, γιατι?
Δεν μπορεις να μαθεις τις λεξεις?
Ισως αν τις γραφεις καταφερεις να τις αποστηθισεις ευκολοτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Eλα βρε συ, γιατι?
Δεν μπορεις να μαθεις τις λεξεις?
Ισως αν τις γραφεις καταφερεις να τις αποστηθισεις ευκολοτερα.
Πιστεύω ότι έχει δύσκολο λεξιλόγιο.:/:
Μωρέ ένα BF να έχω καλά θα είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εμενα παλι το μονο που μ'αρεσει ειναι το voc.:P

Και γω ενα BF να παρω στο προφ, δεν θα με χαλασει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εμενα παλι το μονο που μ'αρεσει ειναι το voc.:P

Και γω ενα BF να παρω στο προφ, δεν θα με χαλασει.
:hehe:
Εμένα με νοιάζει να το περάσω και ας έχει ότι βαθμό θέλει αν και σκούρα τα πράματα:/:.Εγώ τα πάω καλά στο listening part 1 αλλά και στο reading με τα 5 μικρά κειμενάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
:hehe:
Εμένα με νοιάζει να το περάσω και ας έχει ότι βαθμό θέλει αν και σκούρα τα πράματα:/:.Εγώ τα πάω καλά στο listening part 1 αλλά και στο reading με τα 5 μικρά κειμενάκια
Ε ναι ρε συ και γω.Μονο το πτυχιο θελω.
Ε χαιρω πολυ!Σιγα το listening part 1.:P
Τωρα αρχισες μαθηματα?
Αν φετος αρχισες, μην ανησυχεις, θα συνηθισεις.=]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Ε ναι ρε συ και γω.Μονο το πτυχιο θελω.
Ε χαιρω πολυ!Σιγα το listening part 1.:P
Τωρα αρχισες μαθηματα?
Αν φετος αρχισες, μην ανησυχεις, θα συνηθισεις.=]
Από Σεπτέμβρη άρχισα,αν και δίνω νωρίτερα από όσο θα έπρεπε.
Τέλος πάντων.
Καλή μας επιτύχια,και καλή επιτυχία σε όσους άλλους δίνουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Kαλη μας επιτυχια δεν λες τιποτα!
Μακαρι να τα πας και να τα παω και γω καλα.
Βεβαια εγω εχω καιρο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Kαλη μας επιτυχια δεν λες τιποτα!
Μακαρι να τα πας και να τα παω και γω καλα.
Βεβαια εγω εχω καιρο.:P
Πότε δίνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

giorgos71

Νεοφερμένος

Ο giorgos71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Προσπαθησε να πιασεις οσο πιο πολλα μπορεις στο grammar ετσι ωστε να εχεις περιθωριο λαθους στο voc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ δίνω ECPE, όπως έχω αναφέρει.

Μου "τη δίνει" το vocabulary:mad: Δυστυχώς, στο τμήμα μου, όλοι είναι πάρα πολύ καλοί σε αυτό και οι καθηγήτριες δίνουν έμφαση σε αυτό:/:

Στις εξετάσεις Μαΐου, στο ECCE, είχα δώσει έμφαση στο Reading και στο Grammar.

Φέτος, θα δώσω έμφαση στο cloze και στο grammar. Επίσης, θα προσπαθήσω να τα πάω καλά στα προφορικά, αν και στις εξετάσεις του ECCE, είχα πάρει HP:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
μια ερωτηση για οσους θα δωσουν ECPE ΤΩΡΑ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ εχει ερθει σε κανενα το χαρτι που να λεει ποτε και που δινετε ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos71

Νεοφερμένος

Ο giorgos71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αυτα που λενε για συγχωνευση michigan cambridge αληθευουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
:ropalo::ropalo:Δεν προσέχεις:ropalo: :P

Όπως αναφέραμε στη σελίδα 12, όλα όσα λένε για τη συγχώνευση των πανεπιστημίων, αληθεύουν. Η κοινή εξέταση, θα υπάρχει από το Μάιο του 2012.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ναι δυστηχως Michigan & Cambridge θα ενοθουν :-(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Moνο που οι εξετασεις του Κεμπριτζ θα συνεχισουν κανονικα να υφιστανται ως εχουν.Το Michigan θα γινει CAMLA:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αυτό γίνεται για το καλό του Cambridge, του οποίου κατεβαίνουν οι μετοχές τα τελευταία χρόνια. Αφού δε θα υπάρχει εξέταση από το Πανεπιστήμιο του Michigan, ποιος είναι ο μονόδρομος;

Φυσικά, και η κρίση βάζει το χεράκι της:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ξερει κανεις τι ωρα ειναι τα προφορικα του ECPE στις 21 Νοεμβριου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ξερει κανεις τι ωρα ειναι τα προφορικα του ECPE στις 21 Νοεμβριου?
Εξαρτάται:)

Είναι ανάλογα με ποιο γκρουπ είσαι. Δες την απόδειξη των εξέταστρων, εκεί θα βρεις την απάντηση στην ερώτησή σου:)

(Γράφει: WRITING: xx:xx ORAL: xx:xx)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top