Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mousikorama

Νεοφερμένος

Η mousikorama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγώ παιδιά το χω δώσει αρκετές φορές και πάντα κοβομαι στο gvr σύνολο 4 τις 2 πηγα με αρκετά κενά αλλά τις άλλες δυο είχα διαβάσει λέω να δώσω και 5η έχω πεισμώσει και θέλω οπωσδηποτε να το παρω!λέτε να το δώσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marianna_kotzia

Νεοφερμένος

Η marianna_kotzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγώ παιδιά το χω δώσει αρκετές φορές και πάντα κοβομαι στο gvr σύνολο 4 τις 2 πηγα με αρκετά κενά αλλά τις άλλες δυο είχα διαβάσει λέω να δώσω και 5η έχω πεισμώσει και θέλω οπωσδηποτε να το παρω!λέτε να το δώσω?


Να το δώσεις, φτάνει να είσαι διατεθημένη να διαβάσεις με σύστημα για να μην πάει χαμένη η προσπάθειά σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Εγώ παιδιά το χω δώσει αρκετές φορές και πάντα κοβομαι στο gvr σύνολο 4 τις 2 πηγα με αρκετά κενά αλλά τις άλλες δυο είχα διαβάσει λέω να δώσω και 5η έχω πεισμώσει και θέλω οπωσδηποτε να το παρω!λέτε να το δώσω?

Εννοείται και να δώσεις...μην απελπίζεσαι,δες είσαι η μόνη!Δεν θα του περάσει!!!!! Θα το πάρεις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
το περασααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!
ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

παιδια,μηπως ξερετε αν βγηκαν τ αποτελεσματα κ στο internet?γιατι δεν τ βρησκω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Πέρασααααα κι εγώ!!!!:clapup::clapup::clapup:
Συγχαρητήρια παιδιά!:D

@candygirl96 : Την Πέμπτη θα μπορέσεις να τα δεις στην ιστοσελίδα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelis23

Νεοφερμένος

Ο angelis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
και εγω περασαααααα...ειμαι πολυ χαρουμενος γιατι δεν το περιμεναααα .... :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαμογέλα(:

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Το πηρα...!!:D:D:D:D:D
Πρωτη φορα ηταν!:)
Πηρα 3 LP και ενα borderline fail στο speaking..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Το πέρασα ευτυχώς 8 χρόνια κόπου δουλειάς και εκμάθησης δεν πήγε χαμένος.

GVR -----> B (Pass)
Listening -----> A (High Pass)
Speaking ----> B (Pass)
Essay----> B (Pass)

Θα ήθελα να δώσω τα συγχαρητήρια μου σε αυτούς/τες που τα κατάφεραν. Επίσης γι'αυτούς που δεν κατάφεραν να πάρουν το πιστοποιητικό δεν θα πρέπει να νιώθουν άσχημα και να σκέφτονται ότι εάν βάλουν τα δυνατά τους και δώσουν το 100 % του ευατού τους και είναι απόλυτα συγκεντρωμένοι σε αυτό που κάνουν θα τα καταφέρουν δίχως αμφιβολία. Διότι σε αυτό τον κόσμο τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Το πηρα...!!:D:D:D:D:D
Πρωτη φορα ηταν!:)
Πηρα 3 LP και ενα borderline fail στο speaking..


Μπραβο!!!Εγω πήρα 3 Lp και ένα Fail και δεν πέρασα γαμώτο.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

Για τους αποτυχόντες,που μεταξυ μας μια τετοια αποτυχια ειναι τριχες μπροστα σε ολα οσα θα βιωσετε σε ολοκληρη τη ζωη σας.;)

Και Congratulations στους επιτυχόντες!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iodim

Νεοφερμένος

Η Iωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μάλλον επειδή το fail που είχες δεν ήταν borderline. Λογικά θα κόπηκες με πολύ μικρό ποσοστό στο συγκεκριμένο κομμάτι και έτσι δεν θα μπορούσαν να βοηθήσουν τα άλλα low pass που είχες.

Κόπηκε γιατί είχε fail. Fail σημαίνει οτι έπιασε πολυ ΧΑΜΗΛΟ ποσοστό στο συγκεκριμένο κομμάτι. Όταν κάποιος κόβεται με fail έστω σε ένα τμήμα της εξέτασης κόβεται ακόμη και αν έχει πάρει high pass σε όλα τα υπόλοιπα..και αυτό ισχυεί από πάντα... Αν έχει μόνο ένα BF και όλα τα υπόλοιπα LP (και ας είναι τα lowest) περνάει σύμφωνα με τις τελευταίες αλλαγές που εχουν όμως γίνει εδώ και πολύ καιρό. ( Παλιά ήταν που περνούσε με ένα BF(και όχι Fail) μόνο σε περίπτωση που τα υπόλοιπα ήταν ανεβασμένα και τον/την κάλυπταν στο μέσο όρο) Όταν διδάσκουμε είναι καλό να τα ξέρουμε αυτά σωστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Κόπηκε γιατί είχε fail. Fail σημαίνει οτι έπιασε πολυ ΧΑΜΗΛΟ ποσοστό στο συγκεκριμένο κομμάτι. Όταν κάποιος κόβεται με fail έστω σε ένα τμήμα της εξέτασης κόβεται ακόμη και αν έχει πάρει high pass σε όλα τα υπόλοιπα..και αυτό ισχυεί από πάντα... Αν έχει μόνο ένα BF και όλα τα υπόλοιπα LP (και ας είναι τα lowest) περνάει σύμφωνα με τις τελευταίες αλλαγές που εχουν όμως γίνει εδώ και πολύ καιρό. ( Παλιά ήταν που περνούσε με ένα BF(και όχι Fail) μόνο σε περίπτωση που τα υπόλοιπα ήταν ανεβασμένα και τον/την κάλυπταν στο μέσο όρο) Όταν διδάσκουμε είναι καλό να τα ξέρουμε αυτά σωστά.

Αναβαθμολόγιση δεν μπορώ να κάνω δηλαδη έτσι?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Πέρασααααα κι εγώ!!!!:clapup::clapup::clapup:
Συγχαρητήρια παιδιά!:D

@candygirl96 : Την Πέμπτη θα μπορέσεις να τα δεις στην ιστοσελίδα!;)

συγχαρητηρια Κλεοπατρα!!Σε ευχαριστω παρα πολυ !!!αντε θα τα περιμενουμε κ στο internet λοιπον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iodim

Νεοφερμένος

Η Iωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αν πιστεύεις ότι αδικήθηκες μπορείς. Δεν αξίζει πάντως. Πάρα πολυ σπάνια αλλάζει κάτι. Αν θες πιο πολλες πληροφορίες ψάξε εδώ:
https://www.hau.gr/?i=examinations.en.exams-rescoring
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ορίστε και τι πήρα!:D

Exam Results

Examination: ECCE DECEMBER 2010
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: BF
GVR: P
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Συγχαρητήρια πόσο χρονών το έδωσες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

gpapa

Νεοφερμένος

Ο gpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς πότε θα παραλάβουν οι επιτυχόντες στο ECPE το πτυχίο τους...???
Σε ένα ή δύο μήνες? ή και περισσότερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τελη Μαρτιου με αρχες Απριλίου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gpapa

Νεοφερμένος

Ο gpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
teol20 thx για την άμεση απάντηση....
πές μου ότι ξέρεις και πότε μπορούμε να παραλάβουμε το πτυχίο MSU CELP???? (αν και λίγο οφφ τόπικ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top