Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αμην και πότε.Απο βδομαδα σε βδομαδα μας ταλαιπωρουν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

marianna_kotzia

Νεοφερμένος

Η marianna_kotzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ECCE December 2010 Results
14/02/2011
The results for the University of Michigan December 2010 ECCE will be available online for language schools and individual candidates at Orfeas on Tuesday, February 15, 2011. If you have a smart phone you can take advantage of the new mobile version of Orfeas, which has been optimized to deliver exam results on these devices.

Printed copies of results will be mailed to Language Schools on Wednesday, February 16, 2011.

Results will be posted on the Hellenic American Union website and mailed to candidates on Thursday, February 17, 2011.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ΝΑΙ!Για αλλη μια φορα επεσα μεσα στις προβλεψεις!!!!:clapup::clapup::clapup:
Καλα αποτελεσματα παιδια μου!Και ιδιαιτερα στον αδερφο μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thes

Νεοφερμένος

Η thes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδιά βγήκαν!!!!! καλή επιτυχία σε όλους!!!!! μήπως ξέρετε πόσο ποσοστό είναι το Borden fail?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Βγήκαν!!!:D

Αλλά εγώ πρέπει να περιμένω μέχρι την Πέμπτη;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
στην καθηγητρια σου να απευθυνθεις αν εισαι απο φροντ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ο καθηγητής μου τα είχε κλείσει από το pc, λογικά θα μπορεί να τα δει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
σιγουρα..απλα επειδη αυτος εχει το κωδικο απο το φροντ τρ μονο αυτος μπορει να δει και οχι εσυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ααα..μάλιστα,ευχαριστώ!:)

Έχω πολύ αγωνία τώρα...(πφφ..είμαι στο σχολείο:/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
πωπω και γω αυτο ειχα παθει οταν βγηκαν τα αποτελεσματα του προφισιενσυ!!! παρτον τηλ τρ..!! γτ οχι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Παιδια δυστυχως δεν το πηρα αλλα ειχα 3 Low pass και 1 fail γιατι δεν περασα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marianna_kotzia

Νεοφερμένος

Η marianna_kotzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μόλις τα κοίταξα και εγώ και το πήρε η μαθήτριά μου!

Καλά αποτελ'εσματα σε όλους, παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Μόλις τα κοίταξα και εγώ και το πήρε η μαθήτριά μου!

Καλά αποτελ'εσματα σε όλους, παιδιά!


Μπραβο ..:) Μπορείς να με βοηθήσεις με το πρόβλημα μου που είχα 3Lp και 1fail και δεν πέρασα γιατι?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marianna_kotzia

Νεοφερμένος

Η marianna_kotzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μάλλον επειδή το fail που είχες δεν ήταν borderline. Λογικά θα κόπηκες με πολύ μικρό ποσοστό στο συγκεκριμένο κομμάτι και έτσι δεν θα μπορούσαν να βοηθήσουν τα άλλα low pass που είχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos71

Νεοφερμένος

Ο giorgos71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εγω περασα με HP GVR
P listening
P writing
LP speaking
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marianna_kotzia

Νεοφερμένος

Η marianna_kotzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους ειτε περασατε ειτε οχι....
η προσπαθεια μετραει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marianna_kotzia

Νεοφερμένος

Η marianna_kotzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους ειτε περασατε ειτε οχι....
η προσπαθεια μετραει...

Εννοείται αυτό!!! Ευχαριστώ Ζένια που το επισήμανες!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

layla

Νεοφερμένος

Η layla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
έχει κανεις πληροφορία για το esb??Μου είπαν οτι θα βγουν μέχρι τέλος βδομάδας, αλλα ξέρει κανεις τίποτα παραπάνω??
Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν και οι αποτυχόντες να μην απογοητεύονται.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Εννοείται αυτό!!! Ευχαριστώ Ζένια που το επισήμανες!!! :)

καθηγητρια ειμαι και γω (γαλλικων βεβαια :P ) οποτε καταλαβαινω πως νιωθουν τα παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top