Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οχι δεν θα σου πουν φιλε μου.Μονο αν επικοινωνησεις με το φροντιστηριο σου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BoNG

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
κριμα...τα αποτελεσματα στο hau.gr την τεταρτη θα δημοσιευτουν ε ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι στο results.hau.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BoNG

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
καλως...ευχαριστω teo ... αντε καλο κουραγιο μεχρι αυριο...και καλα αποτελεσματα σε ολους !! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θετικη σκεψη πανω απο ολα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EFL Cyclades

Νεοφερμένος

Ο EFL Cyclades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδιά, έμαθα ότι αύριο θα είναι διαθέσιμα τα αποτελέσματα ΜΟΝΟ για τα φροντιστήρια, και όχι για τους μεμονωμένους υποψήφιους. Μου είπαν για Τετάρτη. Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει, αλλά εμπιστεύομαι πολύ την πηγή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisakis

Νεοφερμένος

Ο chrisakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
κριμα...τα αποτελεσματα στο hau.gr την τεταρτη θα δημοσιευτουν ε ???
άμα τελικά βγούν αυριο θα μπορούν να τα δουν μέσω ορφέα τα φροντιστήρια και https://results.hau.gr/ εδώ οι μεμονωμένοι.όσοι έχουν δώσει μέσω φροντιστηριού ή επικοινωνούν με τα φροντιστηρια τους αύριο ή μπαίνουν την τετάρτη εδώ https://results.hau.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
System is in planned maintenance mode. Please try again in 30 minutes.

Αρχισαν να τα περνούν!:P Καλά αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x@r#s

Νεοφερμένος

Ο x@r#s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παμε μαγκες γερααααα!!! Αντε καλα αποτελεσματα σε ολουςςςςς μας!!!!!:D:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
System is in planned maintenance mode. Please try again in 30 minutes.

Αρχισαν να τα περνούν!:P Καλά αποτελεσματα!
"Ο teol20 έγραψε πριν μια ώρα.." που πάει να πει πως τα 30 λεπτά, μόνο 30 λεπτά δεν είναι, γιατί το μήνυμα είναι ακόμα εκεί. :P Anyway, έχουμε μπει πλέον στην τελική ευθεία... Για να δούμε.. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x@r#s

Νεοφερμένος

Ο x@r#s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Το ιδιο ειχε γινει και με τα αποτελεσματα του ECCE! Το ειχαν το μηνυμα απο το ξημερωμα σχεδον μεχρι και τις 11 περιπου! Ειναι 30 λεπτα σε σκυλισια χρονια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Έφυγε το μήνυμα!! Στα results μου λέει ότι τα αποτελέσματα δεν είναι διαθέσιμα, μάλλον γιατί είμαι δηλωμένος από φροντιστήριο. Καλά μας αποτελέσματα παιδιά! Πάω να πάρω τηλέφωνο να δω τί έγινε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Βγήκανε????????? Εγώ απλά περιμένω τηλ......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zmpaziglas

Νεοφερμένος

Ο zmpaziglas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παίδες βγήκανε! Εγώ που είμαι individual τα είδα!!!
Καλά αποτελέσματα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
αχα... Τι έκανες??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zmpaziglas

Νεοφερμένος

Ο zmpaziglas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αχα... Τι έκανες??? :)


Exam Results

Examination: E.C.P.E. MAY 2010
Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: HP
GCRV: HP
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
:):):)

Παρεπιπτόντως το "P/F" είναι pass / fail; Αν ναι γιατί το γράφουν 2 φορές; στο final και αποκάτω? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexis1468

Νεοφερμένος

Ο alexis1468 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ΒΓΗΚΑΝΝΝΝ!!!! Το πηρα!!!!!
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: P
GCVR: LP
WRI: LP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x@r#s

Νεοφερμένος

Ο x@r#s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παω να παρω και γω τηλεφωνο την καθηγητρια να μαθουμε!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Παρεπιπτόντως το "P/F" είναι pass / fail; Αν ναι γιατί το γράφουν 2 φορές; στο final και αποκάτω? :confused:
Νομίζω πως είναι Pass ή Fail και από πάνω μπορεί να είναι και HP και τέτοια. Χωρίς να είμαι σίγουρος..
ΒΓΗΚΑΝΝΝΝ!!!! Το πηρα!!!!!

Συγχαρητήρια και στους 2! Άντε να πέρνουμε σειρά και εμείς...!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά!!!!!! :)
Άντε να δούμε και εμείς...........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top