Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Qwertythemouse

Νεοφερμένος

Ο Qwertythemouse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κι εγώ σ αυτά τα δύο φοβάμαι !!!
Και για πες μου στο φροντηστήριό σου ήσουν στο ίδιο επίπεδο ?
Δηλαδή πάνω στο όριο GCVR και Listening ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x@r#s

Νεοφερμένος

Ο x@r#s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Περασαααααααααααααααααα μου δωσε κωδικους η καθηγητρια και το ειδα!!!! Ολεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!
Exam Results


Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: P
GCVR: P
WRI: LP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
όχι δεν νομίζω..αφού έχω ξεχωριστό student code..αν ήμουν με φροντιστήριο δεν θα το έλεγε κάπου;
Δεν παίζει ρόλο. Όλοι μας έχουμε ξεχωριστό student code, αλλιώς όταν γράφαμε εκεί στις εξετάσεις θα γινόταν μπάχαλο. Με αυτόν τον κωδικό, αν σε δήλωσε η καθηγήτρια σου, θα μπορείς να τα δεις την Τετάρτη στο https://results.hau.gr. Προς το πάρον είναι διαθέσιμα μόνο για τα φροντιστήρια και τους μεμονωμένους, αλλά απ'όσο καταλαβαίνω, μάλλον είσαι μέσω φροντιστηρίου.


Παίδες το πήραααα!
Listening, GCVR, Speaking - HP
Writing - LP
:clapup::clapup::clapup: Δεν πειράζει όμωωςςς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_papa

Νεοφερμένος

Η kate_papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλημέρα και συγχαρητήρια σε όσους το πήραν, αλλά και σε όσους θα ξαναπροσπαθήσουν...
Λοιπόν τα δικά μου αποτελέσματα (αν τα θυμάμαι καλά γιατί ήταν και από το τηλέφωνο!!!)

Final: P

Listening:HP
Writing:LP
GCVR: P
Oral: P

Επίσης και δύο ακόμη γνωστοί μου πέρασαν, αλλά δε ξέρω την βαθμολογία σε κάθε ενότητα ξεχωριστά..
Αυτά...Καλό καλοκαίρι σε όλους!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
ιδιαίτερα έκανα... Και έδωσα πολύ νωρίς... Σεπτέμβριο ξεκίνησα Μάιο έδωσα.. Για νοέμβριο λέγαμε αλλά είχα καλά ποσοστά... και μου είπε ότι δεν περίμενε να κοπώ στο gcvr.............. και στο listening δεν έπεφτα κάτω από 90% ......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizz_Mpempa

Νεοφερμένος

Η Mizz_Mpempa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δεν παίζει ρόλο. Όλοι μας έχουμε ξεχωριστό student code, αλλιώς όταν γράφαμε εκεί στις εξετάσεις θα γινόταν μπάχαλο. Με αυτόν τον κωδικό, αν σε δήλωσε η καθηγήτρια σου, θα μπορείς να τα δεις την Τετάρτη στο https://results.hau.gr. Προς το πάρον είναι διαθέσιμα μόνο για τα φροντιστήρια και τους μεμονωμένους, αλλά απ'όσο καταλαβαίνω, μάλλον είσαι μέσω φροντιστηρίου.

οκ..σε ευχαριστώ πολύ...
και συγχαρητήρια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x@r#s

Νεοφερμένος

Ο x@r#s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παντως απ οτι βλεπω δεν ηταν λιγοι που πηραν LP στην εκθεση!!! Και ενα παιδι που καναμε μαζι μαθημα κι αυτος LP πηρε στην εκθεση και τα υπολοιπα P. Απορω αφου ημασταν μαζι στα προφορικα πως αυτος πηρε P και εγω LP. Τεσπα σημασια εχει οτι το πηραμεεεεεεεε! Κουραγιο στα παιδια που κοπηκαν και να σκεφτεστε οτι δεν τελειωσε και ο κοσμος επειδη κοπηκατε σε ενα τεστ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Student

Name: EVANGELOS ##############
Student Code: ######
E-mail:
Birthdate: ##/#/1994

Exam Results

Examination: E.C.P.E. MAY 2010
Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: HP
GVR: P
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

Performance Range

HP = High Pass.
P = Pass.
LP = Low Pass.
BF = Borderline-Fail.
F = Fail.
Y = Examinee did not take this section of the examination.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x@r#s

Νεοφερμένος

Ο x@r#s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Συγχαρητηρια φιλε βαγγελη!!! Με γεια το πτυχιο!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
ΠΕΡΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!
------------------------
Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: P
GCRV: HP
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Αυτά είναι!!! ΚΑΛΑ αποτελέσματα σε όλους σας, και σε όσους δεν το πήραν...ΔΕΝ πειράζει πάτε και ξαναδίνετε όποτε είστε έτιμοι :) :)
--------------------------------------------------------------
Άμα ήταν με ABC τί θα είχα πάρει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Απ' ότι βλέπω οι περισσότεροι το πήρατε. Συγχαρητήρια! Νομίζω ότι άξιζε ο κόπος σας. Όσο για τα παιδιά που θα προσπαθήσουν ξανά να μη το βάλουν κάτω. Άλλωστε ο Νοέμβριος είναι κοντά. Τώρα μπορούμε όλοι να ασχοληθούμε και με τις διακοπές μας. Και πάλι μπράβο για την προσπάθειά σας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
και έλεγα ότι παίζεται να περασα... παραλίογο να το πάρω honor pass όλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Qwertythemouse

Νεοφερμένος

Ο Qwertythemouse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
και έλεγα ότι παίζεται να περασα... παραλίογο να το πάρω honor pass όλο...
Νικόλα ποιο form έγραφες θυμάσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παιδιά μπράβο σε όλους... Και όσοι δεν το πήραν δεν πειράζει, δεν χάθηκαν και τα πάντα... Φίλε Χάρη ευχαριστώ... Μπράβο και σ'εσένα.
Τεό τι έκανες; Το πέρασες; Νικόλα με Β το πήρες, για να το πάρεις με Α πρέπει να έχεις παντού ΗΡ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
το "c" form έδωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Qwertythemouse

Νεοφερμένος

Ο Qwertythemouse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
To ''A'' και ήταν αρκετά δύσκολα το GCVR και το listening!!!!
Εκεί φοβάμαι μην έχω 2 BF!!! F δύσκολα!

Εδωσε κανείς απο εσάς το A;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Το πήραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!! Για βαθμούς δεν έμαθα ακόμα γιατί η καθηγήτριά μου βιαζόταν να πάρει και τα άλλα παιδιά!!!

ΥΓ: Όταν μάθω βαθμούς θα τους γράψω!

EDIT: Οι βαθμοί μου!
GCVR: HIGH PASS
LISTENING: PASS
WRITING: PASS
ORAL: HIGH PASS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Qwertythemouse

Νεοφερμένος

Ο Qwertythemouse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Περασαααααααααααααααααααα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dadaist1989

Νεοφερμένος

Ο dadaist1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
βγηκαν οι βαθμοι και τι χαρα περασα!
cgvr:b
listening:a(αφου ειχε να κανει με τη γεφυρα του brooklyn οφειλα να τα παω καλα ny!)
writting:c
speaking:b
-----------------------
λογικο ειναι να μην τα πηγαν οι περισσοτεροι καλα στην εκθεση,το θεμα ηταν λιγο τραβηγμενο απο τα μαλλια,χαχαχαχαχαχα.
εγω φοβομουν μην ειμαι εκτος θεματος γιατι εγραφα ποσο καλο ειναι να σπουδαζουν και να ειναι role models για τα παιδια τους οι μητερες και να βοηθουν οι κοντινοι συγγενεις και τετοια ακυρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
περασα με Pass
μπραβο σε ολους!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top