Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αυτο που λενε ειναι τέλος του μήνα/την άλλη βδομάδα.Μέρα δεν ξέρουν.Μια βδομαδα πριν τελειωσει ο μηνας και να μην ξέρουμε αποτελεσματα έστω και ημερομηνια εκδοσης αποτελεσματων.Δεν μπορούμε να χουμε όλη μέρα τα χαϊρια τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Εμένα μου είπαν ότι την επόμενη βδομάδα θα βγουν... ( τώρα άλλαξαν την απάντηση ''τέλος του μήνα'' καθώς δεν έχουν μείνει άλλες μέρες ) ... χαχαχα:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Η άλλη βδομαδα εχει 5 μέρες πάντως.Μια απο αυτές θα βγουν τα ρημάδια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_papa

Νεοφερμένος

Η kate_papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους σας. Να κάνω μια ερώτηση, τελικά έχει επιβεβαιωθεί ότι κάποιοι έχουν ήδη μάθει τα αποτελέσματα του ECPE;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tα αποτελεσματα ECPE κανονικα ΔΕΝ ειναι διαθεσιμα για τα φροντιστηρια.
Τώρα το τι συμφωνίες γινονται κατω απο το τραπέζι ούτε εδω ειναι ο χωρος να τα συζητησουμε ούτε η κατάλληλη στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_papa

Νεοφερμένος

Η kate_papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δεν είχα σκοπό να ανοίξω θέμα για τις συμφωνίες "κάτω από το τραπέζι", απλά χθες 2 διαφορετικοί χρήστες μας ενημέρωσαν για γνωστούς τους, οι οποίοι έμαθαν χθες τα αποτελέσματα. Είχα μείνει στο ότι θα το ψάξουν περισσότερο. Αυτό που ρωτάω είναι αν έχουμε μάθει αν είναι όντως έτσι ή αν είχε γίνει κάποια παρανοηση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στην πρωτη περιπτωση ναι ηταν παρανοηση και ηταν για το Cambridge CPE.Στην αλλη δεν εγραψε κατι παραπάνω ο χρηστης.Παιδια σημερα αν εχεις μεσον τα πάντα γινονται.Στην Ελλαδα ζουμε.Η θέση μου επιτρέπει να μιλήσω ως εδώ γιατι δεν με τραβάει για παραπέρα.:)

Αντε και καλα μας κουραγια και αποτελεσματα!Να τελειωνει σιγα-σιγα η επιμακρων αναμονη των 2 μηνων και 14 ημερων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexis1468

Νεοφερμένος

Ο alexis1468 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
πηρα τηλεφωνο σημερα και μου ειπαν για τεταρτη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εμενα απο Τριτη μου πανε!:P
Ακομα και τωρα δεν ξερουνε τι λενε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Εμενα απο Τριτη μου πανε!:P
Ακομα και τωρα δεν ξερουνε τι λενε!:P

Και μην περιμένεις να μάθεις... Την Δευτέρα θα μας πούνε ότι θα βγούνε Τρίτη. :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aς ελπισουμε τουλαχιστον να βγουν και τοτε!1 βδομαδα μετα βεβαια και αυτο ειναι αισχροτατο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_papa

Νεοφερμένος

Η kate_papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Αισχρό δε λες τίποτα. Άντε να βγούνε και αν δε το έχω πάρει (όπως είδα στον ύπνο μου:() να ψάξω να βρω τι άλλο θα δώσω...γιατί να ξαναδώσω λεφτά σε αυτούς μου φαίνεται λίγο δύσκολο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rozer56

Νεοφερμένος

Ο rozer56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
καλησπέρα, βγήκαν τα αποτελέσματα για το edexcel όσους τους ενδιαφέρει, αλλά μόνο για φροντηστήρια (exams.palso.gr), οι μαθητές θα μπορούνε να τα δούνε την δευτέρα στον ειδικό σύνδεσμο που θα αναρτήσει η Palso στην σελίδα..
(άμα δεν το πήρα και αυτό μετά πάω για αυτοκτονία :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Cool και θα το χεις περασει!
Αντε αφου βγηκαν ολα τα αποτελεσματα σχεδον να βγει και το ρημαδι το Μισιγκαν να απολαυσουμε και διακοπές ρε παιδια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Και στη συνάδελφο μου που πήρε από Ιταλία της είπαν μέσα στην επόμενη εβδομάδα. Δεν έχουν τίποτα πιο συγκεκριμένο να της πουν. Αφού βγήκε και το edexcel 10 μέρες νωρίτερα από ότι τα περίμεναν να δούμε πόσο θα καθυστερήσουν. Ελπίζω να είχατε όλοι καλά αποτελέσματα και στο edexcel!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αντε να αργησουν απλα τα αποτελεσματα να ναι θετικα.Μην εχουμε φαει 2 1/2 μηνες αναμονη στη μουρη για το τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ναι teo μου αυτό είναι το πιο σημαντικό. Να περιμένουμε αλλά να αξίζει τον κόπο. Εγώ είχα μια δυσάρεστη έκπληξη στο edexcel. Ελπίζω να με αποζημιώσει το michigan. Καλό σαββατοκύριακο σε όλους! Τα λέμε από Δευτέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
καλησπέρα, βγήκαν τα αποτελέσματα για το edexcel όσους τους ενδιαφέρει, αλλά μόνο για φροντηστήρια (exams.palso.gr), οι μαθητές θα μπορούνε να τα δούνε την δευτέρα στον ειδικό σύνδεσμο που θα αναρτήσει η Palso στην σελίδα..
(άμα δεν το πήρα και αυτό μετά πάω για αυτοκτονία :P)

ναι πραγματι βγηκαν εγω το περασα ! rozer56 θελω να εχεις θετικη σκεψη κι ολα θα πανε καλα.:clapup:απο το φροντιστηριο μου ειπαν οτι μαλλον το 98% των μαθητων που εδωσαν περασαν απλα δεν ξερω αν ελεγε για το φροντιστηριο αυτο ή για ολη την Ελλαδα!αν ελεγε για ολη την Ελλαδα χλωμο να μην το περασες!!!! οποτε be cool!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rozer56

Νεοφερμένος

Ο rozer56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
ναι πραγματι βγηκαν εγω το περασα ! rozer56 θελω να εχεις θετικη σκεψη κι ολα θα πανε καλα.:clapup:απο το φροντιστηριο μου ειπαν οτι μαλλον το 98% των μαθητων που εδωσαν περασαν απλα δεν ξερω αν ελεγε για το φροντιστηριο αυτο ή για ολη την Ελλαδα!αν ελεγε για ολη την Ελλαδα χλωμο να μην το περασες!!!! οποτε be cool!!!!:D:D:D
πίστεψε με είμαι τόσο άτυχος που κατα 80% είμαι σε αυτό το 2% :P
το ecce δεν το πήρα επειδή είχα ένα bf και αυτό επειδή δεν ακουγόταν καλά το Listening :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
πίστεψε με είμαι τόσο άτυχος που κατα 80% είμαι σε αυτό το 2% :P
το ecce δεν το πήρα επειδή είχα ένα bf και αυτό επειδή δεν ακουγόταν καλά το Listening :@


βρε θετικη σκεψη ειπαμε....μην αγχωνεσαι και στενοχωριεσαι τζαμπα !!! σιγα μην δεν περασες !! κοιτα εγραψες καλες εκθεσεις???:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top