Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
συγγνωμη το ecce ποτε βγαινει;;;

Βγήκαν! Μπορείς να επικοινωνήσεις με το φροντιστήριο σου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektzhs

Νεοφερμένος

Ο aektzhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Οχι, δεν εχουν βγει ακομη! Περιμενουμε για αυριο αλλα μονο για φροντιστηρια και μεμονωμενους!


για τα φροντιστηρια εχουν βγει παιδια απο χτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Γιατι για το ECCE στειλανε μηνυμα πριν το μεσημερι;
Anyway οποτε τα βγαλουν καλως.Απλα αυτο για το μια βδομαδα διαφορά για ενα τεστ που δοθηκε με διαφορα 1 μερας ειναι απλα για γελια.:)

Το ξέρω ρε, εκτός και από την διαφορά της μέρας ο αριθμός υποψηφίων για ECPE είναι κατά πολύ μικρότερος. Δεν ξέρω τι ώρα είχαν στείλει γι'αυτό σε ρώτησα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
εε.. όχι κι από βδομάδα..!!!!!!!!!!!!!
Ευελπιστώ να έχουν βγει μέχρι την Παρασκευή...
Δεν μπορώ άλλο άγχος... !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια μου φαινεται απιθανο να βγουν με μια βδομαδα διαφορα.Ειδικα αυτο που ακουσα απο την τηλεφωνητρια -που μασουλούσε κιόλας:P- για τελη της αλλης βδομαδας.Δηλαδη 20/07 το ECCE και 31/07 το ΕCPE για τεστ που εγιναν το ιδιο weekend?!
Eδω ρε παιδια το Δεκεκμβριο 2 βδομαδες διαφορα ειχαν τα τεστ και τα αποτελεσματα βγηκαν σε διαρκεια 8 ημερων το ενα απο το αλλο.(03/02/2010 το ενα και 11/02/2010 το αλλο)

Ας σοβαρευτουμε δηλαδη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Βγήκαν! Μπορείς να επικοινωνήσεις με το φροντιστήριο σου! :)
σ ευχαριστω αλλα ευτυχως δεν ειναι για μενα...εχω παρει και το ecce,fce,proficiency...ευτυχως γτ δν το ξαναπερναω αυτο το αγχος.κουραγιο παιδια!!!απλα κανω σε μια κοπελα αγγλικα και εδωσε τωρα και θελω να μπω ον λαιν ν δω αν εχουν βγει.εχουν βγει ον λαιν η μονο για τα φροντιστηρια???:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αν εδωσε ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΑ,δηλ. δεν εγγραφηκε απο φροντιστηριο ή ιδιαιτερο κλπ θα τα δει στο results.hau.gr ακομα και σημερα.
Αλλιως απο αυριο το πρωι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Τι εννοείται μεμονωμένα ? Μόνο χωρίς φροντιστήριο δεν είναι ? ή και ιδιαίτερα ?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οταν κανεις εγγραφη μεσω φροντιστηριου/καθηγητη που εχει προσβαση στον ορφεα τοτε λαμβανεις τα αποτελεσματα αργοτερα αφου πρωτα ειναι διαθεσιμα για αυτους.

Για να μην μπερδευετστε!Πατε στο results.hau.gr και βαζετε το κωδικο σας και ημερομηνια γεννησης.Αν σας βγαλει αποτελεσματα ΚΑΛΩΣ.Αλλιως ή περιμενετε ως αυρίο ή παίρνετε τον καθηγητη σας/φροντιστηριο σας τηλεφωνο.

Απλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Σε συνέχεια του email σας, τα αποτελέσματα ECCE εξεταστικής Μαΐου 2010 θα ανακοινωθούν ως εξής:

Τρίτη 20 Ιουλίου 2010 - 10πμ
τα αποτελέσματα θα είναι διαθέσιμα στο σύστημα ORFEAS για τα Κέντρα Ξένων Γλωσσών
τα αποτελέσματα θα ανακοινώνονται στους μεμονωμένους υποψήφιους που στην καρτέλα τους δεν υπάρχει κωδικός ΚΞΓ

Τετάρτη 21 Ιουλίου 2010
τα αποτελέσματα θα ταχυδρομηθούν στα Κέντρα Ξένων Γλωσσών
Πέμπτη 22 Ιουλίου 2010 - 10πμ
τα αποτελέσματα θα είναι διαθέσιμα για όλους τους υποψήφιους στην ιστοσελίδα της ΕΑΕ

Δευτέρα 26 Ιουλίου 2010
τα αποτελέσματα θα ταχυδρομηθούν σε όλους τους υποψήφιους
Είμαι στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνηση.

Με εκτίμηση,

Βάνα Δημητρακάκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πςςςς είδατε ολοκληρη διαδικασία!:P
Τωρα για το ECPE που να βρουν χρονο να τα βγαλουν!:mad:
Ποιους τους εχει γραμμενους ρε τους υποψηφιους;Αφου παλι σε μας θα δωσουν αμα κοπουν!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_papa

Νεοφερμένος

Η kate_papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλημέρα, μήπως μίλησε κανείς σήμερα με την HAU, σχετικά με το πότε αναμένονται τα αποτελέσματα του ECPE;Τους έχω στείλει mail από τις αρχές της εβδομάδας αλλά δε μου έχουν απαντήσει ακόμα και στο τηλ δε μπορώ να τους βρω...

Υ.Γ. Συγχαρητήρια στα παιδία που έδωσαν ECCE...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gr3egory

Νεοφερμένος

Ο Gr3egory αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πέμπτη 22 Ιουλίου 2010 - 10πμ
τα αποτελέσματα θα είναι διαθέσιμα για όλους τους υποψήφιους στην ιστοσελίδα της ΕΑΕ

Ποιό είναι το link της ιστιοσελίδας ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Καλημέρα! Να σας θυμήσω αυτό που έχω ξαναγράψει. Το προηγούμενο καλοκαίρι μου έστειλαν μήνυμα 1 ώρα πριν τα ανακοινώσουν. Οπότε δεν είναι απαραίτητο να το στείλουν από προηγούμενη ημέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πεστα βρε gime μου γιατι οι τυποι θα μας τρελανουν όλους στο τέλος!

results.hau.gr το σιτε τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά.
Εμένα για το ecce μου έστειλαν mail Τρίτη πρωί στις 8 παντως.
Οποτε μπορεί ακομα και αυριο για ecpe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τη δικια μου τη στειλανε sms στις 10.20 οτι θα βγουν.Σε καποιους μπορει να στειλανε και μετα τη εκδοση των αποτελεσματων:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Τη δικια μου τη στειλανε sms στις 10.20 οτι θα βγουν.Σε καποιους μπορει να στειλανε και μετα τη εκδοση των αποτελεσματων:P



Για αυτο ακριβώς Τεο μην βασιζεστε στα λογια της hau περι επομενης εβδομάδας.
ο καθενας οτι θελει απανταει.
Εγω ειμαι σιγουρη οτι θα βγουν αυτη την εβδομαδα με πιο πιθανη μερα την Παρασκευη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και γω το πιστευω αυτο.Απλα βασιζομαι στο οτι θα βγουν αυριο επειδη 2 χρονια αυτο κανουν.Και προσεχτε τις ημερομηνιες.Δεν ειναι τυχαιες!

10/05/2008-->22/07/2008
08/05/2010-->20/07/2010

Τυχαιο;!Δεν νομιζω!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top