Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

theGUARDofLIGHT

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Λοιπον σε ευχαριστω για τα καλά σου λόγια.Κάνω ότι μπορώ!;)

Τωρα για το τι θα δωσεις ειναι πραγματικα στο χερι σου.Εδωσα φετος και CPE Cambridge και ECPE Michigan.Στο πρωτο κοπηκα με 57%.Το δευτερο αναμενω αποτελεσματα.Αν πας 1η Λυκειου φετος θα σου ελεγα να συνεχισεις μιας και δεν ειναι και τοσο δυσκολη ταξη.Ας πας 2α ξεχασε το.Το δινεις και πιο μετα.Γνωμη μου ειναι πως αν κατσεις και στρωθεις και διαβασεις μπορεις να τα πετυχεις και τα 2 σε ενα χρόνο.Το Μισιγκαν βεβαια κακα τα ψεμματα ειναι πιο εφικτος στόχος.Στο Κεμπριτζ τα χα παίξει απο τις πολλες ώρες εξετασης και τα χα παρατησει μετα απο ενα σημειο.Θελει να βάλεις πείσμα πάντως και τιποτα δεν ειναι ανεφικτο.Πρεπει να βαλεις στοχους και μετα σιγουρα θα τους επιτυχεις.Και σημασια δεν ειναι μόνο να φτασεις στο στοχο σου αλλα να κανεις το ταξίδι για να φτασεις στην Ιθακη!Γιατι το ταξίδι ειναι κάτι μαγικο!;)

Για οτιδηποτε θές ρώτα!;)

εγω παντως εδωσα φετος που πηγαινα 2 λυκειου και αναμενω αποτελεσματα...καταφερα να αριστευσω στο σχολειο τωρα για το ecpe περιμενω αποτελεσματα !!!ΑΝ εχει θεληση θα τα καταφερει και στη δευτερα...διαφορετικα να συγκεντρωθει στο σχολειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω πιστευω πως θα τον απορροφησει σαν θεμα διαβασματος τα αγγλικα αν παει πραγματι Β Λυκειου.Αλλωστε θα του δοθουν ευκαιρίες και αργότερα.Δεν υπαρχει λογος να καταπιεζεται απο τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Παίρνω στο φροντηστήριο και τον καθηγητή και δεν το σηκώνει κανείς!!!!!!!!!!!! αν είναι δυνατόν πια.......srry που αργούν τα αποτελέσματα...μάλλον διορθώνουν ακόμα τα λάθη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theGUARDofLIGHT

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Μπορει να εχεις και δικιο γιατι ειναι πραγματικα πολυ καταπιεστικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Παίδες για ECPE κανένα νέο; Πότε βγαίνει τελικά;

ΥΓ: Συγχαρητήρια σε όλους τους επιτυχόντες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πολυ πιθανο Πέμπτη-Παρασκευη!
Kαλη υπομονη ως τότε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Του ECCE είπες την πέμπτη για τους υπόλοιπους; Ναι, μιας που ξεσκίζονται στην δουλεία εκεί στην hau και δεν έχουν χρόνο για αυτά σήμερα ή έστω αύριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι την Πέμπτη ακριβως.Να σου οτι και γω επικροτω τη σταση της HAU αλλα αν δεν κανουμε κατι μαζικα σαν υποψηφιοι μάλλον δεν θα μας ακούσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Eαν υπαρχει θεληση μπορεις να τα καταφερεις!!!
Και εγω 2α λυκειου ημουν φετος, εδωσα michigan, edexcel και στο σχολειο τα πηγα τελεια και στα φροντιστηρια μου!
Απλως θελει υπομονη και να σκεφτεσαι συνεχεια τον στοχο σου για να τα καταφερεις!
Σκεψου πως ετσι, μολις τελειωσεις το λυκειο θα εισαι απολυτα καλυμμενος! Ξερω πολλα παιδια που λεγανε πως θα το δωσουν μετα το λυκειο, αλλα με τετοια κουραση και πλεον με την φοιτητικη ζωη ουτε καν το σκεφτονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ρε παιδιά γιατί βάζουν τις διαφημίσεις πάνω στα ποστ; Δε μπορούμε να δούμε τι γράφουν οι άλλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
+1! Ας το δει κάποιος υπεύθυνος αυτό! Άντε καλή μας επιτυχία και σε μας που δώσαμε proficiency.
Συγχαρητήρια στα παιδιά που το πήραν, αλλά να μην στεναχωριούνται οι υπόλοιποι. Δεν είναι το πάν, και δεν χρειάζεται σε τόσο μικρή ηλικία. Έχετε καιρό να ξαναπροσπαθήσετε - μην απελπίζεστε για ένα χαρτί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rozer56

Νεοφερμένος

Ο rozer56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Ρε παιδιά γιατί βάζουν τις διαφημίσεις πάνω στα ποστ; Δε μπορούμε να δούμε τι γράφουν οι άλλοι!
+1 νόμιζα ότι έφτεγε μόνο ο broswer μ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Οι του ECPE, πήγαμε στο Finished, ή ακόμα; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Οι δικοί μου είναι ακόμα στο confirmed παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TeRiS55

Νεοφερμένος

Ο TeRiS55 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Το πέρασα κι εγώ!!!

Λοιπόν,έχουμε και λέμε
GVR: LP
LISTENING: LP
WRITING: LP
SPEAKING: P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosmaverik

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Οι του ECPE, πήγαμε στο Finished, ή ακόμα; :/

+1 νόμιζα ότι έφτεγε μόνο ο broswer μ :P

Οι δικοί μου είναι ακόμα στο confirmed παντως

Το πέρασα κι εγώ!!!

Λοιπόν,έχουμε και λέμε
GVR: LP
LISTENING: LP
WRITING: LP
SPEAKING: P
Χαχα απαντάω σε όλους μαζί! Τέλος πάντων, προς τον AntGuRu και την κα Ανίτα Κλήμη, το σύστημα όπου οι μαθητές πάνε στο Finished πριν ανέβουν τα αποτελέσματα το έκοψε η HAU, και μένουν στο Confirmed μέχρι και να ανεβάσουν τα αποτελέσματα! Το γιατί το κάνουν αυτό δεν το ξέρω...
Προς τον rozer56, κι εγώ νόμιζα ότι έφταιγαν τα πολλά πρόσθετα που έχω βάλει στον Firefox:P! Έκανα τόπικ στο χώρο με τα bugs κι ελπίζω να απαντήσουν:/:!
Προς τον TeRiS55, συγχαρητήρια;)!!! Υποθέτω ότι θα προχωρήσεις και για Advanced/ECPE;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρυσανθουλα

Νεοφερμένος

Η Χρυσανθουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ενταξη το πηρα και γω, ιδου και τα αποτελεσματα.
GVR LP
LISTENING LP
WRITING LP
SPEAKING HP.
Επιτρεψτε μου ομως να εκφρασω την απορια μου για την εκθεση. Περιμενα καλυτερο βαθμο, τοσο στο speaking οσο και στην εκθεση μπορω να πω οτι ειχα εξισου την ιδια καλη αποδωση. Ενταξη ενα τριμηνο ασχοληθηκα ολο και ολο με τα αγγλικα, αλλα μου κανει εντυπωση η διαφορα αυτη στη βαθμολογια!!
Συγχαρητηρια σε ολους ανεξαρτητως αποτελεσματος, αξιζε η εμπειρια και η προσπαθεια πιστευω, θα ηθελα πολυυυυ να συνεχισω, αλλα δεν εχω τον χρονο που απαιτειται:confused:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Βγήκε και ανακοίνωση: https://www.hau.gr/?i=examinations.en.news.1047
Άρα όσοι δεν έδωσαν μεμονωμένοι και δεν μπορούν να επικοινωνήσουν με το φροντιστήριο ας κάνουν υπομονή με αυτή τη χαζή πολιτική της hau μέχρι την Πέμπτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
πω πω .. Να ξες ότι έχουν βγει και να μην μπορείς να τα δεις !!!! :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rozer56

Νεοφερμένος

Ο rozer56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
πω πω .. Να ξες ότι έχουν βγει και να μην μπορείς να τα δεις !!!! :O
χαχα, και η κυρία μ σε κανένα απο τα 4 τηλέφωνα δεν απαντάει :P...μάλλον θα μιλήσω με την κόρη της :P ;) ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top