Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dorinagal

Νεοφερμένος

Η dorinagal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγώ πήρα πριν λίγο τηλέφωνο στην ελληνοαμερικάνικη και μου είπαν ότι αύριο θα είναι περασμένα στο results.hau.gr!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin19

Νεοφερμένος

Ο justin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρουν 100%,γιατί στο twitter για παράδειγμα δεν ήξεραν αν θα σταλούν με e-mail ή όχι!!!!Αν οι μισοί λένε ότι απλά τα αναμένουν και οι άλλοι μισοί ότι θα είναι περασμένα στο results.hau.gr φαίνεται ότι δεν είναι 100% ενημερωμένοι!Θα δείξει αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
τελικα θα βγουν αυριο η οχι;::hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin19

Νεοφερμένος

Ο justin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ναι αύριο,αλλά δεν ξέρουμε με ποιο τρόπο ακριβώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dorinagal

Νεοφερμένος

Η dorinagal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
πάρε κι εσύ τηλέφωνο να δεις τι θα σου πουν...!!

https://www.hau.gr/?i=examinations.el.news.2752
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alex79

Νεοφερμένος

Ο alex79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
βγηκε ανακοινωση αυριο 10/8/2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
τι εννοεις με ποιο τροπο;;;;;;;;;;;

αυριο βγαινουν,βγηκε ανακοινωσηηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

justin19

Νεοφερμένος

Ο justin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Δηλαδή εγώ πρέπει να περιμένω μέχρι το Σάββατο,αν το φροντιστήριο είναι κλειστό!Όταν λέω με ποιον τρόπο,είχε γραφτεί στο twitter του HAU ότι από την πρώτη μέρα που θα έβγαιναν τα αποτελέσματα θα στέλνονταν με e-mail στον κάθε υποψήφιο ξεχωριστά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteric

Νεοφερμένος

Ο lefteric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω που εχω δωσει μεσω φροντηστηριου αλλα εχω κωδικο θα μπορω να τα δω αυριο ή το σαββατο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart2125

Νεοφερμένος

Ο smart2125 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Άντε να δούμε τι θα δούμε...Ξέρουμε περίπου από ποιά ώρα και μετά θα είναι διαθέσιμα τα αποτελέσματα στο σύστημα? Στο ECCE τι ώρα είχαν βγεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin19

Νεοφερμένος

Ο justin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
εγω που εχω δωσει μεσω φροντηστηριου αλλα εχω κωδικο θα μπορω να τα δω αυριο ή το σαββατο?

Το Σάββατο,εκτός και αν σε ειδοποιήσει αύριο το φροντιστήριό σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
https://www.hau.gr/?i=examinations.el.news.2752 :yahoo:

Ψηφιακές αγκαλίτσες και φιλάκια σε όλους!!! :bigarmhug:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex0077

Νεοφερμένος

Ο Alex0077 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Γιατί δώσατε μέσω φροντιστηρίου και δεν πήγατε μόνοι σας να το πληρώσετε και να κάνετε αίτηση συμμετοχής να μην είχατε τώρα τέτοια προβλήματα; Εγώ πέρσι έτσι είχα κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Χαιρομαι τοσο πολυ που ειμαι individual candidate!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Μην ανησυχείτε εσείς που είστε από φροντιστήρια. Οι καθηγητές σας θα σας ειδοποιήσουν αύριο. Δεν έχει σημασία αν είναι κλειστά τα φροντιστήρια. Υπολογιστές και internet υπάρχουν παντού. Δε θα σας αφήσουν στην αγωνία. Καλά αποτελέσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteric

Νεοφερμένος

Ο lefteric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γιατί δώσατε μέσω φροντιστηρίου και δεν πήγατε μόνοι σας να το πληρώσετε και να κάνετε αίτηση συμμετοχής να μην είχατε τώρα τέτοια προβλήματα; Εγώ πέρσι έτσι είχα κάνει.
Κατ αρχας γιατι στο φροντηστηριο ειναι πιο ευκολο.Απλα τους δινεις τα λεφτα και τελος,δεν χρειαζεται να ασχοληθεις καθολου με το θεμα.Δευτερον το οτι θα αργησω να παρω τα αποτελεσματα μια μερα δεν ειναι προβλημα.Περιμενω 2 μηνες και βαλε.Η μια μερα θα με πειραξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anaft

Νεοφερμένος

Η anaft αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Το θεμα ειναι τι θα μας πουν.....εγω προσωπικά θα ηθελα να το δω μονη μου....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nik666666

Νεοφερμένος

Ο nik666666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γιατί δώσατε μέσω φροντιστηρίου και δεν πήγατε μόνοι σας να το πληρώσετε και να κάνετε αίτηση συμμετοχής να μην είχατε τώρα τέτοια προβλήματα; Εγώ πέρσι έτσι είχα κάνει.

Σιγα το προβλημα,ασε που εγω πιστευω αυριο θα βγουν για ολους!Γιατι να βγουν μονο για αυτους που πηγαν και γραφτηκαν μονοι?Αφου ολα θα τα εχουν διορθωσει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
για να μην στουμπωσει το site ισως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nik666666

Νεοφερμένος

Ο nik666666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
για να μην στουμπωσει το site ισως?

Οχι αυριο βγαινουν για ολους και φροντιστηρια γιατι ειχαν πει οτι θα στελναν μηνυμα στην θεια μου που ειναι κατοχος φροντιστηριου (καθηγητρια) και οντως της στειλανε μηνυμα οτι αυριο θα βγουν....

Happy now ?
i am getting anxious :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top