Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Σορρυ, ειναι ακομα Τριτη :O ? Νομιζα οτι ηταν Τεταρτη και οτι αυριο θα βγαιναν τα αποτελεσματα. Μα που ζω επιτελους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marylise

Νεοφερμένος

Η Marylise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ααααα...κι εμένα στο ecce με είχαν πάρει τηλέφωνο και ήμουν κατασκήνωση.Τα αποτελέσματα του cambridge lower tα είχα δεί μόνη μου,αλλά του michigan με είχε πάρει η καθηγήτρια μου..αααχχχχ μα τι βλακεία να το αργούν τόσο!!!Εγώ φευγω στις 10.Αν βγούν στις 9 και είμαι fail πάνεεε οι διακοπούλες!Ξαναδώστου το Δεκέμβρη!Τα αποτελέσματα του cambridge έχουν βγεί εδώ και καιρό...μόνο τα δικά μας στο ecpe δεν έχουν βγεί!!!Να ρωτήσω...για όοοολους ισχυει οτι θα δουν τα αποτελέσματα στις 9/8? η αυτοί που είναι individual τα βλέπουν πιο νωρίς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
ρε παιδια μην το εχετε σιγουρο για την πεμπτη....πρεπει πρωτα να το ακουσουμε απο το στομα της ελληνοαμερικανικης ενωσης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cpt.Miller

Νεοφερμένος

Ο μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
τα αποτελεσματα θα ανακοινωθουν αυτην την εβδομαδα?? Εγω ακουσα ναι.. ΠΗΓΗ -->facebook :hmm:
μας τα εχουνε πριξει πολυ ομως . Τοσους μηνες περιμεναμε ελεος..:mad:
Εγω περιμενω και μεχρι τον Σεπτεμβριο αρκει να το εχω περασει:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::D
agree???:P:whistle:

Τα αποτελέσματα θα βγουν έως την Παρασκευή. Για όλους!!

Αλλά δεν ξέρω εάν ξέρετε ότι τα καθυστερούν, γιατί στο ECPE πάντα το ποσοστό επιτυχιας είναι στο σύνολο 60%, δηλαδή η βάση είναι 65%, αλλά εάν δε βρεθεί ποσοστό 60% που να έχει 65%, τότε το χαμηλώνουν το 65%, για να μπορέσουν να πιάσουν το 60% της συνολικής επιτυχίας. Το Νοέμβριο, απ' ό,τι έμαθα, έφθασε έως 50%, για να πιάσουν το 60%. Το ίδιο ισχύει και για το αντίθετο. Δηλαδή, να έχεις πιάσει 65%, αλλά να είναι περισσότεροι από το 60% και να κοπείς.

Είναι λίγο περίεργα, αλλά κι εμένα όταν μου τα είπαν στο φροντιστήριο, έμεινα.

Καλή επιτυχία!
Είσαι σίγουρος γι' αυτό που λες; Γιατί είναι μεγάλη πουστιά αυτό πιυ κάνουν...:mad::mad::mad:
Άσε που είναι άδικο και παράλογο.:whistle:
Αμα ισχυε θα ειχε κοπει ολοσ ο κοσμος!!!!:confused::confused:
Αναθεωρησε(:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alex79

Νεοφερμένος

Ο alex79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Να αναθεωρήσω;

Στο φροντιστήριο μου το είπαν...

Έτσι κάνουν, γιατί πρέπει να έχουν ένα ποσοστό επιτυχίας 60%. Είναι η τακτική τους... Μπορεί να είναι και για καλό μας αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Λογικά τα φροντιστήρια δεν μαθαίνουν τα αποτελέσματα πιο γρήγορα???Όχι τίποτα άλλο αλλά στις 10 φεύγω για διακοπές και αν δεν το πάρω θα περάσω σκατά!!!!Και μετά ποιος ξαναδιαβάζει για να δώσει τον Δεκέμβρη????:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marylise

Νεοφερμένος

Η Marylise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Xoxo...Mα κόβεται (σχεδον) ολος ο κοσμος ... :P:whistle: Και παλι δεν τους συμφερει να περνανε τους κομμενους επειδη θελουν να περνουν χρηματα...μακαρυ ομως οντως αν εχει κοπει καποιος για λιγο να σωθει για να πιασουν το 60 τοις εκατο!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cpt.Miller

Νεοφερμένος

Ο μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Να αναθεωρήσω;

Στο φροντιστήριο μου το είπαν...

Έτσι κάνουν, γιατί πρέπει να έχουν ένα ποσοστό επιτυχίας 60%. Είναι η τακτική τους... Μπορεί να είναι και για καλό μας αυτό.

Τι εννοεις για το καλο μας δεν το καταλαβαινω αυτο καθολου!!!ΓΙατι πρεπει να κοβομαι αφου εχω περασει π.χ. με 65% που ειναι η βαση.:eek:
Επειδη οι αλλοι κοβονται πρεπει να κοπω και εγω ???:mad::/: και τι φροντηστηριο ειναι αυτο που λεει τετοια πραγματα??? ΑΝΟΗΣΙΕΣ:mad::mad::mad::(
ΠΟυ το ξερουν??? Εχεις πηγες???:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dorinagal

Νεοφερμένος

Η dorinagal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το καθυστερούν τόσο πολύ....δεν αντέχεται άλλο να τσεκάρω κάθε μέρα τη σελίδα....ελπίζω το αργότατο μέχρι μεθαύριο να ξέρουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marylise

Νεοφερμένος

Η Marylise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Λογικά δε θα πάρουν μερικούς με 65 τοις εκατό και θα τους κόψουν..Απλά στη διόρθωση θα φροντίσουν να κόψουν από όπου μπορούν...:Pthat's the trick...so you won't score 65!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mary1234

Νεοφερμένος

Η mary1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
cpt.Miller χαλαρωσε θα το παρεις μην ανησυχεις εδω λεει ο καθενας την γνωμη του......αυτο ακουσε το παιδι αυτο ειπε .......και σου λεει πως εχει ακουσει οτι διορθωνουν για να εχουμε μια ιδεα.........και στη σχολη μ εγω εχω ακουσει οτι καθηγητης περναει παιδια με το συστημα του ανεμιστηρα οσα γραπτα πεσουν κατω κοβονται......αν θελω το πιστευω αν δεν θελω κανω υπομονη και περιμενω να βγουν τα αποτελεσματα!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marymary

Νεοφερμένος

Η Marymary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ρε παιδια εγω εδωσα με το φροντηστηριο(ecpe) ,δηλαδη πανω στο χαρτι μου λεει την διευθυνση του φροντηστηριου αλλα εχει εναν κωδικο ο οποιος φανταζομαι οτι ειναι ατομικος. επισης για να μπω να δω τα αποτελεσματα σαν φροντηστηριο χρειαζομαι κωδικο προσβασης και εναν αλλο κωδικο που δεν εχω ιδεα τι ειναι.δεν μπορω να βαλω τον κωδικο μου σαν υποψηφιος?πρεπει να ζητησω καποιο κωδικο απο το φροντηστηριο?ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ισχυει αυτό για τις βάσεις! κ στο δικό μ φροντιστήριο τ είπαν. η ελληνοαμερικανική ένωση είναι διατεθειμένη να δώσει συγκεκριμένο αριθμό πτυχ ίων κάθε χρόνο όταν τα θέματα είναι δύσκολα πέφτει η βάση όταν είναι εύκολα ανεβαίνει. μια χρονιά η βάση είχε φτάσει 75%. για αυτό μας έλεγαν το 65% δεν ακριβώς η βάση για να περάσουμε γύρω εκεί θέλουμε στα τεστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
πηρα τηλεφψνο και μου ειπαν οτι μεχρι την παρασκευη θα εχουν βγει!!!
δεν αντεχεται αλλο η αναμονη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cpt.Miller

Νεοφερμένος

Ο μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγω θα μπω πια αυριο το πρωι και μεθαυριο το πρωι και μετα περιμενωωωωωωωωωωωωωωωωω:(:(:(:(:(:eek::/::/::/::/::/::/::/::/::/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nik666666

Νεοφερμένος

Ο nik666666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ξερετε η πιο ανγχωδης στιγμη ειναι εκεινη οπου βαζεις το κωδικο σου μεσα στο ΟΡΦΕΑΣ και πριν πατησεις το κλικ για να δεις τα αποτελεσματα...Η καρδια θα πηγαινει τουκ''.....τουκ''...''τουκ..τουκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ....!!! Επιζω να τα παμε ολοι μας καλα :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
πηρα τηλεφψνο και μου ειπαν οτι μεχρι την παρασκευη θα εχουν βγει!!!
δεν αντεχεται αλλο η αναμονη!

σε όλους το ίδιο λένε... αλλά επίσημη ανακοίνωση δε βλέπουμε!!! όπως το λες....δεν αντεχεται!!!

Ξερετε η πιο ανγχωδης στιγμη ειναι εκεινη οπου βαζεις το κωδικο σου μεσα στο ΟΡΦΕΑΣ και πριν πατησεις το κλικ για να δεις τα αποτελεσματα...Η καρδια θα πηγαινει τουκ''.....τουκ''...''τουκ..τουκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ....!!! Επιζω να τα παμε ολοι μας καλα :happy:

ή εκεί που θα σε πάρουν τηλ. κ θα σου λένε τι κάνεις; πως περνάς;
και εσύ περιμένεις να σου πουν το αποτέλεσμα με τόση αγωνία........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ρε παιδια εγω εδωσα με το φροντηστηριο(ecpe) ,δηλαδη πανω στο χαρτι μου λεει την διευθυνση του φροντηστηριου αλλα εχει εναν κωδικο ο οποιος φανταζομαι οτι ειναι ατομικος. επισης για να μπω να δω τα αποτελεσματα σαν φροντηστηριο χρειαζομαι κωδικο προσβασης και εναν αλλο κωδικο που δεν εχω ιδεα τι ειναι.δεν μπορω να βαλω τον κωδικο μου σαν υποψηφιος?πρεπει να ζητησω καποιο κωδικο απο το φροντηστηριο?ευχαριστω

λοιπον...
οταν με το καλο βγουν τα αποτελεσματα θα γινει το εξης....
ημερα ανακοινωσης αποτελεσματων : μεσω του σαιτ μπορουν να δουν τα αποτελεσματα οι μεμονωμενοι υποψηφιοι (οσοι δηλαδη δεν ηταν σε φρο) και οι υπευθυνοι απο τα φρο με τον κωδικο τους
επομενη + μεθεπομενη μερα ανακοινωνσης αποτελεσματων : πλεον ολοι μπορουν με τον ατομικο τους κωδικο (ειτε ηταν σε φρο ειτε οχι) να δουν τα αποτελεσματα

τουλαχιστον μεχρι περυσι ετσι ηταν
δεν νομιζω να εχουν αλλαξει συστημα
βαριουνται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

calvinklein

Νεοφερμένος

Ο calvinklein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Φέτος που τα θέματα ήταν εύκολα η βάση ανέβηκε στο 71 %.

Καθυστερούν διότι προσπαθούν να περάσουν όλους εκείνους που είχαν μέσο όρο πάνω από 71% καθώς και πάνω από 65% σε κάθε module part.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
αυτο το 71% είναι λιγο αυθαιρετο νομίζω. που το ξέρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top