Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nik666666

Νεοφερμένος

Ο nik666666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
παιδια πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι περιμενουν τα αποτελεσματα μεσα στηνεβδομαδα...
πηρε κανεις και του ειπαν τιποτα διαφορετικο;

Εγω απο οτι διαβασα στα παραπανω ειδα οτι τα αποτελεσματα θα βγουν την πεμπτη αλλα και παλι πιστευω κατα την αποψη μου οτι θ τα παρουμε την Τεταρτη....:P

Η πλακα ειναι οτι περιμενουμε...περιμενουμε...και στο τελος να εχουμε μεινει! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin19

Νεοφερμένος

Ο justin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Να τα πάρουμε όλοι Τετάρτη λογικά όχι!Οι individual candidates έχουν πάντα προτεραιότητα,μετά τα φροντιστήρια (αρκετά από τα οποία κατά πάσα πιθανότητα είναι κλειστά τώρα), και τέλος καθένας με τον κωδικό του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Στο ECPE το πρώτο θέμα ήταν αν είμαστε υπέρ ή κατά του να παίρνουν οι εργαζόμενοι σύνταξη μετά από κάποια ηλικία,ή αν πρέπει να συνεχίσουν να δουλεύουν.Το δεύτερο θέμα ήταν για τις μαθητικές ποδιές,αν θα πρέπει να τις φοράνε οι μαθητές ή όχι!

Εσύ ποιο διάλεξες?

Πάντως αυτό με τις στολές συνέχεια το βάζουν σαν θέμα και στα αγγλικά και στα γαλλικά. Αντί να βάλουνε κάτι σχετικό με τις νέες τεχνολογίες... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Να τα πάρουμε όλοι Τετάρτη λογικά όχι!Οι individual candidates έχουν πάντα προτεραιότητα,μετά τα φροντιστήρια (αρκετά από τα οποία κατά πάσα πιθανότητα είναι κλειστά τώρα), και τέλος καθένας με τον κωδικό του!

Συγγνώμη, εγώ που είμαι μέσω φροντιστηρίου.. θα πρέπει να περιμένω να με πάρουν τηλ; δε μπορώ μα τον κωδικό μου να μπώ και να το δώ μόνη μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin19

Νεοφερμένος

Ο justin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ναι,αλλά 2-3 μέρες μετά από τα φροντιστήρια βγαίνουν στο internet!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Ναι,αλλά 2-3 μέρες μετά από τα φροντιστήρια βγαίνουν στο internet!

πω πω............:mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::kill::kill::kill::kill::xtipao::xtipao::xtipao::xtipao::angry::angry::angry::angry::angry:
οοοοοοοοοοοοοοοοκ. σε ευχαριστώ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cpt.Miller

Νεοφερμένος

Ο μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα τελικα του ecpe 9 ή 8 αυγουστου ??? Εχει καποιος καποιον γνωστο :worry: στην HAY ??? Αντε γιατι αγωνιουμε ολοι !!!!!!!!:( ε:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

calvinklein

Νεοφερμένος

Ο calvinklein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
9 Αυγούστου τελική ημερομηνία. Είναι 100% σίγουρο. Μου το μετέφεραν από την ΕΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
9 Αυγούστου τελική ημερομηνία. Είναι 100% σίγουρο. Μου το μετέφεραν από την ΕΑ.

Είσαι 100% σίγουρος; Στην ΕΑ δεν έβγαλαν ακόμη καμιά ανακοίνωση .... :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

πω πω............:mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::kill::kill::kill::kill::xtipao::xtipao::xtipao::xtipao::angry::angry::angry::angry::angry:
οοοοοοοοοοοοοοοοκ. σε ευχαριστώ......

Θα σε ενημερώσουν από το φροντιστήριο μην αγχώνεσαι !!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Θα σε ενημερώσουν από το φροντιστήριο μην αγχώνεσαι !!! :)

αυτό το φοβάμαι αρκετά, σε περίπτωση αποτυχίας, διότι θα είμαι και διακοπές...
προτιμούσα να τα δω μόνη μου... αλλά ας βγούν (!!!) και βλέπουμε.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
9 Αυγούστου τελική ημερομηνία. Είναι 100% σίγουρο. Μου το μετέφεραν από την ΕΑ.

ααααααααααα εκείνη την μέρα πρωί-πρωί φεύγω διακοπές.
Αν με πάρουν και μου πουν ότι δεν το πέρασα.. :cry_x: :cry_x: :cry_x:
Δεν θέλω να το σκέφτομαι :wall: :wall: :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καλό Δεκέμβρη σε όλους :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

nik666666

Νεοφερμένος

Ο nik666666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
αυτό το φοβάμαι αρκετά, σε περίπτωση αποτυχίας, διότι θα είμαι και διακοπές...
προτιμούσα να τα δω μόνη μου... αλλά ας βγούν (!!!) και βλέπουμε.............
Τοτε παρε τον κωδικο της καθηγητριας σου!Εγω ετσι εκανα αλλα να μην ξεχναμε οτι ειναι και θεια μου:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ααααααααααα εκείνη την μέρα πρωί-πρωί φεύγω διακοπές.
Αν με πάρουν και μου πουν ότι δεν το πέρασα.. :cry_x: :cry_x: :cry_x:
Δεν θέλω να το σκέφτομαι :wall: :wall: :wall:

πόοοοοοοσο σε καταλαβαίνω!!!!!! κ εγώ ακριβώς το ίδιο!!:)

Τοτε παρε τον κωδικο της καθηγητριας σου!Εγω ετσι εκανα αλλα να μην ξεχναμε οτι ειναι και θεια μου:upside:

χαχα... λίγο δύσκολο...... ευχαριστώ πάντως για την ιδέα!!!:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
τελικα την πεμπτη θα βγουν:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex79

Νεοφερμένος

Ο alex79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα θα βγουν έως την Παρασκευή. Για όλους!!

Αλλά δεν ξέρω εάν ξέρετε ότι τα καθυστερούν, γιατί στο ECPE πάντα το ποσοστό επιτυχιας είναι στο σύνολο 60%, δηλαδή η βάση είναι 65%, αλλά εάν δε βρεθεί ποσοστό 60% που να έχει 65%, τότε το χαμηλώνουν το 65%, για να μπορέσουν να πιάσουν το 60% της συνολικής επιτυχίας. Το Νοέμβριο, απ' ό,τι έμαθα, έφθασε έως 50%, για να πιάσουν το 60%. Το ίδιο ισχύει και για το αντίθετο. Δηλαδή, να έχεις πιάσει 65%, αλλά να είναι περισσότεροι από το 60% και να κοπείς.

Είναι λίγο περίεργα, αλλά κι εμένα όταν μου τα είπαν στο φροντιστήριο, έμεινα.

Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
ποσο χρειαζεσαι να πιασεις για να περασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex79

Νεοφερμένος

Ο alex79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
65%, αλλά όπως έγραψα, αυτό κυμαίνεται από το ποσοστό σπιτυχίας. Συνήθως, δίνουν βαθμό επιπλέον στο writing και oral, για να βοηθήσουν. Έτσι μου είπαν στο φροντιστήριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

spyrad

Νεοφερμένος

Ο spyrad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ααααααααααα εκείνη την μέρα πρωί-πρωί φεύγω διακοπές.
Αν με πάρουν και μου πουν ότι δεν το πέρασα.. :cry_x: :cry_x: :cry_x:
Δεν θέλω να το σκέφτομαι :wall: :wall: :wall:

σε καταλαβαίνω και εμενα για το ecce με πηραν 31 ιουλιου που ημουν στο εξοχικο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top