Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cpt.Miller

Νεοφερμένος

Ο μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Γεια σου ρε παν ..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary1234

Νεοφερμένος

Η mary1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αν ηταν να βγουν ομως αυριο δεν θα χε βγαλει ανακοινωση το hau οπως εβγαλε και για τα υπολοιπα???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
κανένα νεο για το ecpe? αύριο πάντως πολύ δύσκολο μου φαίνεται να βγούν... θα είχε βγεί ανακοίνωση λογικά
οπότε πρέπει να περιμένουμε για δευτέρα;;; 6/8???? πω πω..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Δεν μπορώ μανούλα, δεν μπορώ
Αχ σύρε και φέρεις το laptop

Για να δω αν βγήκαν τα αποτελέσματα
θα πεθάνω η δόλια, δεν μπορώ

Aχ βρε HAU μου, ω βρε HAU μου
παρηγόρα την καρδία μου

Αποτελέσματα μανούλα 'μ, αποτελέσματα
θέλω να δω ή μαύρη μοναχά

Πικρά η μαύρη το μετάνιωσα
αχ μανούλα μου δεν σ' άκουσα

Αχ μαμά μου, αχ μαμά μου
κάτι ήξερες κυρά μου

Δεν μπορώ μανούλα 'μ, δεν μπορώ
όπως είπες εσύ αποτελέσματα εγώ δεν θα δω .
by science_lover



Προτείνω σε όλους εμάς τους καημένους που περιμένουμε τα ριμαδοαποτελέσματα να το σιγοτραγουδήσουμε με τη συνοδεία αυτής της μουσικής: https://www.youtube.com/watch?v=n8JHHKwdins
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

calvinklein

Νεοφερμένος

Ο calvinklein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εντελώς ανοργάνωτοι στην HAU.

Είναι απαράδεκτοι....αντί να δουλέψουν με Ευρωπαικά και Αμερικανικά πρότυπα δουλεύουν σαν Ελληνικό Δημόσιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εντελώς ανοργάνωτοι στην HAU.

Είναι απαράδεκτοι....αντί να δουλέψουν με Ευρωπαικά και Αμερικανικά πρότυπα δουλεύουν σαν Ελληνικό Δημόσιο.

Πόσο δίκιο έχεις ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giotis1985

Νεοφερμένος

Ο PANAGIOTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Δεν υπαρχει χειροτερο συναισθημα απο το να περιμενεις τα αποτελεσματα τοσο καιρο και να βλεπεις οτι κοβεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
αύριο αποκλείεται..την δευτέρα χλώμο το βλέπω..περιμενετε τα τελη της αλλης εβδομάδας ( δικό μου συμπέρασμα :p )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Δεν υπαρχει χειροτερο συναισθημα απο το να περιμενεις τα αποτελεσματα τοσο καιρο και να βλεπεις οτι κοβεσαι

Ποσο δικιο εχεις....Εγω π.χ που εκανα κατι βλακειες στο gcvr τωρα ειμαι με την ψυχη στο στομα..αν κοπω θα ειναι η χειροτερη στιγμη μου φετος στανταρ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
εγω στο listening το τελευταιο παρτ στην τυχη! και ενω γενικα τα πηγαινα πολυ καλα σε αυτο το κομματι!!!!
αυτη η αναμονη ειναι πολυ ψυχοφθορα... και εμένα θα με πετύχουν τα αποτελέσματα στις διακοπές
αμα το εχω περάσει όλα καλά....αν όχι................... πίκρα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matthaios

Νεοφερμένος

Ο Matthaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Παιδιά συμπάσχω με το άγχος σας! Αλλά ευτυχώς πέρασα πριν μια εβδομάδα στο ESB, οπότε και να μην περάσω στο Michigan καλώς εχόντων των πραγμάτων μπορώ να το δώσω μόνος μου ξανά σε λίγα χρόνια, για προσωπική ευχαρίστηση. Αλλά είναι μεγάλο πτυχίο και αξίζει να το έχουμε, οπότε περιμένω με αγωνία τα αποτελέσματα κι ας έχω ήδη ένα πτυχίο. Καλή μας επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος97

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδιά συμπάσχω με το άγχος σας! Αλλά ευτυχώς πέρασα πριν μια εβδομάδα στο ESB, οπότε και να μην περάσω στο Michigan καλώς εχόντων των πραγμάτων μπορώ να το δώσω μόνος μου ξανά σε λίγα χρόνια, για προσωπική ευχαρίστηση. Αλλά είναι μεγάλο πτυχίο και αξίζει να το έχουμε, οπότε περιμένω με αγωνία τα αποτελέσματα κι ας έχω ήδη ένα πτυχίο. Καλή μας επιτυχία!
Συγχαρητηρια :clapup: και καλη επιτυχια.....το esb ειναι και αυτο επιπεδου γ2 ?και ποιο απο τα δυο σου φανηκε πιο ευκολο????? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matthaios

Νεοφερμένος

Ο Matthaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Επίπεδο C2, ναι! Έχω πτυχία του ESB σε επίπεδα B2, C1 και τώρα C2. Στο πανεπιστήμιο του ESB η μορφή του τεστ είναι σαφώς πιο χαλαρή και οι εξεταστές είναι πιο ελαστικοί με τους εξεταζόμενους. Φυσικά, αυτό δεν σημαίνει ότι μοιράζουν αβέρτα τα πτυχία. :no:

Τώρα, το Michigan την είχε τη δυσκολία του. Αφού βγήκα έξω κι όταν με ρώτησαν πώς τα πήγα απάντησα με ένα απλό "Θα δούμε". Κι αυτό λέω από τότε. Έβαλα τα δυνατά μου στην έκθεση και στο GCVR πιστεύω πως τα πήγα αρκετά καλά. Στα προφορικά επίσης καλά, μόνο που μπήκα μ'ένα παιδί με νοητικά προβλήματα, φανερά αγχωμένο το οποίο μπερδεύτηκε κατά τη διάρκεια της εξέτασης. Ελπίζω αυτό να μην έχει αντίκτυπο στη δική μου βαθμολογία. :worry:

Τέλος πάντων, καλή μας επιτυχία, παιδιά! Το αξίζουμε! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος97

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ααα ευχαριστω.....αντε να βγουνε να τελειωνουμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Μέχρι πότε θα περιμένουμε όμως?? Φέτος η κατάσταση είναι χειρότερη από τις άλλες χρονιές!!!!Ελπίζω αύριο να βγούνε...μα καλά καθόλου δεν μας σκέφτονται???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Από το twitter πριν 1h
----------
HAU ‏@HAU_GR
Dear ECPE candidates, please be informed that the results will come out by the end of next week.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
αντε αντε μακαρι!!!! να ξεμπερδευουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Επίπεδο C2, ναι! Έχω πτυχία του ESB σε επίπεδα B2, C1 και τώρα C2. Στο πανεπιστήμιο του ESB η μορφή του τεστ είναι σαφώς πιο χαλαρή και οι εξεταστές είναι πιο ελαστικοί με τους εξεταζόμενους. Φυσικά, αυτό δεν σημαίνει ότι μοιράζουν αβέρτα τα πτυχία. :no:

Τώρα, το Michigan την είχε τη δυσκολία του. Αφού βγήκα έξω κι όταν με ρώτησαν πώς τα πήγα απάντησα με ένα απλό "Θα δούμε". Κι αυτό λέω από τότε. Έβαλα τα δυνατά μου στην έκθεση και στο GCVR πιστεύω πως τα πήγα αρκετά καλά. Στα προφορικά επίσης καλά, μόνο που μπήκα μ'ένα παιδί με νοητικά προβλήματα, φανερά αγχωμένο το οποίο μπερδεύτηκε κατά τη διάρκεια της εξέτασης. Ελπίζω αυτό να μην έχει αντίκτυπο στη δική μου βαθμολογία. :worry:

Τέλος πάντων, καλή μας επιτυχία, παιδιά! Το αξίζουμε! :happy:

Θα εχει αντικτυπο...απλα θετικο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Και συνεχίζω να το λέω ότι εμάς πέρυσι τα αποτελέσματα βγήκαν στις 3 Αυγούστου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maryli

Νεοφερμένος

Η Maryli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ναι αλλά το πέρισυ δεν έχει να κάνει με το φέτος...δώσαμε πιο αργά λόγω του ότι μεταφέρθηκαν οι εξετάσεις με τις εκλογές. Άρα λογικό να βγουν την άλλη εβδομάδα φέτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top