Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
ελα ντε!αναμενουμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εγώ ελπίζω την άλλη βδομάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Παιδιά, με κάνετε να νιώθω μαύρο πρόβατο:P Πάντα μεγαλύτερη βαθμολογία έπαιρνα στο listening, έναντι των άλλων sections:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Debbie!

Νεοφερμένος

Η Debbie! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!Ειμαι καινουριο μελος στο site. Εδωσα κι εγω το Μάιο profeciency και τωρα αναμενω με αγωνια τα αποτελεσματα. Σας ευχομαι καλη επιτυχια!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Πιστεύω πως αυτή την εβδομάδα βγαίνουνε. Τέλη Ιουλίου με "Someday in August" μας παραπέμπει σε αυτήν την εβδομάδα(Ίσως και την επόμενη. Ελπίζω όχι!)

Υπομονή guys...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papcharis

Νεοφερμένος

Ο papcharis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά σε ποιά διεύθυνση μπορώ να στείλω mail??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Αφού δεν βγήκαν ουτε σημερα έχω πλέον αρχίσει να χάνω τις ελπίδες μου:P

jj, όντως το Listening ειναι αρκετά εύκολο.Ουσιαστικα το χειρότερο μου ειναι το Writing.

Συνήθως, κινούμαι στα εξής:

GVR:80-85/100
Listening:35-45/100
Speaking:A or B
Writing:Low Pass-Pass
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
βασικά τα αποτελέσματα βγαίνουν περίπου 2 μήνες μετά την τελευταία ημερομηνία προφορικών εξετάσεων! όπου φέτος ήταν 10 Ιουνιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
^Κακό αυτό. Δεν θα αντέξω τόσο. Θα είμαι στις διακοπές μου και θα περιμένω τα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaras55

Νεοφερμένος

Ο nikolaras55 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά πριν λίγο πήρα στην Ελληνοαμερικανική Ένωση και μου είπανε από μέρα σε μέρα μες στη βδομάδα.. Καλή επιτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Παιδιά πριν λίγο πήρα στην Ελληνοαμερικανική Ένωση και μου είπανε από μέρα σε μέρα μες στη βδομάδα.. Καλή επιτυχία :)

Άρα είναι σίγουρο για αυτή την βδομάδα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikolaras55

Νεοφερμένος

Ο nikolaras55 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ε ναι... Έτσι μου είπαν,έτσι λέω.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ωραία ευχαριστώ! Καλή επιτυχία σ'όλους!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Debbie!

Νεοφερμένος

Η Debbie! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ πήρα τηλέφωνο στην ελληνοαμερικάνικη ένωση και μου είπαν ότι τα αποτελέσματα θα βγουν αρχές Αυγούστου. Λίγες μέρες απομενουν. Υπομονη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αφού δεν βγήκαν ουτε σημερα έχω πλέον αρχίσει να χάνω τις ελπίδες μου:P

jj, όντως το Listening ειναι αρκετά εύκολο.Ουσιαστικα το χειρότερο μου ειναι το Writing.

Συνήθως, κινούμαι στα εξής:

GVR:80-85/100
Listening:35-45/100
Speaking:A or B
Writing:Low Pass-Pass
Το listening του ECCE είναι γελοίο. Ειδικά το part με τις εικονίτσες:P

Πρέπει να είσαι ολίγον τι χαζός για να πάρεις κάτω από 25/30 στο πρώτο part:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος97

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αντε μακαρι...καλη μας επιτυχια.....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KotCoC100

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KotCoC100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Και εμένα παιδιά μου έστειλαν email και μου είπαν αυτήν την εβδομάδα να αναμένουμε τα αποτελέσματα !!! Καλή επιτυχία σε όλους!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperTink

Νεοφερμένος

Η SuperTink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα αναμένονται εως τις 5 Αυγούστου. Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
5 Αυγούστου .... :hmm: :/:
Αύριο δεν γίνεται να βγουν ε;;;; :worry: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top