Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
ναι οντωσ..καλα και εγω στα κειμενα ειδικα το ενα τα εβαλα στη τυχη γιατι δε προλαβαινα απλα ασ ελπισουμε πως θα χουμε πιασει τα 78 απο γραμματικη κ λεξιλογιο.. παντως στο listening πραγματικα δεν εχω ιδεα..θα χαρω μεχρι και bf να ειναι..το εχεισ ξαναδωσει?


1η φορά...εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georzetta

Νεοφερμένος

Ο georzetta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
1η φορά...εσύ;
και εγω..αντε καλα μασ αποτελεσματα..(προσπαθω να ειμαι θετικη αν και δν ξερω κατα ποσοισχυει για μενα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
και εγω..αντε καλα μασ αποτελεσματα..(προσπαθω να ειμαι θετικη αν και δν ξερω κατα ποσοισχυει για μενα!)


άντε θα το παρουμε και θα το κορνιζάρουμε! :P καλά αποτελεσματα! και αν θυμηθείς τίποτα και θες να ρωτήσεις πες μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ε υπολογισε 14 λεπτα τη γραμματικη 12 το cloze και απο 7 το καθε κειμενο και το λεξιλογιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giz7

Νεοφερμένος

Ο giz7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ όσον αφορά το χρόνο δεν προλαβα να τελειώσω τα κείμενα!!!εσείς προλάβατε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγώ στην έκθεση έγραψα λίγο λιγότερο από 1μιση σελίδα (1 και 1/3 ή και λίγο περισσότερο)... Δε νομίζω όμως να με κόψουν από αυτό ε; (κάνω και αρκετά μικρά γράμματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giz7

Νεοφερμένος

Ο giz7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν νμζ να σε κόψουν!!Αν τα έχεις γράψει σωστά!!και εγώ περίπου τόσο έχω γράψει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Εγώ όσον αφορά το χρόνο δεν προλαβα να τελειώσω τα κείμενα!!!εσείς προλάβατε;;

εγώ που ξεκίνησα απο τα κείμενα δεν προλαβα να τελειώσω το vocabulary :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΛΕΝΗ Μ.

Νεοφερμένος

Η ΕΛΕΝΗ Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Συγγνώμη, μήπως ξέρει κάποιος πόσο είναι στα 120 το BF του GCVR του ECPE;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
δεν ξέρω αν το έχει προσέξει κανένας αυτό αλλά :
Listening & GCVR
βαθμολογείται : Με χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή και ειδικού λογισμικού και την εφαρμογή των αρχών της Σύγχρονης Θεωρίας Μέτρησης (Item Response Theory).

Τι σημαίνει αυτό;
Στις πιο δύσκολες ερωτήσεις υπάρχει more credit!

*Άντε μακάρι να εχουμε κάνει σωστές δύσκολες ερωτήσεις μπας και πάρουμε τίποτα παραπάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nm06051

Νεοφερμένος

Ο nm06051 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Συγγνώμη, μήπως ξέρει κάποιος πόσο είναι στα 120 το BF του GCVR του ECPE;

Ελένη δες την προηγούμενη σελίδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
61-64 Borderline Fail
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nigeo

Νεοφερμένος

Ο nigeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Συγγνώμη, μήπως ξέρει κάποιος πόσο είναι στα 120 το BF του GCVR του ECPE;
102-120= HP (Honors Pass-A)
90-101=P (Pass-B)
78-89=LP (Low Pass-C)
73-77=BF (Borderline Fail-D)
0-72=F (Fail-E)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cpt.Miller

Νεοφερμένος

Ο μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Μα καλά, πόσα θέματα βάζουν; Κι εγώ σήμερα έδωσα ECPE, και τα θέματα ήταν τα πλεονεκτήματα/μειονεκτήματα της part time εργασίας των εφήβων μαθητών, και η γνώμη μας για τους αυστηρούς ή πιο χαλαρούς τρόπους διδασκαλίας στο σχολείο. Μάλλον υπάρχει διαφορά ανάμεσα στα μεσημεριανά και απογευματινά θέματα (εγώ έδωσα απόγευμα).
για την εκθεση και τα ιδια θεματα ειχα form G .το listening ηταν παλουκι.!!!!:mad:

Και εγω skin !!!



Παιδιά το κείμενο αναφερόταν στο δερμα του καρχαρια! Οπότε skin.....

Για το cloze εκει με την φωτογραφια εβαλα within a photograph....αλλά δεν είμαι σίγουρος αν ειναι σωστο....

Όπως είπα και πιο πάνω το cloze ήταν πιο δύσκολο απο οτιδήποτε συνάντησα σε test HAU & Evans. :hmm:



Μα καλα εσυ πως καταφερες να μεινεις με 20' spare;;;; :whistle:
μα γιατι το λεσ αυτο ...και μενα 22 λεπτα μου μειναν και τα ξαναεβλεπα...και σε αλλα practce test μου ειχαν μεινει απο 5 - 25min.:hmm:και το listenig ηταν παλουκι (form G)


Μήπως θυμάσαι αυτο με το photograph τί έλεγε η πρότασή του;
Άν θυμάμαι οι διαθέσιμες επιλογές ήταν on, in, within και άλλο ένα (;)
Και εγω φόρμα Ε είχα....Γενικά όσοι δώσαμε το απόγευμα της Κυριακής 27 Μαϊου στις 13.30' είχαμε την Ε!
Δεν ξερω αν το εχω περασει ....εσεις τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Παιδια και εγω το skin εβαλα.Eιχα χρονο να το ξαναδω στο τελος και ημουν σιγουρος.Αυτο με την φωτογραφια δεν θυμαμαι τι εβαλα.Γενικα το close ηταν αρκετα δυσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Ναι skin ήταν στα κείμενα ...ήταν ξεκάθαρο αυτό ,αφού μιλούσε για το δέρμα του καρχαρία,που σύμφωνα με αυτό φτιάχνονται ''τα μαγιώ'' των αθλητών....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Όσοι δεν περάσατε (ή τουλάχιστον έτσι πιστεύετε) θα δώσετε για Δεκέμβρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Παιδιά θέλω να ρωτήσω εάν το Listening συνυπολογίζεται μαζί με άλλο part.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤΖΟΥΚΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΟΥΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Παιδιά θέλω να ρωτήσω εάν το Listening συνυπολογίζεται μαζί με άλλο part.
λυπαμαι αλλα
:/:οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ωχ θεέ μου. Θα μας πεθάνουν μέχρι τα αποτέλεσματα. Δεν το πιστεύω ότι παίζει να κοπώ στο ακουστικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top